Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla żony.

Polecane posty

Gość tylkohania
Bielizna, kwiaty, a może rajstopy? Jeżeli chodzi o to ostatnie mogę polecić Ci markę Gabriella - każdy produkt jest super jakości, a wzorów mnóstwo, jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaaa6
Ja dostalam od męża w prezencie kartę podarunkową wyspa piękna do salonu Wyspa Piękna we Wrocławiu i byłama strasznie zadowolona! Najlepszy salon jaki znam!!! Rewelacyjne zabiegi wykonywane z najwyższą starannością i na świetnych kosmetykach. Panie kosmetolog bardzo profesjonalnie wykonują zabiegi. Sadzę że Twojej żonie strasznie spodoba się taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bransoletkę Pandora, do której dokonuje się charmsy (łapie momenty), mają znaczące nazwy (połączeni miłością itp itd), różne grawery. Ja mam od miesiąca i jestem mega zadowolona. Trochę to droga zabawa. Koleżanka ma 3 mce i ma o wartości ok 4000, moja dopiero 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 30 moja latała w Lesznie w tunelu aerodynamicznym, później zabrałem ją na kolację. Fajnie ten dzięn spędziliśmy, ona lubi tego typu atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł to voucher. Ja wybrałem na lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Bez biegania po sklepach, bez zastanawiania się. Szybko kupiłem voucher i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skusiłem się na dość niestandardowy prezent- spersonalizowany wiersz dla mojej żony. Jak większość kobiet, była zachwycona :) korzystałem z usług osoby, która pisze takie wiersze na zamówienie, adres wiersze.zamowienia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja swojej kupiłem zegarek, byłem w salonie Time Trend, tak tylko z ciekawości, nie miałem zamiaru kupować zegarku, ale jeden taki mi się spodobał, jest cudowny, żonie również też się spodobał.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanoos

weź zonkę na romantyczną wycieczkę na weekend nad morze, my byliśmy teraz w Gdańska. Zabrałem ją też na masaż do Studia Masażu Dewi. Zachwycona była https://studiodewi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Włochy Wenecja romantycznie w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal

ja kupiłem swojej żonie na gwiazdke jej ulubione perfumy, co roku je kupuje 😄 to już taka tradycja 😜 chce jej jeszcze zrobić niespodzianke i kupie zegarek- taki co bardzo chciala- jordan kerr na bransolecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia
Dnia 5.12.2019 o 14:39, Gość rafal napisał:

ja kupiłem swojej żonie na gwiazdke jej ulubione perfumy, co roku je kupuje 😄 to już taka tradycja 😜 chce jej jeszcze zrobić niespodzianke i kupie zegarek- taki co bardzo chciala- jordan kerr na bransolecie

widać że kochający mąż :) mój to nie jest taki domyślny od tygodnia mu pokazuje różne modele tych zegarków i co dostałam na mikołaja ? Szlafrok niby fajny ciepły ale myślałam że sie domyśli :P Cóż kupie sobie sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka
Dnia 8.12.2019 o 21:16, Gość Darusia napisał:

widać że kochający mąż 🙂 mój to nie jest taki domyślny od tygodnia mu pokazuje różne modele tych zegarków i co dostałam na mikołaja ? Szlafrok niby fajny ciepły ale myślałam że sie domyśli 😛 Cóż kupie sobie sama 

może trzyma cię w niepewności do gwiazdki 😄 te zegarki są śliczne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz ulżyć żonie w codziennych obowiązkach i kupić jej irobota. Zobaczysz, że będzie szczęśliwa :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×