Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariannka24

Czy jemu już nie zależy?

Polecane posty

Gość mariannka24
Nie wiem.Jesli się odezwie i mi wszystko wyjaśni ja o wszystkim poinformuje tych ,, zyczliwych" co tu się wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,gdyby tak bylo powiedzialby mi". I ty mu wierzysz, tak na slowo? Moze tak tylko powiedzial a jak przyszlo co do czego I faktycznie kogos poznal to urwal kontakt. Faceci to tchorze, gadac pieknie to se moga na poczatku a czas weryfikuje wszystko...wugodniej im urwac kontakt zamiast sie tlumaczyc. Albo sie zniechecil do Ciebie tym ze nie dalas mu numeru albo juz jest zainteresowany Kims innym. Ciebie widac boli ze mogl kogos poznac I dlatego impulsywnie tutaj reagujesz...takie zycie. Jesli jest fajnym facetem to chetnych kobiet moze miec na peczki, nie ta to Inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Nie wierze w to żeby kogoś poznał. On jest uczciwy i gdyby faktycznie była inna dziewczyna napisałby mi o tym. Myśle że to raczej jego praca spowodowała to że nie ma teraz czasu na pisanie.Choć nie wiem czy pisał szczerze o tym że mu się podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, ales ty naiwna...a potem takie filmy jak Tulipan. Jak mozesz powiedziec ze jest uczciwy, jak wogole go nie znasz, nawet na oczy nie widzialas. A ty myslisz, ze ci wszyscy oszysci matrymonialni, to mowili prawde swoim ofiarom? Wciskali im to co chcialy uslyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.59- dokladnie. Nie zna go praktycznie, pisza tylko na gg, nie widzieli sie nigdy na oczy ale przeciez on taki uczciwy I dobry :D. A jak kogos pozna to powie Ci wszystko jak na spowiedzi ;) na pewno...naiwna jestes. Chyba jeszcze nie wiesz jacy sa faceci, jak pieknie potrafia bajerowac na poczatku I kamuflowac swoj prawdziwy charakter. Jest roznica w nie pisaniu godzinami (bo na to faktycznie moze nie misc czasu) nie odpisaniu na jednego smsa- Ty czekasz juz Drugi dzien a on Ci nie odpisal nic. Duzo pracy I malo czasu to dobra wymowka facetow, nie wierz w to bo odpisanie na jednego smsa to minuta... On CIE olal. Moze dlatego ze nie dalas mu numeru a moze poznal kogos np. na internecie- nie tylko Ty przesiadzujesz na portalach randkowych czy tam innych, mogl w kazdej chwili zaczac pisac z Inna, przyjmij to do wiadomosci :). Lepiej juz rozgladaj sie za kims innym. Mozliwe, ze jak mu nie Wyjdzie z Inna, nie bedzie mial innych opcji to nagle przypomni sobie o Tobie- tylko czy chcesz byc dziewczyna rezerwowa, gdy mu sie bedzie nudzilo? Wtedy Ty powinnas go olac I nie odpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego nie chciałaś wymienić się numerami telefonów, skoro chciałaś go poznać? Po to są telefony, żeby przez nie rozmawiać... Ja poczułabym się na jego miejscu olana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Aha czyli sadzicie ze się już nie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze za jakis czas sie odezwie...tylko czy wtedy bedziesz go chciala? Bo wtedy bedzie to oznaczac ze traktuje Cie jak rezerwowa I jak mu pasuje, jak sie nudzi to sobie nagle przypomina o Tobie. Nie popelniaj wtedy bledu polegajacego na odswiezaniu znajomosci tylko olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Gość 15:47 skąd wiesz że on kogos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
To fragment mojej rozmowy z nim:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.54- nie wiem, nie ma zadnej pewnosci ale to bardzo mozliwe. I nie ze kogos ,,ma" ale moze krecic z kilkoma Dziewczynami, w necie to nietrudne...jak jest I co on sobie mysli to juz tylko on wie. Powinnas go skreslic I sie nie ludzic. Chociaz I takie przypadki sie zdarzaja- faceci bedacy w stalych zwiazkach szukaja romansu lub flirtu w necie I pisza ze sa wolni. A potem nagle przestaja odpisywac, urywaja kontakt, przewaznie wtedy gdy partnerka zaczyna sie domyslac, ze delikwent cos kreci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Coś się nie zapisało. Myślałam że już o mnie zapomniałeś I ze poznałeś inna dziewczynę. Nie☺gdyby tak było powiedziałbym Ci o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.54- nie wiem, nie ma zadnej pewnosci ale to bardzo mozliwe. I nie ze kogos ,,ma" ale moze krecic z kilkoma Dziewczynami, w necie to nietrudne...jak jest I co on sobie mysli to juz tylko on wie. Powinnas go skreslic I sie nie ludzic. Chociaz I takie przypadki sie zdarzaja- faceci bedacy w stalych zwiazkach szukaja romansu lub flirtu w necie I pisza ze sa wolni. A potem nagle przestaja odpisywac, urywaja kontakt, przewaznie wtedy gdy partnerka zaczyna sie domyslac, ze delikwent cos kreci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Ale on nie kręci. Juz trochę z nim pisałam to wiem.To właśnie z nim kręciła jedna laska a potem mu się przyznała ze ma chłopaka. I proszę nie piszcie ze jestem naiwna a on ze ma inną na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś faceta, który potrafił potajemnie gadać na gg z kilkoma dziewczynami jednocześnie. Podczas gdy ja spalam.( mieszkalismy razem ) Także takich aparatów nie brakuje na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianka, jesteś straaaaasznie naiwna :-) Nie znasz kolesia w ogóle, wiesz o nim tylko to co on Ci mówi. Olewa Cię, odzywa się wtedy kiedy mu się nudzi a Ty nadal swoje :-) Oczekiwalas że się przyzna, że inną albo inne na oku? Nie żartuj. Oczywiście, że się nie przyzna. Nie patrz na to co on mówi, bo mydli Ci oczy. Patrz na to co robi. A robi niewiele, bo mu ma Tobie NIE ZALEŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo naiwna jestes. Jak juz troche z nim poszesz to myslisz ze go poznalas? Chocbys rok z nim pisala to tylko znajomosc internetowa, nie widzieliscie sie na zywo wiec go oraktycznie nie znasz! Uswiadom to sobie, w necie luszoe nieraz klamia bo latwo kreowac siebie, pokazywac sie z lepszej strony niz sie jest w rzeczywistosci, ile to juz kobiet jest oszukanych przez oszustow matrymonialnych...otworz oczy bo piszesz jak jakas 15sto latka nie znajaca zycia. I co, Mimo tego ze 2 dni nie odpisywal to dzisiaj Ty napisalas do niego, dopraszajac sie o kontakt I on teraz odpisal? Pokazujesz teraz ze Ci bardziej zalezy. I tak, Mimo tego ze on napisal ze nikogo innego nie ma, moze klamac. Moze dzialac na pare frontow, nie raz juz trafialam na takich w internecie, a pisali pieknie ;). Oni mowia nam czesto to co chcemy uslyszec. Nie wspominal nic o spotkaniu do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Zdążyłam go już trochę poznać i na 100% wiem ze on nie należy do tych co mydla komuś oczy i piszą z kilkoma dziewczynami naraz. Sam mi pisał że gdyby nasz kontakt się urwał byłoby mu bardzo przykro. Ewidentnie zaczynało mu zależeć na naszej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Tyle tylko że on już dłuższy czas się nie odzywa. A ja teraz nie pisałam do niego. Nic nie wspominał o spotkaniu w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przestań opowiadać bzdury. Sprzedaje Ci typowe gadki dla naiwnych a Ty to lykasz jak dziecko. Niezły musi mieć z Ciebie ubaw. Swoim zachowaniem pokazuje, że ma Cie gdzieś. Napiszę czasem coś miłego żeby mieć Cie w rezerwie. Nie pisze do Ciebie często bo nie chce pisać. Ma lepsze zajęcia. A że trafił na glupiutka gaske to mu świetnie idzie trzymanie na smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a ta dalej swoje :D. Tak tak, poznalas go przez internet I juz go znasz, wiesz jaki jest :D. Moze tylko sie kreuje na takiego porzadnego. Z taka naiwnoscia jestes narazona na wiele cierpienia, jeszcze nie wiesz jacy faceci potrafia byc, on nie wiesz... Tak sie dalej pocieszaj...jakby mu zalezalo to by zaproponowal spotkanie a poki co tylko piszecie I jakos Od paru dni nie mial ochoty pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Ile w was jest jadu. Nie dziwię się że faceci robią sobie z was beke.Nie obrazajcie mnie łaskawie ok. Mało tu mądrych i porządnych kobiet. Większość z was to same kuchty i babiszony!!! Nie potraficie nawet dobrze doradzić tylko dogryzacie innym dziewczynom. Skoro nie podoba się moj wątek to co tu jeszcze kurde robicie?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba prowokacja, nie ma tak głupich lasek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Gosc 16:49 Sama jesteś głupia. Nie obrażaj innych frajerko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zakladalas ten temat jak wszystko wiesz najlepiej? :-D sprawa wyglada jasno ale jestes taka desperatka, ze wolisz sobie dalej mydlic oczy :-D to oszukuj sie dalej i mecz z kolesiem, ktory ma Cie w czterech literach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Spadaj sikso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego ty oczekujesz, w jego życiu jesteś tylko osobą z internetu, być może jedną z wielu. Jak chcesz posunąć waszą relację dalej, to się z nim spotkaj. Wbrew pozorom nie ma sensu rozmawiać miesiącami. Najlepiej pogadać kilka razy i np. za tydzień się umówić i zobaczyć na żywo kim naprawdę jest dana osoba. W innym wypadku albo żyje się w świecie wyobrażeń o tym kimś, albo się tego kogoś olewa i to olewanie jest całkowicie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka zbulwersowana bo napisalismy jej pare slow prawdy :). No pewnie, same glupie babiszony tu siedza, jak one take moga! :D raczej wlasnie myslace kobiety, na chlodno oceniajace sytuacje, nie takie naiwne jak Ty...i raczej z Ciebie ten koles ma beke jesli juz bo widzi ze Ci zalezy a on raz napisze raz nie...sama powiedzialas ze zawsze Ty pierwsza do niego piszesz. No widac jak mu zalezy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczepcie sie od autorki głupie babiszony!!! To nie pierwszy taki temat gdzie wmawiacie głupoty innym i ich wyzywać! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×