Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dom na wsi chciałybyscie?

Polecane posty

Gość domna wsi i w mies

Jak bym sprzedała dom to by mnie stać było na 4 takie jak Twoje ;)

Ale w życiu nie będę żyła na takiej przestrzeni nie masz 84m zapytaj męża ;) i przestań pisać bajki. A nowoczesne nie znaczy lepsze poczytaj artykuły ale ci mina zrzednie jak zobaczysz że Twoj bloczek stoi z tego co dom dla bezdomnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
6 minut temu, Gość domna wsi i w mies napisał:

uhhuh tak myslałam ej... a kiedy w tej bajce o 120m mieszkaniu w bloku będą smoki ? 120 m chyba z antersolą którą sami dobudowaliście albo metrów sześciennych :D. Boże ale bajkopisarki 😄

120 m - mieszkanie w bloku Tylko w SOSNOWCU ALBO W RADOMIU 😄😄😄

A pigułkę już dzisiaj połknęłaś. Nie myślałam, że są jeszcze tacy głupi ludzie i nie wiedzą że są 120 m mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Wiem dokladnie co to jest wspólnota mieszkaniowa. Twój blok jest zbudowany z tej samej płyty z której buduje się domy dla ofiar powodzi i bezdomnych. Z innych materiałów nie buduje się niskich bloków ;)) ( bo najtaniej) ściany trochę grubsze niż papier, a 84 m to z balkonami i piwnicą z czego jeden balkon 8m2 😉 a piwnica 10 m2 😉 czyli zostaje 50-parę metrów użytkowej. Kogo chcesz oszukac. Większych mieszkań w blokach nie ma bo to nieekonomiczne. Bloki są dla ludzi biednych."

looo matko co za głupoty hehehe 

Przeciez mieszkanie w mieście jest duzo więcej warte niz większość domów na wsi .. Moja koleżanka mieszka   w bloku gdzie ma 2 poziomy . Razem maja 130 metrów . Za to mieszkanie moze sobie kupić 2 domu na wsi . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość domna wsi i w mies napisał:

Jak bym sprzedała dom to by mnie stać było na 4 takie jak Twoje 😉

Ale w życiu nie będę żyła na takiej przestrzeni nie masz 84m zapytaj męża 😉 i przestań pisać bajki. A nowoczesne nie znaczy lepsze poczytaj artykuły ale ci mina zrzednie jak zobaczysz że Twoj bloczek stoi z tego co dom dla bezdomnych 😉

Weź pigułkę,  weź pigułkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na hajowa
12 minut temu, Gość gość napisał:

 

looo matko co za głupoty hehehe 

Przeciez mieszkanie w mieście jest duzo więcej warte niz większość domów na wsi .. Moja koleżanka mieszka   w bloku gdzie ma 2 poziomy . Razem maja 130 metrów . Za to mieszkanie moze sobie kupić 2 domu na wsi . 

 

baju baju baju na haju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×