Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poprawiny pytanie goscia

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny doradźcie proszę jak się ubrac na śniadanie po weselu przed imprezą poprawinowa. Jestem tylko gosciem, znajoma , nikim super waznym;)) Mam przygotowane dwie sukienki na wesele i na poprawiny ,ale nie wiem czy w tej drugiej wyjść juz podczas śniadania czy dopiero przebrać się jak impreza się rozkręci? Myslalam, żeby na śniadanie zabrać ze sobą dodatkową jeszcze jakaś zwykła spódniczkę i bluzkę jak myslicie ? I kolejne pytanie czy 600 stowek do koperty wystarczy na dwudniowe wesele dla mlodych? Co prawda oni płacą nam za nocleg ale nam dochodzą jeszcze koszty dojazdu ;//.Oprócz tego dostaną od nas porządny alkohol. Czy jednak lepiej odarować te 700 -800 zł. ? Oboje jesteśmy już samodzielni , zarabiamy itd, nie jesteśmy ani jacys biedni ani bogaci, ale to tylko nasza znajoma nawet zadni bardzo bliscy przyjaciele. DZIĘKI Z GÓRY za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na śniadanie lepiej mieć inny strój, spódnica + elegancka bluzka będą ok, przebierz się w sukienkę wieczorem na poprawiny. A co do koperty każdy daje ile chce, i 600 i 800 zł będzie ok, a na tą niższą kwotę też nikt się nie obrazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×