Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysha

jak zapomnieć o nim?

Polecane posty

Błękitna chmurko to cudownie :) Gratuluję i życzę szczęśćia i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużej ilości motylków po obu stronach :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczęta za milutkie zyczonka :) Nie sądzilam, ze moze mnie to jeszcze spotkac.. kto by pomyslal - w takim wieku? ;) I w tym stanie, w ktorym znajduje sie obecnie..? Zwlaszcza, ze moj wewnetrzny bol jeszcze nie ustal. Zastanawiam sie jak to mozliwe, ze jest we mnie miejsce na dwa tak rozne uczucia jednoczesnie.. ale do tamtego minionego wracam, jakby z przykroscią - nie umiem tego jasno wyrazic.. Siedze sobie w pracy, a motylki buszują ;) Czuje sie jak małolata :) to takie glupiutkie uczucie, hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leaa
Witam wczoraj doznalam szoku!Nasz wspolny kumpel z moim bylym,wczoraj po piwku u mnie przyznal jaka mam u nas w tym grajdole opinie a ja w wieku 24 lat dotychczas mialam jednedo partnera w lozku i zeby bylo smieszniej podobno spalam z niezla gromadka a jak same wiecie ze"plotka to jadowita trucizna"podlamalam sie tym!Przeciez nie stane z boku i bede sie drzec na glos co wy wszyscy poje....by!Zawsze lubilam kokietowac,flirtowac itd.bo czemu nie,ale widze,ze to zaczyna byc mylone z puszczaniem sie !Z kim bym prawie nie stanela pogadac to romans niezle co!I Co wy na to zerwac znajomosc z tym kumplem,bo skoro mi to powiedzial to wydaje mi sie ze tak mnie odbiera!Czy juz w tym pieprzonym kraju nie mozna byc feministka i szukac,a nie w wieku 17 lat sie zareczac aby robic to legalnie!Kazdy ma chyba prawo do szczescia i wyboru -bede szukac dalej!Ale co mam nagle stac sie oschla aby nie gadali !Czekam co wy na to!PROSZE O RADE!JAK TO JEST U WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! 🌻 Mysha - rob tak jak napisalas w smsie, w pelni popieram. Niezapominajko - wiem, ze to bardzo boli, ale coz trzeba sie z tym pogodzic i nie rozpamietywac. Ja wszystkie wspomnienia zostawilam wczoraj za soba, wylalam je razem ze lzami. Juz do S nigdy nie wroce. Mala Lady - napisze do Ciebie e-maila. Blekitna Chmurko - o jakim wieku mowisz? Teraz dopiero mozna poznac smak milosci, tylko trzeba spotkac odpowiedniego faceta, ktory mysli tak samo. Ciesze sie, ze to Ciebie spotkalo i zycze wielu pieknych chwil. Kejti - nie Ty jedna masz dola :(, ale to pewnie przez ta pogode. Leaa - nie przejmuj sie tym co ludzie mowia. Pogadaja i przestana. Ty wiesz najlepiej i dalej badz soba, a kumplowi pokaz drzwi i odstaw na wycieraczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Jestem dzis okropnie wymeczona, niby nic takiego ciezkiego nie robilam, ale normalnie padam z nog......... Kloe-odpoczynek napewo dobrze Ci zrobi, wyluzujesz sie, zabawisz, potancujesz i nabierzesz ochoty do zycia, dobrej pogody Ci zycze, a przynajmniej zeby nie padalo:) 🌻 Niezapominajko-nie zadreczaj sie myslami, nie katuj sie, ze wtedy nie bylas ta jedyna-jesli nawet to teraz to nie ma znaczenia-nie jestescie juz razem. Powiedz glosno sama przed soba, ze to juz koniec, ze to nie wroci. Pewien etap w zyciu sie zakonczyl, ale tym samym rozpoczal sie nowy-z pewnoscia lepszy. Takie rozmyslanie na dobre CI nie wyjdzie bo jeszcze dojdziesz do wniosku, ze to Ty nie umiesz kochac, ze nie dawalas z siebie wystarczajaco duzo w tym zwiazku a prawda jest taka, ze to nie byl facet Twego zycia, bo gdyby byl to bylibysce razem nadal i nie pisalabym do Ciebie tych slow,, pozdrawiam cieplutko 🌻 Myshko - najwazniejsze jest to abys wierzyla w siebie i w to co wiesz, ze bedzie dla Ciebie dobre. Pamietaj, ze za slowami musza isc czyny-gadac kazdy potrafi. Jesli nadal bedziesz tak pomiedzy i nie bedziesz pewna Waszej wspolnej przyszlosci to wydaje mi sie, ze dobrze by bylo rzeczowo porozmawiac z Olafem-nie mozesz zyc w takim zawieszeniu, wydaje mi sie ze dobrze by bylo aby O sie zdecydowal, jakos okreslil bo piszesz, ze prawie sie oswiadczyl...... wiec cos to chyba znaczy-takich slow nie mowi sie bez powodu. Jesli nie jestes pewna to z nim porozmawiaj, ale tak szczerze, nie pozwol aby wymigiwal sie od odpowiedzi-musisz wiedziec na czym stoisz, 🌻 Błekitna Chmurko-jesli to sa motylki to na 100% sie zakochalas:) Ale fajnie-kolejna zakochana :) 🌻 Życze aby motylki nigdy nie zmeczyly sie tym lataniem:) 🌻 🌻 🌻 Leaa - a czy mozesz zmienic towarzystwo w ktorym na codzien sie obracasz, chodzi mi o znajomych czy kumpli? bo tak szczerze to zadni znajomi jesli obrabiaja Ci tylek za Twoimi plecami, kopa w tylek i dowidzenia!!! Na cholere Ci takie osoby? Co do Twojego zachowania to Ty najlepiej wiesz czy jestes prawdziwa czy nie i czy cos mozesz i chcesz w nim zmienic, ludzmi sie nie przejmuj, 🌻 Kama - ile ja bym dala aby tak poszalec na rowerze, ale zywcem nie mam kiedy:) Chyba myslimy tak samo-nalezy palic wszelkie mosty za soba i nie wracac do wspomnien, bo to boli, bardzo boli, a zycie idzie dalej i to przeciez od nas zalezy jakie bedzie, a ze jestesmy silne babeczki to moze byc tylko dobrze 🌻 Buziaki, spijcie slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leaa
Dziekuje dziewczynki za wsparcie!Przemyslalam to samo mysle co wy!Pozdrawiam!KOLOROWYCH SNOW!Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) siedzę w pracy ale to już ostatni dzień przed długim weekendem. biorę sobie tylko 2 dni wolnego bo nie ma sensu więcej w taką pogodę. a pogoda jest beznadziejna :( nic dziwnego że mamy złe sampoczucie jak jest tak szraro brzydko i ciągle leje. mi sie już nawet z łóżka nie chce wstawać jak widzę coś takiego za oknem. na szczescie wyjeżdżam i mam nadzieję humorek mi sie poprawi. znajomi chcieli mnie wyciągnąć pod namiot ale wybilam im ten pomysł z głowy, zmarzłam dziś we własnym łóżku a co dopiero byłoby pod namiotem ;) na ale miejmy nadzieję ze sierpień bedzie bardziej słoneczny i ze uda nam się jeszcze poopalać i popływac w morzu czy w jeziorku. bo dla mnie nie liczą się wakacje bez kąpieli. a tak przed wyjazdem - życzę wszystkim udanego weekendu, żadnych dołów i zamartwiania się (choć nie przeczę że aura sprzyja temu, wiem na własnym przykladzie;) ) spędźcie miło czas i poprostu bawcie się dobrze...trzymajcie się cieplutko napewno doczekamy sie jeszcze prawdziego słonecznego lata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, pogoda pod psem, a ja jeszcze czytam smutna ksiazke ;( Kloe - przyjemnego weekendu, zarywaj facetow az milo i wracaj do nas cala i zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywaj i rzucaj
tylko tak z tymi kutasami nalezy postepowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka :) Po pierwsze umieram w pracy z nadmiaru zajęć, naprawdę nie wiem za co się zabrać. Kejti, masz rację muszę z nim porozmawiać. I zrobię to zapewne niebawem kiedy znowu się spotkamy. Ostatnio zaczynam się jednak zastanawiać czy język jakim się porozumiewamy też nie jest przyczyną różnych komplikacji. Fakt, dla mnie to niemal język rodzimy, ale zawsze nie swój :) A dzisiaj dostałam maila, pięknego maila i teraz siedzę z cielęcym wzrokiem patrząc w ekran.Napisał, że ktoś ostatnio się go spytał czy jest taki niedostępny czy tylko udaje. To była jakaś laska na imprezie na której grał. Jego odpowiedź mnie rozczuliła - nie, nie udaję że jestem trudny do zdobycia bo nie jestem. Jestem niemożliwy do zdobycia, bo na mojej drodze stanął cud, ktoś przy kim blednie cały świat... Podarowała mi najpiękniejszą miłość. Nie chcę już innej... Ach...... Ta cholerna odległośc... :( KAMA tylko nie płacz.... ;)to nie jest smutne, to jest po prostu piękna książka...Ściskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie - piekna ksiazka, a przy mnie sterta chusteczek :( Ehhhhhhhhhh cholerne zycie! Ide do fryzjera, narka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczątka:) O pogodzie nawet nie wspomne...... :):):) Myshko-pieknie to ujał:) Porozmawiajcie jaknajszybciej, a jezyk? No przeciez juz jakis czas sie nim poslugujecie, szczera rozmowa to jest to co jest Wam potrzebne i tyle. Ja mam zle skojarzenia z takimi pieknymi slowami-okazaly sie tylko slowami, nic za nimi nie szlo, mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie inaczej:) A jesli to jest prawdziwe uczucie to odleglosc nie ma znaczenia i jesli macie sie razem zestarzec to tak bedzie. Buziaki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leaa
Drogie KOBIETY!Cudownie ,ZE JESTESCIE!Bo kim byLby czlowiek bez rodziny i bez przyjaciol!Z kolega zerwalam kontakt,nikt toksyczny nie jest mi potrzebny!Wiem kim jestem I JAKA JESTEM!Kazda z nas powinna kochac siebie sama"bo jestesmy wszystkim co mamy my same"Ide ogladac na 1 film piekny"swiatelko w tunelu"Czlowiek po takim filmie wie jak wazne jest zycie i kazdy nastepny dzien!Pozdrawiam!ZYCZE MILEGO WIECZORKU I KOLOROWYCH PIEKNYCH SNOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leaa
Drogie KOBIETY!Cudownie ,ZE JESTESCIE!Bo kim byLby czlowiek bez rodziny i bez przyjaciol!Z kolega zerwalam kontakt,nikt toksyczny nie jest mi potrzebny!Wiem kim jestem I JAKA JESTEM!Kazda z nas powinna kochac siebie sama"bo jestesmy wszystkim co mamy my same"Ide ogladac na 1 film piekny"swiatelko w tunelu"Czlowiek po takim filmie wie jak wazne jest zycie i kazdy nastepny dzien!Pozdrawiam!ZYCZE MILEGO WIECZORKU I KOLOROWYCH PIEKNYCH SNOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leaa bardzo się cieszę ze tak mówisz :) Masz rację, należy się trzymać prawdziwych przyjaciół i rodziny. Szanuj siebie i zobaczysz pewnego dnia spotkasz Tego właściwego :) Tego Ci życzę z całego Myshowatego serduszka :) MIłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leaa bardzo się cieszę ze tak mówisz :) Masz rację, należy się trzymać prawdziwych przyjaciół i rodziny. Szanuj siebie i zobaczysz pewnego dnia spotkasz Tego właściwego :) Tego Ci życzę z całego Myshowatego serduszka :) MIłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leaa bardzo się cieszę ze tak mówisz :) Masz rację, należy się trzymać prawdziwych przyjaciół i rodziny. Szanuj siebie i zobaczysz pewnego dnia spotkasz Tego właściwego :) Tego Ci życzę z całego Myshowatego serduszka :) MIłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak leaa, zawsze nalezy postepowac zgodnie ze swoim sumieniem i szanowac przede wszystkim siebie. Nie mozna dac sie zeszmacic, bo wtedy nie damy sobie rady same ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowa tej piosenki dedykuje komus, kto byl mi szczegolnie bliski, ale to juz na szczescie przeszlosc. Chłopczyku mój, jak to jest czuć , że jesteś nikim i zostanie bol? Pytam się, chociaż już u mnie sentymentów dawno brak. Chłopczyku mój, jak to jest wiedzieć, że Twoja droga ma kierunek w dół ? Chłopczyku mój, jak jest być na dnie ? Machasz nóżkami, czy czujesz już muł ? Szczekasz Ty, a wygram ja. Mam teraz wszystko, znalazłam Go, a na Ciebie patrzę jak staczasz się na dno, nie masz już nic, siejesz wciąż swój marny \"mak\". Mam teraz wszystko, bo kocha mnie tak, jak Ty nigdy i Ciebie nikt. Możesz pomarzyć w chorych swych snach, że mnie dotkniesz choć raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Leaa- i tak trzymaj🌻 :) Szacunek do siebie samej jest najważniejszy i do niczego zmuszac sie nie wolno. Cieszę się, że masz dobry humorek:) Pozdrawiam 🌻 Życzę miłego dzionka dla Wszystkich i słoneczka też życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten pochmurny dzień. A na początek nie ma to jak dobra kawa z mleczkiem i fafeteria. No cóż Mysho, piękne słowa i oby miały sens na przyszłość, czego Ci życzę z całego serca. Pa. Na razie zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzionek. Czasami myślę że na południu Europy istnieje jakiś cholernie silny magnes, który przyciąga całe słonko. U mnie znowu pochmurno, ale żeby nie było monotonnie - przestało padać. Dzisiaj wszystko poprzewracało się do góry nogami, najpierw omal nie zaspałam, teraz robię jakieś kretyńskie błędy i czekam jak na zbawienie na godzinę 16.00 :) No i dzisiam mam dzień chamów...najpierw dowiedziałam się, ze moja intuicja nie kłamała - jeden prostak na liczniku. Potem kolejny. Licznik chamów i prostaków na tą chwilkę pokazuje magiczną liczbę 3. Ciekawe ilu jeszcze doliczę... ;) Pozdrawiam was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie sloneczko probuje delikatnie przebic sie przez chmurki. Moze wyjde na rowerek? Mysha masz dzien na chamow? A dokop im, przeciez wiesz jak to sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama jednego chama znasz ;) nie wiem czy powinnam go wliczac w ogóle w mój licznik bo to nawet nie cham, tylko COŚ znacznie gorszeg, ale nie mam podkategorii. Na razie 3 :) ale za to też kilku fajnych ludzi na ścieżce.... Może to będzie dobry dzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam wczoraj kilka smsow od kogos, kto zawsze wyczuje kiedy jest mi zle i wtedy szuka ze mna kontaktu. Czyz to nie piekne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokita
No i jak się zakończyła ta historia. Utrzymujesz z nim kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
dziewczyny błagam pomóżcie! czy gońcowi płaci się za dostarczenie kwiatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×