Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorotaaaaaaaaaa

Duża spacerówka dla 3latka

Polecane posty

Gość dorotaaaaaaaaaa

Które spacerówki są największe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że największe spacerówki są te ze starego typu z tych wózków 2 w 1, są masywne i obszerne ,jednak 3 letnie dziecko nie powinno już jeździć w spacerówce bo się za bardzo do tego przyzwyczai, później nigdzie nie będzie chciało chodzić na nóżkach, wszystkie spacerówki są max do 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę, ale nie o taką prosiłam, mój syn chodzi prawie wszędzie pieszo, ale na ponad godzinne trasy przydaje się wózek, bo mały czasem nie wyrabia. Może ktoś polecić konkretne modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacerowki zazwyczaj sa do kg a nie do wieku dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze parasolka? Ka mialam exlander i dobra byla nawet dla dużego dziecka. Corka w wieku 2,5 cale wakacje w niej jeździla, bo chcialam zwiedzać a jednak dla dziecka ciężko chodzic caly dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale mają podaną długość i wysokość siedziska, proszę o odp mamy, które miały taki dylemat jak ja i dokonały trafnego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko doradzić ale które zdrowe dziecko męczy się po godzinie spaceru czy biegania na placu zabaw? Rozmawiałaś o tym z lekarzem? Może ma jakieś zaburzenia, obniżone napięcie mięśniowe bo to nie jest normalne w tym wieku. Czym prędzej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 3 letnia córeczka ostatnio szła w góry na Śnieżkę ...3 letnie dziecko nie powinno się męczyć po godzinie spaceru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy z tych dzieci kaleki robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy Anexa właśnie ze względu na obszerną spacerówkę i powiem ci, że naprawdę spora i wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banananami
My mamy Inglesine Trip. Jest do 25 kilo. Jest lekki, składa się łatwo, ma rozkładane siedzisko, dużą budkę, rewelacyjnie się prowadzi, więc prawie same zalety. Raczki są bardzo wysoko (dla mnie super, dla bardzo niskich osób będą za wysoko), ale siedzisko jest niestety dość nisko, przez co dziecko wystaje nogami poza podstawkę na nóżki. Żeby dosięgnęła podłoża brakuje z 15 cm, wiec po ziemi nogami nie szura, ale jak komuś przeszkadza majtanie nogami dziecka, to powinien się zastanowić (córce majtanie podoba się dużo bardziej niż trzymanie nóg na podnóżku). Nasza 2,5 letnia córka ma 100 cm wzrostu i wazy 15,5 kg, co rano muszę ją dotargać do żłobka i wolę pokonać tę trasę w 10 minut niż w 30 z nią na piechotę. Poza tym córka jest straszną buntowniczką i często odmawia chodzenia tam, gdzie my chcemy żeby szła, a nie mam na tyle zdrowego kręgosłupa, żeby nosić ją na rękach jak odmówi posłuszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spacerówkę od wózka Anex Sport, córci ma 2 latka i spokojnie się mieści, spacerówka składa się razem ze stelażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też długo szukałam dużej spacerówki dla dużego dwulatka. Znalazłam i jestem zadowolona- baby design clever- polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam maclarena techno. Dla 3 latka jest spoko. Zdal egzamin choc kupiłam używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska

Moj trzylatek jeździ w spacerowce anex crossa 3w1 i nadal się mieści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sońka

ja mam maxi cosi adorra zakupiony w sklepie tosia na promocji i jestem mega zachwycona - jak dla mnie ideał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×