Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego grubaskom jest przykro, jak ktos sie z nich smieje ?

Polecane posty

Gość gość
Ale wytykac chudosc i male cycki to mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to w ogóle za ŚMIANIE SIĘ Z KOGOŚ? Trzeba mieć zjechany charakter, by się z kogoś śmiać. Powód przecież zawsze się znajdzie, jedna jest gruba, druga ma zasadnicze wykształcenie, trzecia ma średnie bez matury, czwarta ma wypryski na twarzy, piąta ma brzydkie zęby, szósta słaby zadów, siódmej nie stać na nowe buty itd... Zasadniczo we wszystkich tych wypadkach każdy jest sobie "sam winny" i to powinno wg Autorki uprawniać do śmiania się z takiej osoby. Nie wolno się śmiać Z NIKOGO. Trochę człowieczeństwa ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co innego wyśmiewać otyłość czy jakąkolwiek inną cechę a co innego nazwać kogoś gruby, chydy, łysy...nie rozumiem za co się obrażać, przecież to fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, się nie śmieje z grubszych osób, moja najlepsza przyjaciółka jest gruba przyjaźnimy sie od przedszkola, może jeszcze wcześniej, pozatym ona nie je dużo , u niej to niestety geny plus choroba, absolutnie jej nie tłumacze wiem że są ludzie leniwi i zapuszczenie, ale to akurat nie jest moja sprawa i śmianie się z kogokolwiek jest dla mnie słabe, bardzo słabe, widze że autorka chyba nie ma innych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zazwyczaj chude wyglądają jak szczury z ryja że patykiem nie dotknął bym " Wymyślasz takie brednie z zemsty bo pewnie żadna szczupła cie nie chciała i musiałeś sobie grubą wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej każdemu jest przykro jak spotka chama, bo tylko cham się z kogoś wyśmiewa, krytykuje obgaduje.Tak to już jest ,że przykro nam się robi jak obcujemy z ludzkimi odpadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam nadwagę i co z tego kiedyś byłam laska potem przyszła choroba i trudno, jestem szczęśliwa, mam świetnego męża od dwudziestu paru lat, dwoje dzieci, udany sex i ogólnie nie narzekam, a ty autorko musisz być bardzo nieszczesliwa , że wymyślasz z d...y problemy. Obchodzi cię to że ktoś nie jest szczupły , jak ci to przeszkadza to przechodz na druga stronę i nie patrz na takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam potrzeby z nikogo się wyśmiewac. Jeśli ktoś ma, to ewidentnie ma jakiś problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu jest przykro, gdy ktoś się z niego śmieje. Tylko prostacy śmieją się z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko było własnie wyśmiewane bo miało nadwagę. Nie mogłam na to pozwolić i długo namawiałam dziecko na ograniczenie słodyczy. Strzałem w dziesiątkę było zapisanie dziecka na zajęcia z Judo do tego miejsca www.judo-chojrak.pl. Mój syn zobaczyła, ze można w łatwy sposób zgubić wagę. Dzieci dały mu spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już bylo
Małe dzieci prawie wszystkie są grubsze.Gdy dzieciak zacznie chodzić, szybko schudnie.U mnie dzieci takie były.Zaczęły chodzić są szczuplutkie.Z wnuczkami było podobnie.Dziś są szczuplutkie i zgrabne jak modelki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×