Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wróce do uk.

Polecane posty

Gość gość
A ten znów ryczy na forum bo jako dorosły człowiek nie ma przyjaciół :D czas się z tym pogodzić, jesteś nieudacznikiem z dooopowatym charakterem. Ok? Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cie cwelu ze w PL nikt nie chcial byc twoim znajomym buehheheeeeeee:D:D Osrus juz sie tu zebral jak wrona nad padlina i zaczyna pluc. Spuscmy zaslone milosierdzia na taki wstretnych nieudacznikow bez znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Kamilko nie stac cie na specjaliste prywatnie w IE ? jezyk.gif Nawet takiego polskiego za 50 euro ? smiech.gif Zmien tez srodowisko , w ktorym zyjesz a znajdziesz nie tylko " uczonych " Irlandczykow , a nawet czysciochow I pracusiow.. xxx Dokladnie tak. Na ogol korzystam z panstwowej sluzby zdrowia, nie narzekam. Natomiast pewne sprawy lepiejzalatwic prywatnie. Dentysta na przyklad. Owszem, 2 male plomby to £200. Przeglad i higiena £100. Naprawde to jest taka ogromna suma co pol roku czy rok? Jesli dla ciebie tak, to zastanow sie nad podniesieniem kwalifikacji i znalezieniem lepszej pracy. Juz nie mowiac o totalnym braku logiki, bo tyle samo wydasz na lot. A potem nieco mniej na niedouczonych polskich lekarzy. Ktorzy albo diagnozuja bo wie co i strasza pacjenta, a jesli jest naprawde problem, to go nie widza. I tak, zmien srodowisko, skoro wszyscy wokol ciebie tacy niedouczeni. Ja tego probemu nie mam. Wszyscy naokolo maja studia skonczone, a na wiele tematow zarowno zyciowych jak i inetelektualnych tez sie da bez problemu pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cwel ciągle tu płacze, że nie ma znajomych? Wow...Czas dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100funa na przeglad? Buahhaha. Czyli ponad 400zl i pewnie bedzie to robil ciapaty. W PL za przeglad 100zl i dogadasz sie po polsku. Jeszcze jakies pytania ktory kraj lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK dała mi wszystko czego nie dała mi PL. Jedyne co z PL wywiozłam to obcy akcent. Ale błąd już naprawiony. Pastuszki z dorzecza narzecza ryją w PL za bezdurno a ja jestem coraz bogatsza w mojej nowej ojczyznie. Kocham cię GB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa dala ci. Chyba ciapatych i dwa kurki bueheheeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL dała mi wszystko czego nie dała mi uk. Jedyne co z uk wywiozłam to english tea. Ale błąd już naprawiony. Pastuszki z dorzecza big bena ryją w uk wsrod ciapatych brudasow a ja jestem coraz bogatsza w mojej ojczyznie. Kocham cię PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@17:03 jak się umie inne języki to fakt że dogadasz się polsku nie ma tu żadnego znaczenia. Widać że dla ciebie ma, pewnie ledwo polski znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy to bogactwo, kultura i setki lat tradycji. Zamki ładniejsze niż ten wasz nowowybudowany Warszawski Zamek, prawdziwi lordowie i rodzina królewska. Nie to co polaczki chamy zza Buga ledwo oderwane od pługa. No niestety, ale wy polaczki za żadne pieniądze nie kupicie tego co u nas istnieje od setek lat. Kultura i tradycja! A u was bieda że aż piszczy! No i ciągle te wasze wojenki, zmiany ustroju i teror katolicki. Buahahaha! My u was nie mieszkamy bo pogardzamy wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier!dolone frajerstwo buehheeehhee :D nie placze tylko pytam kto normalny chcialby zadawac sie z falszywymi polaczkowymi gownami? Nikt normalny, tylko takie gowna jak oni, oszukujacy sie ze maja dobrych znajomych haha boli cweli prawda nie? Ze ci super znajomi wam doopy obrabiaja za plecami. Zaluje w ch!uj ze kiedys sie z takim czyms zadawalem ale na szczescie naprawilem blad. I co cwele, to jest placz? Predzej niesamowita radosc, zycie dzieki temu stalo sie przepiekne. :) co za przyglupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, tylko chyba ci się płyta zacieła. Tak wiemy kolega cię oszukał, złamał serce i teraz wszystkim wmawiasz że "oni wszyscy są tacy sami" niczym męska Bridget Jones. :D teraz stul pyszczek bo przynudzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej emigracyjny przegryw znowu placze ze mu doope obrabiali znajomi i nie umial sie WYBRONIC wiec mysli ze kazdy tak ma :D co za pedalski cwel heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się chłopak nie może pozbierać. Ludzie mają prawdziwe problemy w życiu a ten rozpacza z tak gownianego powodu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale boli prawda polaczkowych przyglupow buaaaaahahha nikt mnie nie oszukal cwelu i wiekszosc cweli i qrew ktorych znam taka jest, nie obrabiali mi doopy przy mnie przyglupie ale na pewno za plecami tchorze je/bane, za to przy mnie wiekszosc obrabiala doopy innym, stad to wiem tepaku nie umiejacy logicznie myslec, tacy sa tez wasi znajomi i wy tez cwele, jestem pewny wiec sram wam do ryjow i sram na taka "przyjazn" buaaahhhaahaaha ale wy nie macie za grosz honoru wiec sie tym gownem chwalicie przegrywy. A mowic co maja robic to mozesz najwyzej swoim paskudnym bachorom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jęcz już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK jest przereklamowane , nie ma dobrej pracy dla każdego, stawki są takie jakie są, warunki mieszkaniowe też.... no ale jak się nie podoba to zawsze mozna wrócić do Polski i próbować swoich sił hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocic? Nie musze nigdzie wracac bo jestem u siebie w PL. Sram na angielskie goowniane mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jebać fałszywych polaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co w ogóle zadawać się z Polakami za granicą. Ledwo mi się chciało zadawać z nimi w polsce. Durny chamski naród falszywy. Większość z nich to właśnie identyczna jak ten przygluo co tutaj wypisuje te sama brednie wszedzie mieszkając u matki w piwnicy masturbujac się do zdjęć ojca z mlodosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obrazaj wuefisty naszego mistrza!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrza pedalow na garnku u matki ktorzy nie skonczyli podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wiekszosci z was nie ma dobrobytu ani w PL ani w Uk Ot, pospolite bidoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to bogacz. ale i tak zdechniesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Kaska zarobiona. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa najpierw się złajdaczyłeś w UK (dla kasy zrobisz wszystko prawda?) A teraz jesteś dumnym Polakiem haha honor już straciłeś więc nie masz być z czego dumny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nie ja. Ale kaska zarobiona od tych durnych angoli, mysleli ze pracuje a ja ich w bambuko robilem hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i z tego jesteś dumny? Pewnie nakradles jak większość polskich cweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz szansy, gruba spocona locho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo ty teraz szczekasz kundlu? :D idź se jajka pomalować haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×