Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bakla

ciąg dalszy odchudzanie po 40 część 2

Polecane posty

Dzien dobry 🙂 

WItam w ten kolejny piekny, pochmurny dzien.  Tak dawno juz slonca nie widzialam ze zaczynam deprymowac, a to dopiero poczatek zimy, co bedzie dalej ? 😱

Ania - no widzisz, znalazlas sobie swoja forme aktywnosci 🙂 A czekolade z domu wyeksmituj, nie bedzie kusic 😉  

Kikuchi - 😄 

U mnie pierwszy dzien zaliczony na plus, nie zalamalam sie do konca, na kolacje salatke zjadlam. Opuchlizna brzuszna troche zeszla 😛 popijam sobie ziolka i czuje sie super 🙂 Dzis wyzwan ciag dalszy. Zaraz na obiad ide prosze o zacisniecie kciukow. 

Milego dnia wszystkim zycze ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Hej...

Ania- taniec super sprawa :) moze sa kolo Ciebie jakies zajecia? moja kolezanka nielubiaca sportu na zumbe poszla, nie dosc ze pieknie zeszczuplala to jeszcze sie w tej formie aktywnosci zakochala :)

co do czekolady, Marlena ma racje usunac z pola widzenia... a najlepiej z domu, ale bez przesady - raz w tygodniu mozesz sie tez odrobina nagrodzic, w koncu trzeba sie nagradzac inaczej motywacja siadzie :)

mozesz tez zamienic na gorzka jesli lubisz... ja niestety nie znosze

Marlena, moje gratulacjei oby tak dalej - ja tam w Ciebie wierze i wiem, ze potrafisz byc bardzo konsekwentna :)

U mnie dzien wczorajszy byl ok... ale za malo na kolacje zjadlam wiec niestety przytrafil mi sie taki dozwolony deser.

tragedii nie ma, bo ja sie dopiero jakby wkrecam od nowa w diete - prawdziwy dzien startu to bedzie 6.01, a teraz taki  lowcarb bez szalenstwa.

na sniadanie jak zwykle jajka i avocado+salata/ obiado kolacje robie z cieleciny i duszonej kapusty pekinskiej.

poza tym nastawilam brukselki i selera naciowego na kiszonki i gotuje bulion z kosci na zupe pho. no i do roboty powoli...

Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieknie witam 🙂

Kikuchi - dziekuje za wiare we mnie, to bardzo budujace 🙂 

Wrocilam wlasnie z obiadu, zjadlam sporo, ale same dozwolone i dobre rzeczy ... prawie 2 miesiace u japonca nie bylam wiec sobie to wynagrodzilam 😛 

Tabelka motywujaca zrobiona, herbatka ziolowa pod reka... Przed nami weekend, czytaj mnostwo pokus, ale jestem dobrej mysli !

 

Milego dnia ...  a moze i weekendu 😉 dla wszystkich ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marlena, bedzie dobrze :)

grunt to sie obstawic dozwolonymi potrawami :)

Rowniez milego weekendu zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze polecam

Polecam Perfect Body Nature Essence.

To nowy produkt na rynku polskim, ale ma bardzo dobry skład i naturalne składniki. Polecam 3 miesięczną kurację. Działa. 

www.natureessence.ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Szczerze polecam napisał:

Polecam Perfect Body Nature Essence.

To nowy produkt na rynku polskim, ale ma bardzo dobry skład i naturalne składniki. Polecam 3 miesięczną kurację. Działa. 

www.natureessence.ch

boszszsz... serio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Może przydadzą się Wam sposoby z bloga zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialkowe Dzien Dobry 🙂 

Melduneczek po weekendzie , bylo dobrze za wyjatkiem niedzielnego Cheat Meal bo Ciasta Trzech Kroli z naszej cukierni NIE MOGLAM  ominac  🙂 

Dzis rano na wadze 73,5 kg, poleciala pewno glownie woda ale i tak sie ciesze bo motywacja sie utrzymuje. W rezultacie przed chwila przy obiedzie znow nie dotknelam chleba, ryzu i ani deseru w postaci  galetta 🙂 Jestem z siebie dumna 😄 

Ziolowa herbatka czestuje i milego  poniedzialkowego popoludnia zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, to forum umarlo - mi sie nie chce pisac na dwoch...

Przenosimy sie?

Marlena? Ania? Fili?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anianiania

Hop, hop :classic_biggrin:

Kikuchi wszędzie dobrze.. Tam też szału nie ma.. No szkoda

Tańce tańcami, a żrem dalej.. To nie jest takie proste.. Ech

Co z tymi zawrotami głowy kikuchi? 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dzisiaj juz dobrze, dziekuje - szla zmiana pogody - ja niskocisnieniowiec i meteopata to tak reaguje :/

Zryj dalej, ale na zdrowie ;) czyli to co Ci nie bedzie w przyslowiowe biodro szlo :)))

Choc na to drugie forum!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepis jest prosty: długotrwałe i regularne chodzenie przyniesie oczekiwane efekty. Strategię opisano tutaj: https://szanujezdrowie.pl/20-000-krokow-dziennie/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania - jesc mozesz ile chcesz, ale dobre rzeczy 🙂  Otocz sie warzywkami, nabialem, mieskiem i szamaj do woli 🙂  Dolacz do nas do tego drugiego formum, nawet jesli ruch tez nie jakis szalony to jest kilka nowych dziewczyn i moze topik troche pociagnie 😉 

Fili - hop, hop ! Ty tez pisz na nowym topiku co u Ciebie 🙂 

Uciekam.... milego !! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczkaasa

Proponuję np. skupić się na diecie. Ćwiczenia 2x w tygodniu sa w zupełności wystarczające jeśli tylko mamy oprócz tego jakąś w miarę sensownie zaplanowaną dietę. A np. taką proponuje Pan Mateusz Gessler w swoim cateringu Warszawski dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

A ja wam laski polecam na odchudzanie Slimunox, naprawdę, ja dzięki niemu pozbyłam się zbędnych kilogramów, jeśli ja dałam rade, to wy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikot

Ja po 40-stce też zaczęłam się odchudzać 🙂 pomogła mi w tym ta strona:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×