Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa kobiety, ktore maja takie marzenia jak ja?

Polecane posty

Gość gość

Poznac bogatego przystojniaka o dobrym sercu, miec z nim wielki dom z ogromnym ogrodem i duzo psow ze schroniska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe pusta idiotka. Do roboty się k***a weź pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 nie ciebie pytam atrapo faceta, tepaku bez jader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I se sama na to stado psów rób nierobie głupi , ja bym mógł utrzymywać kobietę ale z naszymi dziećmi a nie kundlami masz nasrane pod deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie. Nie lubię psów:) i ja już swój plan zrealizowałam. Tak tak jestem płytka i niesamodzielna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jestem nierobem, pracuję, nie zarabiam dużo, ale wspieram zwierzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To se wspieraj , ja wolę własne dzieci niż kundle, żaden bogaty nie będzie twoich pchlarzy utrzymywał chyba ze sama będziesz to robić , bo kundle to nie mój interes a własne dziecko już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet będzie zapierdalał w pracy do upadłego żeby tępa cipa zabawiała się pieskami w domu hehe nie te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba oszalalas ze ktoś będzie pracował na twoje fanaberie ? jesteś jedną z tych tepych przyglupich feministek które wolą psy od dzieci to bądź feministka do końca i sobie sama na to rób a nie facetowi będziesz łapy w kieszeń wkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko marzyłam, żebym byłam ważniejsza dla mojego męża niż koledzy. Moje marzenie się spełniły. Uwielbiam imprezy, piwko, wszystkie weekendy wypełnione przez gości, ale zawsze razem. Nie wyobrażam sobie żeby mój mąż powiedział wychodzę z kumplami. U nas są drzwi otwarte. Kumple mogą przychodzić i sobie piwkować nawet do 6 rano., ale powtarzam ZAWSZE RAZEM. Zresztą większość naszych znajomych to pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie tyral :D nie musi byc korpozyebem. By być bogatym nie trzeba ciezko harowac ;) niewazne ile mam lat. To było prowo by sprawdzic frustrację pseudofaciow z forum. Mam kasę i dwa adoptowane psy. Po co mi facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która uwielbia piwko to patola smierdzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze razem? No.... do burdelu lepiej iść z kolegami niż z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do miłości, potomstwa, seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie było prowo tylko zobaczylas ze nikt na Ciebie nie będzie robił skoro nawet nie jesteś tradycjonalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowana to jesteś ty. Bo nikt cię nie chce i żyjesz marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będziecie przegrancami, egoisci, wole wspierac te kundle niz chore bachory, bo cudze. To wasza logika, dlatego nie znosze ludzi. Zapchlone kundle? Oby ktos tak pomyślał o tobie jak bedziesz lezal na ulicy i nikt nie udzieli pomocy tobie albo twojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest dobry w łóżku to żonę głowa nie boli i nie musi chodzić do burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spier///dalay ratować te swoje kundle i basta mi taki pustak nie potrzebny a jeszcze na taką robić uchowaj Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska przeczytaj jeszcze raz co napisałaś. Dzieci cudze nie cudze, ale zawsze powinny być ważniejsze od zwierząt. Ja też kocham pieski, ale jakaś hierarchia w świecie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lewaczka, ma sieczke zamiast mózgu szkoda tracisz czasu na gadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna z tych roszczeniowych wykolejencow która myśli ze cały świat ma się układać pod nią i jej widzi mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moje marzenie to szczęście psow, ich najedzone brzuszki, a wasze? Byle spuscic z krzyza, najesc sie, napic, ogladac tv, ewentualnie splodzic dziecko. Nie marzę o facecie, bo jak widać sami egoisci. Wole zyc i umrzec wsrod psow. Nie ma facetow o dobrym sercu jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem lewaczka, dlaczego niby dziecko ma być wyzej niz pies? To sa istoty tyle samo warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet o dobrym sercu to taki który dba o dom Zone i własne dziecko a nie jakieś tam zwierzę które i tak zdechnie , Masz łeb przepalony lewactwem , nikt nie mówi że nienawidzi psów ale mówienie o dziecku bachor to objaw ciężkiego zyeb//ania umysłowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy normalny facet jak słyszy że laska mówi "bachor" to się od takiej patuski ewakuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Laska przeczytaj jeszcze raz co napisałaś. Dzieci cudze nie cudze, ale zawsze powinny być ważniejsze od zwierząt. Ja też kocham pieski, ale jakaś hierarchia w świecie jest. " To moja wypowiedz, jestem kobietą i wstyd mi za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nazwac dziecko bachor ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×