Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onna833

Mąż unika seksu.Co robić?

Polecane posty

Gość Onna833

Myślę że nie ma kochanki bo po prostu nie miał by na nią czasu.Pracuje po 12 godzin a dodatkowo opiekujemy się chorą teściową.Trzeba ją karmić,myć,ubierać .Przyznał mi się ostatnio że widok jej ciała odstręcza go od seksu.Ja spędzam nią całe dnie ale brakuje mi bliskości męża.Nie wiem już co robić żeby było tak jak kiedyś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyprowadź mu ładna koleżankę zobaczysz jak zmęczenie znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem kobietą ale wyobrazam sobie ze dla faceta codzinny widok nagiej starej kobiety + zmeczenie moze skutecznie obnizac jego libido... hmm a w weekendy on pracuje ? A wgl robilas juz cokolwiek w tym kierunku zeby go zachęcić ? Inicjujesz sama, seks a on odmawia czy jak to u was wyglada ? Bo tak to trudno dawac jakies rady skoro nic tak naprawde nie wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
co robic? rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna833
Weekendy ma wolne od pracy ale wtedy zawsze znajdzie się coś do zrobienia w domu.Dzieci też chcą spędzić czas z tatą a do tego opieka nad teściową.Wieczorami czeka aż ona zaśnie żeby samemu położyć się w spokoju do łóżka a rano po przebudzeniu pierwsza myśl to trzeba zajrzeć do mamy.Ja pomagam mu ile mogę chociaż czasem brak już sił.Tak żyjemy prawie od roku.Staram się inicjować seks, jakiś masaż czy seksowna bielizna.Mam 33 lata i myślę że jestem dość atrakcyjna ale on ma chyba jakąś blokadę przed kobiecym ciałem.Kocham go i zależy mi na naszym małżeństwie ale nie wiem jak mu pomóc i jak długo tak jeszcze wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś wizyta u specjalisty i zatrudnienie pielęgniarki, która mogła by się zająć Mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna833
Na prywatną opiekę nas nie stać.Ja musiałam zwolnić się z pracy by zająć się teściową, spłacamy kredyt za dom i mamy dwoje dzieci.Do tego dochodzą wydatki na teściową bo jej emerytura ledwie starcza na leki,pieluchy i środki higieniczne.Mąż ma rodzeństwo ale ich nie interesuje los matki. Co do naszych problemów to ostatnio podczas rozmowy z mężem dowiedziałam się o jego blokadzie. Do tej pory myślałam że to moja wina że nam się nie układa. Brakuje mi bliskości.On całuje mnie jak wychodzi do pracy i kiedy wraca i czasem przytuli jak zasypia i to wszystko.Jak ja wychodzę z inicjatywą to znajduje zwykle jakąś wymówkę że jest zmęczony czy śpiący a ostatnio zauważyłam że chyba specjalnie czeka aż ja zasnę zanim przyjdzie do sypialni. Wczoraj poprosiłam żeby wziął sobie wolne na piątek i poniedziałek. Dzieci pojadą na weekend do moich rodziców a my może wreszcie znajdziemy trochę czasu dla siebie. Zobaczymy cóż tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tesciowa ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna833
63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ponad 20 lat po slubie i jest to dla mnie dziwna sytuacja, rozumiem,że facet może być zmęczony fizycznie po pracy no ale nie notoryczne unikanie seksu , chyba powinnaś go zacząc obserwować, bo zdrowy normalny facet potzrebuje seksu domaga się tego jego organizm, więc hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni to wzrokowcy, kup sobie ładna bieliznę, odśwież się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wstydź się pokazać jak przyjdzie z pracy :) masz już być gotowa i prawie rozłożona :) gra wstępna będzie jak już będzie gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo już tak się męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm no to w takim razie już jakiś pogląd na sytuacje mamy...skoro masz 33 lata to faktycznie młoda kobita z Ciebie, więc mąż chyba powinien zauważać różnice między twoim młodym seksownym ciałem a za przeproszeniem starym jego matki w dodatku tym bardziej że jako matka to w ogóle nie patrzy pewnie na nią pod kątem chociażby minimalnie seksualnym ;| powiem Ci ze to trochę dziwne...przecież np. lekarze maja na co dzień styczność z brzydkimi starymi ciałami i szczerze wiątpie żeby ich to oddrzuciało od seksu z własną kobietą a jego nie tylko odrzuca jak już coś zaczynacie tylko z tego co piszesz w ogóle unika sytuacji w jakich miałoby dojść do zbliżenia... dziwne...jesteś na 100% pewna że powiedział Ci prawdę, ze przyczyną takiego zachowania jest widok ciała matki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym tak jak juz ktoś wczesniej napisał w normalny zdrowy facet mimo zmęczenia odczuwa chociażby raz na jakiś czas potrzebę seksualną ^^ skoro ty masz 33 to domyślam się że mąż ma ok. 40 lat ? no więc też młody facet i w tym wieku powinien być własnie w pełni sił... dodatkowo nie wierze że CODZIENNIE jest taki baaaaaardzooo zmęczony żeby chociaż nie pozwolic Tobie na przejęcie pałeczki ( dosłownie i w przenosni ;P ) przecież jeśli to ty byś była na gorze to on nie musiałby sie męczyć skoro taki zmęczony a po drogie to też swietny relaks dla niego i to jasne jak słońce.... i jeszcze jedna sprawa która mnie zastanawia...może to dziwnie zabrzmi ale jeśli serio powody jego unikania byłyby takie jak mówisz to czasem po prostu z miłosci do ciebie by sie poświecił i kolokwialnie mówiac zwyczajnie cię bzyknął skoro wie że ty tez masz swoje potrzeby seksualne... oj autorko dziwnie to wyglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzięki tobie odzyskuję wiarę w ludzi, że są jeszcze inteligentne osoby i nie jestem sam na tym świecie :classic_cool: Faceta pracujacego na rodzinę który by czasem chciał to zrobić z żoną nazywały gnojem i zboczeńcem niezasługujacym na biedną żonę (oziębłą) a tutaj radzą zboczenicy wysłać krnąbrnego męża do specjalisty... dokładnie jak w innych tematach pokazują jak to jest z ich moralnością... pani Dulskiej, no i niestety to u nich standard a nie patologia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ci współczuję trudnej sytuacji...dlaczego inne dzieci nie interesują się Mamą męża? Mają moralny obowiązek zainteresować się matką i odciążyć was trochę. Co do męża to zasstanów się teraz. Przez cały dzień opiekujesz się chorą,masz na głowie dom ,dzieci a mimo to nadal masz ochotę na seks,brakuje ci bliskości. Moim zdaniem to tobie jest trudniej. Dziwna ta jego blokada...żaden lekarz ginekolog takiej nie ma,jego pacjentki są różnym wieku,nie zawsze młode,ładne i szczuple. Przyciśnij męża bo musi chodzić o coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennon1
Dziwna blokada? Ludzie! Chłop ma na głowie utrzymanie domu i chorej matki! Rodzeństwo się na niego wypięło i zostawiło go z problemem. To chyba normalne, że może go to dobijać. Od jak dawna się nią zajmujecie? Czy to stało się nagle? Jeśli tak to co się dziwić? Nie był na to przygotowany i pewnie go to dobija. Podziwiam go, że się nie załamał i jakoś jeszcze pcha ten wózek. Postawcie się na jego miejscu i pomyślcie czy będąc w jego sytuacji chciałoby wam się chędożyć. No ale racja, jak babie się zachce to, żeby skały srały on musi zrobić tak jak ona chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem taką kobietę. Super była. Mąż jakieś sluby w kościele złożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A opieka długoterminowa? To jest darmowe. 4 razy w tygodniu przysługuje a pomoc z caritasu droga nie jest a może chociaż trochę odciążyć . $ razy w tygodniu pielęgniarka z opieki długoterminowej a kolejne 3 dni z caritasu. Na pieluchy macie zlecenie? Ma orzeczenie o niepełnosprawności? Trzeba by było to załatwić. W mopsie pytałaś czy Ty bądź mąż możecie uzyskać jakąs pomoc finansową( nie pamiętam jak to się dokładnie nazywało więc nie będę wprowadzać w błąd). Teściowa dostaje dodatek pielęgnacyjny do emerytury z zusu(zawsze to dodatkowy grosz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdyby w tej sytuacji to on miał ochotę a ona nie to wszystkie tutaj jak jedna zwyzywałyby go od gnoi i zboczeńców, doradzałyby babie żeby zostawiła śmierdziela natychmiast bo nie jest jej wart :-D ...one nigdy nie zrozumieją co jest ich największą wadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×