Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra99

17latka i seks grupowy

Polecane posty

Gość Sandra99
Haha, nie wiem kto się za mnie podaje, ale pozdrawiam :D Myszkę golę, mianowicie zostawiam maly paseczek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Teraz się ktoś podszył pode mnie. Nigdy nie golę mojej myszki, bardzo lubię gdy jest mocno owłosiona :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Haha, nieźle, nieźle ;) Próbuj dalej, że też Ci się chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń:) a co powiesz o moim penisie odpowiadał by ci czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jesteś płaska niestety? a jak sie maja proporcje talii do bioder? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń :) sandra ten opis twojej osoby to ty pisalas czy podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Tak, to pisałam ja ;) A odnośnie piersi to względem figury i wzrostu to i tak prezentują się dobrze :) Nie zamieniłabym na inne ;) Poza tym muszę chyba przejść na inny komunikator żeby z kimś tu podyskutować, co chwile tu ktos się podszywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
18 cm to juz duby dobry wynik, w dodatku jest gruby, wiec to dodatkowy atut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Jestem niższa, ale sporo podobieństw widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz w talii a ile w biodrach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń:) ta rozmowa z toba kreci mnie do tego stopnia ze wyciagłem k****a i zaczalem się nim bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń:) ten koles co pisze ze masz małe cycki to chyba laski w zyciu nie miał, masz super cycki, jak kobieta pisze ze jej samej się podobają to sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie lepiej za nauke mala szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ale wiem jak wygladaja piersi 60C :D jedna z moich dziewczyn pracowała w sklepie ze stanikami (wyjaśniła mi te rozmiary) wiec wiem jak wyglada taki biust a mianowicie jest to plaska klata, pamietam jak mi pokazała stanik 60d i 75d to tego pierwszego chyba nie ma sensu zakladac bo nie ma co niego włożyć, a ten drugi to konkretny cyc a jak sandra ma 60c to jest jeszcze bardziej plaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Kolego, ta liczba odpowiada za obwód... Ale niech Ci będzie, jestem dechą :D W talii mam 58, a w biodrach 87.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to w talii i w biodrach jesteś w porządku ;) ale cycków to ty nie masz kochana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to juz ja od ciebie lepiej znam sie na stanikach? :D dziewczyna mi tłumaczyła ze ma znaczenia zarówno obwód pod biustem jak i w biuście, i z tego co zauważyłem to co z tego że dziewczyna ma D skoro jak ma 60d to jest decha a jak ma 75d to ma czym juz oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń:) Sandra ty najlepiej wiesz na temat swojego biustu, wiec nie słuchaj innych. mam prosbe proszę o pare pikantnych słow co by mnie podkreciły bo niedługo dojdę, trysnę co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Milo patrzeć jak nie masz pojęcia o czym gadasz ;) Ale nie chce mi się kłócić z człowiekiem którego jedyny argument to "60c to decha, a 70c ma czym oddychać" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze to prowokacja jak dziewczyna nie wie jakie ma piersi :D byłem z dziewczyną która miała 60F i ona miała mały biust który bez problemu mieścił mi sie w dłoni a ty masz od niej z pewnościa o wiele mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Przecież nigdzie nie pisałam, że mam wielkie piersi. Pisałam, że biorąc pod uwagę mój wzrost i figurę to prezentują się moim zdaniem dobrze ;) A sam fakt, że nie wiecie za co odpowiada liczba w rozmiarze to juz inna bajka :D "Bo koleżanka takie miała i deska" argumentacja nie do zbicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta laska ma niewielki biust ale jędrny i jest mega sexy, wiec dajcie spkój z walką o biust- kto by się oparł tej lasce https://beeg.com/3930996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Laska to lafirynda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ukrywam, że Ci zazdroszczę bogatego życia erotycznego w takim wieku. Za młoda na pewno nie jesteś. Kiedyś w takim wieku kobiety bez dzieci uważano już za stare panny ;). Sam późno zacząłem życie seksualne, bo dopiero w wieku 24 lat. Tetaz mam już prawie 40 i nadrabiam stracony czas jak mogę :D. Z chęcią spędziłbym miłe chwile z piękną dziewczyną przed 20-stką. Podsumowując korzystaj z życia, bo później będziesz żałować straconych okazji. Mi tamtych lat nic już nie wróci i mogę tylko cieszyć się, że teraz jestem w idealnej seksualnej formie i korzystam z tego do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
To pogratulować formy w takim wieku ;) Lepiej późno jak wcale.. Nigdy nie próbowałeś z dziewczyną przed 20-stką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyszło, że jeszcze nie próbowałem. Nie jestem jakoś wybredny, ale nie trafiła się żadna z tym "błyskiem" w oczach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandruś kochanie ta dziewczyna nie dośc że miała większe piersi to i niższa była od ciebie, z reszta proporcji zakładam że miałyście podobne jak nie takie same (jesli chodzi talie i biodra), dlatego jesteś płaściutka, ale jesli chodzi o reszte to jest dobrze i nie masz czym sie denerwowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×