Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bakla

ciąg dalszy odchudzanie po 40 część 2

Polecane posty

Witam :) Podbijam nasz temacik ...kobietki wracamy wiosna tuż tuż :) Powoli zaczynam się martwić o nasze forum :( jak was zabraknie to komu się pochwalę że dziś przeszłam przeszło 12 kilometrów .....prawie 8 z kijeczkami i niecałe 5 z wózkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mam trochę wolnego, pogoda była nawet w miarę także wykorzystałam dzisiejszy dzień . Jutro też są w planach kijki ale zobaczymy czy plany się zrealizują . Plisssss wracamy :) Musiałąm podzielić post :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trenuj razem z Igorem Mieńkowskim !! Jestem osobą, która dzięki niemu schudłam i zbudowała piekne i seksowne ciało. Pozbyłam się dzięki niemu kompleksów, wiem jak zdrowo się odżywiać. Za co bede wdzięczna do końca życia! :) Trenuj razem z nami i zacznij być zadowolona z samej siebie! Gorąco polecam i zapraszam. Wejdź już teraz na strone i zapisz się! WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia woooww 12 km- mam 10 do pobliskiego miseczka i jak pomyśle, że miałabym tam pieszo iść to wydaje mi się to niemożliwe. Z dieta u mnie kiepsko/ zajadam stresy. Ale i tak co dzień rano wierzę, że schudnę. Wczoraj zrobiłam w końcu badania, które odwlekłam Niestety wychodzi na to , ze ból w okolicach wątroby i nerki jest od kręgosłupa. od dłuższego czasu. i wracamy do punktu wyjścia- ćwiczeń fizycznych. Poczyniłam wiosenne zakupy przez internet niestety połowa na mnie nie leży teraz akcja odsyłanie. Wiosna za progiem. W tym tygodniu idę na koncert Edyty Geppert. i chyba zapisze się do fryzjera. W ramach poprawy nastroju. Kobiety rzucam wyzwanie chociaż jeden wpis dziennie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ....melduję się :) Postaram się raz dziennie coś tam skrobnąć :) Dziś pomimo brzydkiej deszczowej pogody udało mi się na godzinkę wyskoczyć na kijeczki no i nad jedzonkiem też panuje i oby tak dalej :) Jutro mam wizytę u reumatologa no i ciekawe co usłyszę bo mój bark cały czas daje mi się we znaki , cały czas jestem na lekach i cały czas coś jest nie tak. Do jutra .....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zacznę ten dzień i Tydzień wpisem. Alexia daj znać co powiedział lekarz. Ja też ciagle odczuwam jakieś dolegliwości. W sobotę zrobiłam usg brzucha i próby wątrobowe oraz badanie moczu i wszystko w normie. Lekarz, który robił USG twierdzi, ze to od zwyrodnienia kręgosłupa. Wczoraj zabolałam mnie kość piszczelowa i tak boli do dziś i w nocy też wstawałam smarować. Ćwiczyłam wczoraj grzecznie 30 min. Orbitreka. Dieta jak to przy niedzieli nie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anianiania
Zmagań ciąg dalszy... Dzień jak co dzień. Czyli bez zmian :) Co do bólowych dolegliwości to po 40stce się zaczynamy kruszeć? Mnie też stopa boli od 3mieś.A ja się boję leków.. I barki i cieśń w dłoniach.. Powiem wam że przyzwyczaić się można jak to trwa i trwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jakie tu jęki tylko, weźcie się opanujcie bo jakby się czytało 70+ Zgorzkniałe styrane życiem kobiety a chyba nie jesteście takie stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia123
Hej! Gościu, to może nie czytaj :-) Czytanie naszego forum nie jest obowiązkowe. A piszemy o tym, co nam się podoba. U mnie dieta i post ok, ćwiczenia są, ale trochę mniej z braku czasu. W piątek było 30 minut twistera, dziś też postaram się znaleźć chociaż tyle. Córka po dwóch tygodniach zauważyła, że schudłam :-D Ja też widzę maleńką zmianę. A wiosna przyszła. Post mi służy. Też się zobowiązuję do co najmniej jednego wpisu dziennie. Trzymam kciuki za wasze zdrowie. Pozdrawiam @):-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ja tez :) Alexia - wow, jestem pod wrazniem ! :) Galia - gratuluje wytrwalosci i sily woli ! Szyszka - nie przepraszaj, pisz co tylko Ci na watrobie lezy. Przypomnialas mi o fryzjerze, juz cale wieki nie bylam :O, najwyzszy czas to nadrobic ;) Podziwiam za zakupy przez internet, ja sie jeszcze nie odwazylam, mam wrazenie ze strasznie nieforemna jestem i nic na mnie nie pasuje :D Ania - 🖐️ Ja znow przez weekend dalam ciala, no ale corki urodziny byly wiec mam usprawiedliwienie ;) :P Dzis znow mocne postanowienie poprawy, co z tego wyjdzie zobaczymy... Pozdrawiam caly sklad ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaKinga
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakla
Hej to jestem i ja nie pisałam bo jakoś tak ten czas pędzi że na nic nie mam czasu czasami to mam wrazenie jakbym sie w innym wymiarze czasowym znalazła i nie mogła podołać a poza tym to nie mam sie czym pochwalić. Baju pisałaś do mnie na fb nawet ci nie odpisałam przepraszam ale nie odpisalam odrazu a potem w tym nawale wszystkiego po prostu zapomniałam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Baklu a ja myślałam że to tylko u mnie tak jest :) Już przestaję wierzyć że jeszcze kiedyś będę miała sporo wolnego czasu takiego dla siebie no chyba że dożyje emerytury :) Wczoraj byłam u reumatologa który przekierował mnie do ortopedy :( Zrobiła mi usg i okazało się że mam zwapnienie ścięgna ? Tzw. Włókniejące zapalenie ścięgna do leczenia u ortopedów no i oczywiście skierowanie na pilne i z taką radą żeby skorzystać z lekarzy z Większego miasta ale chyba na razie pòjdę do tych naszych bo szkoda mi kasy na te prywatne wizyty a jak doczytałam u doktora Google to leczenie jest rehabilitacją plus leki p.bólowe . Na pewno nie mogę tego zlekceważyć. Wczoraj pogoda nie była za fajna ale 5 kilometrów przeszłam no a dziś pewnie się nie uda bo chlapie ale już krótki spacer z psem za mną no i jeszcze w nocy pracuję. Galiu Twoja praca nad sobą przynosi efekty ....super :) Jakby ktoś miał to ........słoneczka poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Bakla, cieszę się, że wróciłaś po przerwie :-) i od razu gratuluję ruchu. Jeszcze Baja mogłaby wrócić, bo smutno bez niej. Alexia, im więcej na głowie, tym szybciej czas ucieka. W małym mieście też można trafić na dobrego lekarza. Tym bardziej jak piszesz, że to głównie rehabilitacja i leki przeciwbólowe. Jak nie będzie poprawy, to zmienisz. Trzymam kciuki, by leczenie dało szybko efekt. Marlenka, minie czas imprez i spokojnie wrócisz do diety. Ja w karnawale miałam kilka spotkań towarzyskich i ciężko było ogarnąć jakąś sensowną dietę. Niby się starałam, ale efektów żadnych nie było. Teraz też szalonych efektów nie ma, ale biorę co jest. Kiedyś chciałam schudnąć szybko i dużo, teraz po prostu schudnąć i utrzymać wagę. Szybko żyjemy, stres robi swoje, jedzenie w pośpiechu. Ciągle czytam o zasadach slow life - takie życie bez pośpiechu, tylko nie udaje mi się ich wprowadzić do swojego dnia. Ale próbuję dalej ;-) Szyszka, Ania, 🖐️ Baju, wracaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduneczek :) Alexia - sloneczka troche mam to posylam :) ... podobno jutro ma byc wiecej to podesle znow ;) Niedobrze z tym barkiem :(... mam nadzieje ze znajdziesz dobrego lekarza i szybkie teminy na rehabilitacje. Galia - ja juz tez nie chce szybko, chce zeby drgnelo w dobra strone a pozniej moze juz jakos poleci... ale jak ma drgnac jak sama nic w tym kierunku nie robie :O ? Bakla - witamy w Matrixie :D skad ja to znam :D Nie mam sie czym chwalic, nie panuje nad moim apetytem, zwalszcza wieczorami mnie glod dopada i polegam :O Ale bedzie lepiej !!! Pozdrawiam i do nastepnego ... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam słoneczko.. No już po słoneczku, ale chociaż ciepłe wspomnienia :) Nie mogłam się doczekać , aż wyniosę kołdry, podusie na słoneczko mmm.. wiaterek podwiał i kołdra spadła, no :( więc miałam przymusowe pranie pościeli i znów uwielbiam suszyć na polku pranie... No i tak latam do sadu. Co ja się nabiegam w tę i we wtę to moje :) Ale lubię i już. Co ja tu o praniu gadam :O (chociaż... firanki czekają i okna.. Święta tuż, tuż) Biegam wieczorem bez zmian, jem bez zmian.. Niereformowalna bez zmian. Pozdrawiam Alexia, czy ten ból jest u ciebie w ramionach? Tzn.w tym miejscu co się rękę do góry podnosi? Kurczę nie wiedziałam, że ścięgna mogą zwapnieć.. Też mnie bolą, ale tak sobie cierpię nic nie robię z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia też to zwapnienie leczyłam mi wyszło przy okazji ostrogi troche sie nachodziłam po rehabilitacjach. Właśnie kijki zaliczyłam fajnie tak wieczorem teraz zmienilam trase narazie nie chodze przez las tylko chodnik mi zrobili wzdłuż drogi to go testuje ale krótka ta trasa musze jeszcze coś na dokładke przejść dzisiaj wyszło ponad 5 km ale na tą trase przez las napewno wróce:) U mnie już słoneczka nie ma za to jakies przesilenie wiosenne mnie dopadło bo takie słabości mnie ogarniają mąż tak samo sie skarży wziął urlop żeby ułożyć podłoge w przedpokoju ale mu nie idzie robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z matrixa. Nawet pisać mi się nie chce o tym. Jak dożyjemy emerytury to odpoczniemy. Z dieta kicha. Macham smętnie łapką i idę dalej tworzyć dokumentację do wizytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku Dziś nerwowy dzień córka zdaje na prawo jazdy, od 3 dni jojczy, ze nie zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U nas dzis na popoludnie 18 stopni zapowiadaja a za oknem pelne slonce, wiec sie od razu pyszczysko smieje :) Cos moi wspolpracownicy o obiedzie na tarasie wspominaja ... zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :D Szyszka - powodzenia dla corki i dobre fluidki dla Ciebie ! Bakla - wieczory coraz dluzsze, bedzie wiecej czasu na przebywanie na powietrzu :), w zimie to o 16 juz sie z domu nie chce wychodzic bo za chwile cimno sie robi. Ania - usmialam sie z Twojego biegania :D tez kocham taka "przewiana" posciel :) U mnie po staremu, slowo "dieta" narazie zniknelo z mojego slownika. Caly czas czekam na ten "impuls".... Posylam slonko tam gdzie go brakuje i milego dnia zycze !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich, którzy szukają pomysłów na odchudzanie bez wysiłku. Mówię Wam, czasami wystarczają proste zmiany w naszym jedzeniu i nawykach. Podam Wam link do strony, gdzie macie ze 40 różnych porad i uwag nt. popełnianych codziennie błędów żywieniowych. http://wpis24.pl/Dieta-porady/ Same przeczytajcie, może coś się wam przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia1971
Witam :) Baklu a Ty miałaś jakieś uciążliwe bóle czy to tak przy okazji Ci wyszło. U mnie ten jest problem że jest to prawa ręka i jeszcze w dzień idzie jakoś wytrzymać ale jak śpię to daje mi nieźle popalić no i nawet niektóre proste czynności robię z zaciśniętymi zębami bo cholernie boli.. Jak możeszto napisz jak to wyglądało u Ciebie. No a ja wykorzystuję znośną pogodę i znów zaczynam chodzić :) jak dziś podliczyłam to z 10 kilometrów na pwno przeszłam no i z jedzonkiem też nie przesadzam i nawet za bardzo jeść mi się nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz jestem w pracy i oby do rana i prawie dwa tygodnie wolnego przede mną Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galia123
Hej! Napisałam wczoraj sporo, ale się nie pojawiło :( Ciągle są jakieś problemy z tym forum. Szyszka, jak egzamina córki? Marlanka, dzieki za słonko, wysyłaj dużo i często, bo u nas powrót zimy. Alexia, współczuję bólu. Może przez najbliższy wolny czas uda ci się chociaż trochę odpocząć. Bakla, rozkręcasz się na całego :) Ania, sporo masz tego biegania :) Nastrój też chyba lepszy? Baju, może już do nas wrócisz? Brakuje tu ciebie :( Wczoraj poćwiczyłam godzinę, z czego jestem zadowolona. Niestety wieczorem rzuciłam się na orzechy i kandyzowane suszone owoce. No może rzuciłąm się, to lekka przesada, ale nie żałowałam sobie. Spać poszłam zła na siebie, że marnuję to, co uda się osiągnąć w ciągu dnia. Ale dziś też jest dzień,może będzie lepszy :) Marzą mi się zakupy, ale czasu brak. Chcę wiosny i ciepła, i słońca. Idę pokręcić się na twisterze, bo później pracuję i nie będzie kiedy. MIłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny córka zdała....Ale po kolei. Egzamin miała o 11. 30. wiec od 12 czekałam na jakiegoś SMSa. A tu nic. O 14 wróciłam do domu i zobaczyłam, ze jej telefon spokojnie się ładuje w pokoju. Wściekłam się. Oczyścicie cała rodzina wydzwaniała do mnie jak egzamin. Wróciła o 15 i... " Nie wiem czy zadałam". Egzaminator coś bąkną pod nosem i nabazgrolił na karetce. Drogą dedukcji doszłyśmy, ze jednak zadała. Radość wielka. Szczęśliwa pojechał do Rzeszowa na koncert Edty Geppert. Był rewelacyjny ale trochę denerwowałam się dojazdem i parkowaniem. Dałam radę. Wracam szczęśliwa jak żaba w błocie . A w domu awantura totalna. Córka dostała histerii, że jednak nie zdała bo z tej kartki nic nie wynikało. Mąż kazał jej zadzwonić do instruktora to się wściekła. Więc zadzwonił sam ( zna się z tym panem). Wtedy się zaczęło... wrzeszczeli na sobie. Zepsuli mi całą przyjemność z koncertu. Jutro w pracy kontora z kuratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×