Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra99

17latka i seks grupowy

Polecane posty

Gość Sandra99
Nie miała żadna k***ików w oczach ? ;> Poza tym faktycznie jestem trochę nerwowa, ale mam zły dzień dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sam fakt, że nie wiecie za co odpowiada liczba w rozmiarze to juz inna bajka x och ty głupiutka, dziewczyna a sie nie zna i mezczyzna musi tłumaczyć spójrz na to zdjęcie, http://www.fotosik.pl/zdjecie/4f0c6c9639eb78ce wszystkie kobiety mają taką samą miseczkę, różnią się tylko liczba pod biustem i zobacz że ta pierwsza ma bardzo mały a ta ostatnia i przedostatnia spory, teraz rozumiesz głuptasku? :) już pomijam fakt że w staniku piersi są większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheheh 17 lat i przychodzi się radzić trzepiekoni.. AUTORKO kaZdy z tych frajerów przesiasujących na redtubie na forum powie zgódź się :D:D:D nawet napisza tak jako kobieta :D:D bo zakladają tu prowokacyjne tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Jednak lepiej się kogoś poradzić, to drażliwa sprawa, bo to intymne.. Poza tym zbyt generalizujesz ;) Nie każdy musi być taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie miała żadna k***ików w oczach ? ;> Poza tym faktycznie jestem trochę nerwowa, ale mam zły dzień dziś.. Nie miała ;). A poradzić się można zawsze nawet a takim forum jak to. Przynajmniej można zrobić to anonimowo. Przecież nie pójdziesz do rodziców i nie zapytasz: "mamo, mogę bzyknąć się z dwoma facetami naraz?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Raczej jak już to nie pytałabym czy mogę tylko czy jej zdaniem to odpowiedni krok ;) Wyznaje zasadę, że lepiej spróbować niż żałować, że się nie spróbowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra 99 tak spróbowałam i powiem że to wciąga jak narkotyk. Naszczęście mam bardzo tolerancyjnygo męża i sam nawet rozszerza moje wargi by kochanek swobodnie wszedł w cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahaha ale was koleś troluje debile :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrusia,ale to nie to forum.:-) Forum dla puszczalskich musisz poszukac sobie gdzie indziej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.30 co ty masz z tymi trolami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrraa99
Podbijam temat ;> Mam juz chyba swój "typ" faceta z jakim chciałabym to zrobić. To kolega mojego ojca, 37 lat, wysoki, wysportowany, zadbany i ponadto przystojny ;) Niekoniecznie chodzi mi o konkretnie jego, bo jest żonaty i ma synka, ale ktoś podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja mając 18 lat doszło do seksu w trójkącie mój chłopak zazdrosny pozwolił na właśnie dużo starszego. Byłam spełniona po tej orgii. Ale sobie myślę gdybym nie miała wtedy mojego chłopaka przy tej orgii to czuła bym się teraz skalna i brudna jeszcze bym musiała trzymać to w tajemnicy przed mężem. Bo będziemy z chłopakiem mieli wkrótce ślub. Po ślubie kończymy z origami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aras34
Witaj Sandro, skoro masz swój typ i jesteś zdecydowana to weź sobie do zabawy takich którzy wiedzą co to dyskrecja i nie rozniosą tej wieści po całym mieście. udanej zabawy Sandro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrraa99
Dziękuję bardzo, dyskrecja przede wszystkim ;) Lecz kolegi mojego ojca podrywać nie będę chyba, bo to głupie i może się źle odbić. Kurde, ale kręci mnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aras34
Sandro jak mówią tego kwiatu pół światu, sądzę że mają rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrra a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo pelikany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec cie zrobił jak miał 20 lat prowokatorze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaSandrryy
Sandrraa99: Podeslalbym Ci fotki, ocenilabyś czy Ci sie podobam. Mam 32 lata, ponoć przystojny, brunet w dobrej formie. I mam niezły sprzet ;) Zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanddraa99
Mój ojciec ma 39, co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij pysk szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaSandrryy
Sandrraa99: Podeslalbym Ci fotki, ocenilabyś czy Ci sie podobam. Mam 32 lata, ponoć przystojny, brunet w dobrej formie. I mam niezły sprzet oczko.gif Zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanndra99
Ponoć przystojny? ;> Nie nastawiam się na szukanie zabawy w necie, jak juz tu raczej szukam jej u siebie na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaSandrry
Ponoć = tak slyszalem od kobiet. Facet ma byc meski przede wszystkim. Tez nie szukam cyber-znajomisci, jestem mobilny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak chce,uwazam ze jedna kobieta z latwoscia moze obsluzyc kilku mezczyzn a juz z pewnoscia dwoch na raz. Nie na darmo ma trzy dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaSandryy
Mogę też zaprosić kolegę do towarzystwa jakbyś chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam więc miałam i w cipkę oba k***ski na raz. Weszły lecz po godzinie dostałam normalny okres. A miałam dwa tygodnie wcześniej. Podobno to z emocji tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrraaaa99
Narazie zamknęłam ten temat, przynajmniej na chwilę. Nie mam chyba tyle odwagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z neta wypytuje co do milimetra, ocenia, zdjęcia wkleja, a ta głupia gęś odpisuje. :-D i chwali się, że na pieska lubi. :-D jakby to było coś niesamowitego. Dziecino droga, idż Ty do szkoły po olej do głowy. Fajny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×