Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Analiza wyników badań krwi i moczu

Polecane posty

Gość gość

Witam, dziś odebrałam wyniki badań krwi i moczu. Niepokoją mnie pewne kwestie: Limfocyty 18,6 norma : 20,0-40,0 Eozynofile 0,3 norma 1,0-6,0 OB 28, norma 0,00-20,0 Ketony (to niepokoi mnie najbardziej ) 15 , norma 0,00-5,0 Żelazo 40,0 ,norma 50,0-170,0 Na badania poszłam lekko podziebiona. Odczuwałam bol gardła, zielony katar i lekkie rozbicie. Wiem, że nie powinno chodzić się na badani krwi chorym jednak musiałam zrobić je jak najszybciej w celu uspokojenia się. Dodatkowo w niedziele, poniedziałek i wtorek występowały u mnie proboemy z odżywianiem (badani robiłam w środę) . Niedługo też spodziewam się okresu, wiem mam podzywzszone węzły chłonne, jak to zwykle i mnie przed okresem Czy takie wyniki badań są powodem do niepokoju ? Reszta wyników jest w normie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choralaska
Ob moze byc podwzszone ze wzgledu na jakas infekcje i stan zapalny, nie wiem moze lepiej pojdz i skonsultuj sie z lekarzem a jesli nie chcesz to powtorz badania po tym jak sie wyleczysz i wtedy zobaczysz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te badania nie sa wiarygodne bo zrobiłas je po problemach z odżywianiem i podczas przeziębienia więc wyniki są zafałszowane . Powtórz gdy wyzdrowiejesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mi ktoś powiedzieć co oznaczają takie wyniki ? Wiem, że do lekarza iść muszę, a badania powtórzyć chcę :) Mimo to chciałabym wiedzieć na obecną chwilę , co badania oznaczają, a wole odpowiedz od osoby, która się na tym zna, zamiast wyszukania informacji na ten temat w internecie , bo wiadomo każda dolegliwość w internet wpisana to od razu najgorsza z możliwych chorób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz słabe wyniki to możesz mieć anemie. Koniecznie powtórz badania i poproś lekarza o suplement dicofer. Ze zdrowiem nie ma co ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×