Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja matka i temat aborcji

Polecane posty

Gość gość

Moja matka jak usłyszy w tv ze zaczynają mowic o aborcji np. marsze kobiet które miały miejsce niedawno to od razu zaczyna swoje kazania :O jakie to teraz kobiety sa zle , nic tylko by się skrobać chcialy. Nie wytłumaczy jej , ze to nie chodzi o to ze kto chce to ma aborcje tylko w paru kwestiach... Ona dalej swoje :P Patrzy na mnie i dalej te swoje wywody a mnie szlag trafia. Powiedzcie jak do niej dotrzeć , jak wytlumaczyc. itdPoza tym zawsze jest za facetami, zawsze bierze ich strone :O Kiedy była afera z Lepperem i Aneta Krawczyk to ona powiedziała, ze to wina kobiety bo jak on jej proponowal lozko za prace to ona powinna odmowic i isc w swoja strone. Zawsze złorzeczy na kobiety. Kiedys była afera jak 13 latka została zgwalcona przez jakiegoś faceta to on pwoiedziala, ze to wina tej dziewczyn y bo ona go pewnie prowokowala a on jak to facet skorzystal. Poradzcie cos bo już nie wytrzymuje z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Anetka Krawczyk ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z aneta krawczyk chodzi o molestowanie - czyli ze szef nie ma prawa mowic ze za lozko dostane prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawiaj z nią na takie tematy i już. Zacofana, głupia i poglądów pewnie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nia o tym nie rozmawiam bo wiem czym to grozi - czasem się nawet o to klocimy ale ona sama jak u niej jestem to zaczyna te swoje tematy. :P szlag mnie trafia , serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież twoja matka żyła w czasach gdzie aborcja byla na zyczenie . Jeszcze 30 lat temu każda kobieta mogla sie wyskrobać. Nie pamięta tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona uważa, ze teraz kobiety sa beznadziejne bo maja wszystkie sprzęty ( pralke , zmywarke itd.) pampersy a dawniej nie było nic i ona musiala sobie radzic a miała 4 dzieci. Jak teraz doszło 500 + to caly czas złorzeczy na matki jak to maja dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No takie poglądy ma wiele osób,niestety. Jak kobieta dostanie po pysku od pijanego męża,bo odmówiła seksu albo na obiad był kurczak zamiast schabowego,to pewnie też jej wina,prawda? Zapytaj matkę czy bez słowa skargi znosiłaby regularne bicie i upokorzenia w małżeństwie, bo pan mąż to tyran. Pewnie ci powie,że mąż bez powodu nie uderzy. :D Jak złapiesz gnoja w łóżku z inną,a on ci jeszcze za to dowali, to twoja wina,bo mogłaś później przyjść do domu. Oj kochana, współczuję zacofanej matki. Nie poruszaj takich tematów,na zdrowie ci to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,59 ona była bita i ponizana przez ojca który był alkoholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa jej koleżanek się pewnie skrobała. Kiedyś gin po stwierdzeniu ciąży od razy pytał czy chce rodzić :P Coś mam wrażenie, ze Twoja matka albo się skrobała albo brała udział w tym i teraz wyrzuty sumienia na starośc jej odwalają. Podaj jej statystyki (łatwo dostępne w necie) gdzie wyraźnie widać, ze im starsze pokolenie tym więcej kobiet poskrobanych (nawet i po kilka razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie skrobala się na pewno bo jest bardzo wierzaca ale jej kolezanka się skrobala o czym mi matka pwoiedziala. :O jak zyc z toksyczna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciąć kontakt, jedyny sposób. Ja ze swoją ucięłam, akurat na rękę mi to było, że przegięła i z łapą na mnie poleciała, ale nawet gdyby tego nie było to prędzej czy później bym to zerwała. Po prostu aż energię wysysa z człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze przyjezdzac do niej 10km dziennie bo mieszkamy oddzielnie, matka jest już stara ma 83 lata i nic przy sobie nie zrobi :( musze jej pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×