Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nudzisz się przez chwilę w pracy?

Polecane posty

Gość gość
nie mow tak....nawet jeszcze nie zdazylismy sie dobrze poznac.. przeciez wiesz, ze jestem za daleko, by moglo cos z tego byc, poza tym nie moglo by byc...nie mozemy...mamy obydwoje zobowiazania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche prze ze mnie. czuje sie winna i nic na to nie poradzisz.. czego mi brakuje? tego konaktu, tak poprostu i uczuc im towarzyszacych..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozemy ppmarzyc, ze moglibysmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarzyc mozemy, ale to jest bardzo zludne i niebezpieczne... ale ja bardzo lubie marzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niebezpieczne, to pulapka...tyle, ze wpadlismy w nia oboje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz racje... widzisz jakies rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi bez ogrodek czego pragniesz i jak wyszlabys z tej sytuacji, a ja sie odniose...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz czego bym pragnela czy co wypadaloby zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnelabym choc jednej nocy w paryzu z toba... a co powiinnismy? nawet nie myslec o tym i nie odnawiac kontaktu....ale juz to zrobilismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pelni sie z Toba zgadzam...ale nie potrafilem nie odpowiedziec, choc sobie to postanowilem...powiedz co to za sila, ze wszedlem na forum myslac o Tobie w momencie kiedy pisalas swoj post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co za sila..byc moze tylkko przypadek... a czy gdybym ja nie napisala pierwsza ..odezwalbys sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalej? wiesz, ze nie poprawisz swojego zwiazku myslac o mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec powiedz mi jak mam przestac o Tobie myslec? Po tym ja zobaczyłem jak jestes piekan, jaki masz temperament...nie jestets typem kobiety o ktorej sie zapomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale skoro nie chcesz zapomnieć to co chcesz z tym dalej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jak Ty to widzisz dalej, ale tak jak chcesz Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co chce a to co moge to wie rozne rzeczy.. mozemy wrocic do kontaktu mailowego i zobaczyc jak to sie dalej potoczy....na smielsze marzenia brak mi odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz tego naprawde? jeżeli chcesz pisac to wiesz, ze Ci ulegne...zapytam inaczej czy uwazasz ze przekroczymy kiedys ta granice wirtualna czy do tego niedopuscisz. Prosto z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy chce konaktu z toba? tak czy bede miala w sobie na tyle opanowania, zeby nie przekroczyc tej granicy? nie wiem...dxzis tak a co beedzie za tydzien czy miesiac nie umiem powiedzic...na nasza korzysc dziala odleglosc, bo nawet jesli myslelibysmy o spotkaniu to trudno je bedzie zorganizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze łaknę kontaktu z Tobą, chce ogladać Twoje foty i filmik, który mi wysłałaś ale to mnie katuje i dręczy bo chyba chciałbym czegoś więcej...dasz mi trochę czasu aż ułoże swoje sprawy i wtedy zdecyduje czy się odezwe mailowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne:) choc mysle, ze sie nie odezwiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem...jest we mnie jakas sprzecznośc i to dla mnie trudne bo zazwyczaj mam silna wole, ale jak widac jestes wyjatkiem od reguly i ciagnie mnie do Ciebie i mimo, że wiem, ze sie zatracam i nie powinienem tym bardziej chce i powiem Ci, że ciezko bedzie sie nie odezwac...narazie sciagnij mnie na forum!;) ale nie uciekam jbc Ty mam nadzije tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uciekam...poczekam na twoj ********** podobnie, wiem, ze nie powinnam, ale nie potrafie sie oprzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu nie sadziłem, ze spotkam kogos takiego...jestes moja kokaina...Ty myslisz o mnie, to jakis rodzaj zauroczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokaina:) jeszcze nikt mnie tak nie nazwal:) to jest jakis rodzaj zauroczenia....i poped, pociag fizyczny..a tak naprawde przeciez w ogole sie nie znamy......moze nie moglibysmy sie zniesc nawzajem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mi sie...zbyt mnie pociagasz zebym mogl byc dla Ciebie niemiły, nie szczedziłbym Ci czułości i gdybym miał Cię na chwile liczyłabys sie tylko Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nawet nie wiesz dobrze jak wygladam jak sie zachowuje, jaka jestem, ja tez tego nie wiem o tobie.. jednak wiem dokladnie o czym mowisz...dobrze, ze jestesmy tak daleko od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz jak Ty mnie rozumiesz...nie znamy sie, nie wiemy nic o osbie ale wiemy, że gdybyśmy sie spotkali leciały by iskry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×