Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nudzisz się przez chwilę w pracy?

Polecane posty

Gość gość
Tu i terz pragniesz mnie? bo ja Ciebie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem tak jest...i tylko kwestia wybory jest czy pojdziesz w stone iskier czy w strone zdrowego rozsadku... mnie ciagnie do iskier, ale wciaz jeszcze trzezwo mysle. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatem jak owa trzezwosc myslenia sie objawia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze jeszcze cie nie zadreczam, zebysmy przeszli na maila, no i szklanka zimnej wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chcesz przejsc na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie jak sie umowilismy, nie naciskam, masz swoje sprawy, ktore chcesz naprawic ogarnac jakos, jesli wtedy sie na to zdecydujesz to bede, jesli nie to tez zrozumiem, ale ma to byc tylko i wylaczne twoja decyzja i bez moich naciskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym moja sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana niz twoja....wiec im dluzej zachowamy zdrowy rozsadek tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym Ci jakoś pomóc być oparciem i wsparciem bo zasługujesz na szczescie i spelnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposob chcialbs mi pomoc? zabrac gdzies? schowac? i nie oddac juz nikomu? ?? tego nie mozesz dla mnie zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabrac chocby na chwile...moc popatrzec Ci w oczy tak żebyś czuła, że jesteś jedyna, najwazniejsza i w tym momencie nikt,a potem co rok spotykalibysmy się w tym samym miejscu, pokoju i dalej łaknęli siebie. Byłaby to nasza wspólna tajemnica, o której wiedzielibysmy tylko my...nasza laguna szczescia, namiastka idylli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko marzenie...ja chcialabym wiecej i wiecej za kazdym razem...raz w roku? to za malo by czuc sie szczesliwym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to namiastka szczescia...przeciez nie zostawimy wspolmalzonkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm...może? myslalem ostatnio co by bylo gdybysmy sie spotkali, spedzili razem upojne chwile, a potem stwierdzili, ze to to...bylabys gotowa rzucic wszystko i zaczac od nowa...nie zastanawiaj sie, tak jak to czujesz teraz pisz, wez pod uwage, ze w tej sytuacji narodzilo sie miedzy nami uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje..ale nie wiem czy potrafilabym tak...miec cos i zostawiac to potem i zyc tylko przyszlym spotkaniem....nie wiem czy to nie ponad moje sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no risk no fun;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy odwazylabym sie...ciezko mi odpowiedziec, to oznaczaloby rewolucje nie tylko dla mnie gdyby to byla decyzja dotyczaca tylko i wylacznie mnie i poczulabym, ze to jest TO, to tak rzucilabym wszystko, raz juz tak zrobilam postawilam wszystko na jedna karte, odwrocilam sie od rodziny i ucieklam do ukochanego...ale wtedy bylo latwiej, nie mialam tylu zobowiazan.. a ty? mialbys odwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym pożądał Cię emocjonalnie po poznaniu tak jak pożądam Cię fizycznie byłbym gotów dla Ciebie zmienić swoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow ;0 jakie poważne rozważania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miala byc zabawa i rozrywka dla zabicia nudy w pracy....a stales sie ty...i co ja mam teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda w pracy masuje swa cipke przez majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadnij w me ramiona, a moje gorące usta namietnym pocalunkiem rozwieja wszelka watpliwosc...chcialoby sie rzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym, zebys rozwial moje watpliwosci, tylko wiem, ze od tego nie byloby juz odwrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogłoby być...byłabyś już moja...ostrzegałem Cie na początku, że tak będzie...pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam, choc wciaz sie jeszcze lekko opieram.... ale czy to bylo twoim celem? zawrocic mi w glowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mi, czy bylo bardzo zle jak twoja zona to zobaczyla? i jak duzo widziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było to moim celem, a wyszło spontanicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz, ze nie bylo, a jednak mnie przed tym ostrzegales....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ile widziała ale napewno kilka zdjec i naszych fantazji...twarzy nie widziala bo az tak daleko nie doszła...to był huragan i wzajemne obwinianie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby to wyszło po naszym poznaniu i stwierdzeniu, że to jest to...zakonczylbym z nia i polecial walczyc o Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×