Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż zastał mnie w łóżku z innym

Polecane posty

Gość gość
ale debilne prowo, po co to ciągniecie, bawią was takie rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta zdjęcie obrączki dużo znaczy. Wyraźnie Ci napisał, ze masz sie spakować i wyprowadzić. A Twój maz jest pewnie u matki która jeszcze bardziej go nakręca na to by Cię zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jego mama mnie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom jest mój i nie wyprowadze się. Czy jest u mamy to też wątpię. Jego matka jest w amoku, on nawet ukrywa przed nią prawdziwy stan zdrowia ojca. Co do obrączki to przecież tylko symbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, ze nikogo sobie nie znajdzie to tak jakbyś uważała, ze jest beznadziejny i tylko Ty jedna będziesz go chciała. Poznałaś gibaj był na niskim stanowisku ale wiedziałaś ze ma bogata rodzine i jego ojciec ma firmę i z tego co wnioskuje jest jedynakiem. A jak jedynak to wszystko dla niego. Twój maz może jak zobaczył jak sie bzykasz z kochankiem otrzeźwiał i wreszcie zobaczył jak go manipulowalas i być może da sobie radę po rozwodzie lepiej niż Ty. No to napewno bo nie wiem jak sama dom utrzymasz a bez doświadczenia to prace jako sprzątaczka chyba dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech on się wyprowadzi jak mu coś nie pasuje. Jak chce rozwód to musi dać ci alimenty. A do tego jesteś współwłaścicielką połowy majątku jako żona. Nie miej wyrzutów sumienia, bo takie sytuacje zdarzają się codziennie. W końcu on spowodował że poszłaś z innym. To się stało przez niego więc niech teraz ponosi konsekwencje. A forsy wyciągnij ile możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego mama Cię lubi? Chyba lubiła? Jak dowie sie, ze zdradziła jej synka to gotowa Cię bedzie rozszarpać. Co Ty bredzisz? Ty taka głupia naprawdę jesteś czy płaca Ci za to? Maz Ci nie wybaczy i tego bądź pewna. Ty byś mu wybaczyła jakbyś zobaczyła go w łożku inna w pełnej ekstazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało który facet przejmuje się takimi pierdołami A ja np często chodzę bez bo jest na mnie za mała. Ja nie twierdzę że nie znajdzie sobie kogoś ale tworzymy ładne małżeństwo po za tym która kobieta jak to ktos napisał w garniturze chciała poświęcić się domowi i dzieciom a on tego potrzebuje. Co do majątku - moj jest tylko dom i jego kawalerka, cała firma jest jego ojca a kiedyś będzie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety alimentów żadnych nie bedzie. Musiał by być rozwód z winy męża a rozwód bedzie z jej winy ewentualnie sad zaproponuje bez orzekania o winie ale wtedy alimenty rownież Ci sie nie nalezą. Zreszta jesteś sprawna i możesz pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz rozdzielności majątkowej to połowa wszystkiego co macie jest twoja. Wyegzekwuj to bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ciagnijcie juz tego glupiego prowo bo autorka tylko ma ubaw z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisałam incertyze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w dzisiejszych czasach kobiety maja dzieci i robią kariery świetne. Dziecko podrośnie i może pójść do przedszkola lub żłobka a w domu można mieć kucharkę i sprzątaczkę. Wszytko można ogarnąć jak sie tylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mogą istnieć takie głupie kobiety jak autorka. To juz przegięcie. Inercyza jest nic nie warta w pisze jeżeli przed sadem udowodnią Twoja winę czyli jeżeli zdradziłas i nic nie wniosłas do majątku możesz nic nie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam że jego ojciec ma firmę ale wtedy nie wiedziałam że wszystko przypadnie jemu. On dawkowal mi informację o sobie. Długo nie wiedziałam że pracuje u ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nie wyobrażam sobie mojego męża z inną kobietą. Gdzie miałby poznać ją skoro tyle czasu pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja bardzo niskich lotów. Jeśli nie, to jesteś materialistką, która potrafi tylko leżeć i pachnieć. Pusta lalka. Co z tego, że ładna? Masz dom, zero perspektyw na alimenty, zero chęci do pracy. Współczuję. Mężowi oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 Ale ludzie sa jeszcze durniejsi od tego prowokatorki bo odpisuja jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem prowokantką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 "Prowokantka"???:-) Blagam cie kobieto,nie osmieszaj sie juz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilki na 4 strony juz nagryzmolily hehehehehe a tym czuje ze sie nie skonczy prowo prowo prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda to jesteś typową idiotką. Nudziłaś się? Nie masz żadnych zainteresowań? To skoro jesteś taka ograniczona to mogłaś zgłosić się do schroniska jako wolontariuszka. Napełnić miski i posprzątać chyba potrafisz. Zabiłabyś nudę i zrobiła coś pożytecznego. Ojciec Twojego męża jest w ciężkim stanie, a Ty zamiast wspierać swojego faceta dajesz d**y z nudów :D Lepszej kobiety nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nudzialam się tylko brakowało mi męża. Co do jego ojca - nie będę siedzieć jak teściowa nad jego łóżkiem 24/7. Bo po po to ma prywatnego lekarza i pielęgniarkę a poza tym lekarze mówią że stan jest stabilny i trzeba czekać, może się przebudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczmy juz to durne prowo bo im dalej tym wiekszy zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem że to mąż teściowej ale siedząc przy łóżku nic nie pomoże, a sama wygląda jak cień samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta idiotka sama ze soba pisze, raz na siebie napieprza, raz się sama "rozumie" , rozdwojenie jaźni debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prowokantce" już dziękujemy. Niech pisze dla działu fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic złego nie zrobiłaś:),przyprowadz gacha,niech zamieszka z tobą a starego postrasz:) przeciez to nie mydło nie wymydli się:) dziwny ten twój mąż:). Jak można żonie zabronić dawania d...y innym facetom,to jakiś dziwak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadziłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia dlaczego nie spotkałam się z kochankiem w hotelu czy chocby w aucie tylko sprosilas go do domu męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×