Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

nie mam matury nie skonczylem zadnej szkoly a zyje jak paczek w masle

Polecane posty

Gość gość
11:35 Nie mam spiny,ale ten tluk zaczal obrazac moja dobra kolezanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ZJEŁCZAŁYM ŁBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracuje i zyje jak paczek w masle a ty i twoja dobra kolezanka jestescie uposledzone umyslowo pracujecie i nie zyjecie jak paczek w masle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 Nie wysilaj sie juz chory czlowieczku.I ostrzegam cie abys nie obrazal bo zglosze to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:44 a nie przyszło ci do głowy, że to kreacja internetowa i pisze co chce. Ja tu mogę nawet napisać, że jestem prezesem banku i mam dom na Karaibach, a cebularze zasuwają na moje luksusy. Rozumiesz, o co chodzi? Nie warto się dawać prowokowac i argumentować prywatnymi przykładami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracuje i mnje nie ogarnia frustracja jak ciebie ze pracujesz natomiast ty pracujesz i ogarnia cie frustracja bo ja nie pracuje buahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:55 Nie cpaj juz albo bierz polowe.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez jestes uposledzony umyslowo, ostatnio sie przeciez chwaliles papieram z psychiatryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do frustracji jak wam mi daleko, ja juz od ponad 4 lat codziennie sie wysypiam i dobrze sypiam, nie wstaje nigdzie rano bo nie chce i nie musze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmujcie sie dziewczyny tym debilem, on zyje w swoim wymyslonym swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mysli ze jak ktos wstaje rano to jest nieszczesliwy :D Ja jak nie wstaje rano to potem mi dzien ucieka, szkoda mi na to zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak rano spie do ktorej chce to jest to dla mnje bezcenne :). Czy 7 rano czy 11 w poludnie wszystko jedno. I na spokojmke robie sobie sniadanie pije kawe i mam caly dzien dla siebie a wy musicie do pracy. I chvj mnie to obchodzi. Wiec was powinno nje obchodzic to ze ja nie pracuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmic trolla!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie chodzic do pracy, jak mam urlop to wystarcza mi max tydzien potem to co bym nie robila to mi sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się po cholerę piszecie z tym ciulem cynikiem. Przecież to jeden z większych debili na tym forum. Pies go jepał śmiecia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<,︻╦╤─ ҉ - - _/﹋\_to odszczelam darmozjada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynik to cie zrobil frajerze :D. Ja zawsze chcialem byc ekonomistą ale juz za pozno na to zeby isc do szkoly, zyje w anglii a nie w polsce, a tam do szkoly to juz w ogole szkoda czasu lepiej wychodze na graniu na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twojego grania byłby być może jakiś pożytek jakbyś się napertalał tymi pałkami i talerzami po łbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytek dla kogo?? Bycie ekonomista daloby mi pieniadze, chodzilbym elegancko i dobrze ubrany w garniturach zajmowalbym sie finansami, bylbym odpowiedzialny za swoj budzet. No ale nie bede. A bycie muzykiem to cpanie imorezowanie i granie muzyki i co ja poradze tak juz wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,︻╦╤─ ҉ - - fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zechcesz kiedyś taką, która nie będzie Ciebie chciała. Nie masz pojęcia ilu jest zadufanych w sobie patafianów z forsą. Jeśli to co piszesz jest prawdą, zapewniam że są kobiety, w których lidze nie grasz, a jeśli nie, to tym bardziej. Miłej podróży po świecie fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chvj mnie jakis babiszon z otworami muzyka jest 100 razy lepsza niz kobiety jeebane, chociazby muzyka jest bezinteresowna nigdy mnie nie opusci i nie trzeba na nia zapieerdalac jak debil. Bo dziewczyny sa dla debili. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×