Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wróce do uk.

Polecane posty

Gość gość
Nedzne polaczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nedzna to jest twoja psychika swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki nędzarze, białe, nadwiślańskie murzyny trzymać ryje i za/pie/rda/lać. Po to jesteście. Dlatego umieściliśmy nasze montownie u was. Trzymać ryj i nie dyskutować bo pozbawimy was pracy i wtedy już w ogóle zdechniecie z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiłbyś się. 40.000.000 Polaków jest tutaj i mają się dobrze. Polacy są bogaci a wy zawistne emigrancki polaczki nie możecie tego stawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagzrybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, z twoimi nędznymi zarobkami jest ci ciężko w każdym kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy sa bogaci? Aha to dlatego biorę wiecej za moje usługi w UK.. dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nedzne szmaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nędzni stulejarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk wsrod ciapatych. PL wolna od tych emigracyjnych goowien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapeerdalaj do świątyni świecić jaja a nie tu wyzywasz. :) Tutaj poszczekasz a później będziesz ze swieconka stał jak taki cep w kościele bo żona/ matka kazała, mogę się założyć haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL mamy dzis swieta a wy co macie w uk swinie? Swieto mohameda? Buahahahhaha beka z was nieudolne pasozyty na benefitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj jadłam czekoladowe jajka wielkanocne :) W Boga nie wierzycie , i księży wyzywacie od pedofilów a lecicie do kościółka ze święconką hahaha w UK mamy na to wyklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goowno w uk macie. A prawdziwa czekolade robia tylko w PL z dziada pradziada i tysiacletniej tradycji a nie twoje czekoladopodobne badziewie. Caly swiat zachwyca sie naszymi wyrobami. Nie dziwota skoro francuzów uczylismy jesl widelcem a anglikówco jak zamontowac jeden kurek w zlewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak Ukrainiec, Niemiec Rosjanin , Francuz , Żyd , czy ma to jakieś znaczenie ? wszyscy jesteśmy ludźmi , wszyscy zejdziemy z tego świata nikt nie wykupił nieśmiertelność . Dręczą nas choroby , głód , wojny , w imę czego się tak nienawidzimy , czy wojna coś zmieni że tak dążymy by ukarać jakiś kraj wojną . Islam, Judaizm , Prawosławie , Wiara katolicka , każda z nich nie nawołuje do niszczenia siebie wzajemnie , uczy poszanowania każdego człowieka , tylko my ludzie naginamy swoje wyznania by robić krzywdę w imię jakiejś wiary . To nie jest prawdą , czlowiek dla własnych interesów to wymyślil .Każdą wiarę trzeba szanować tak jak każdego człowieka w tej wierze lub nie wierzącego . Czy nie jest wam wstyd obrażać drugiego człowieka ? Czy naprawdę plemię ludzkie jest tak złe że musi niszczyć samego siebie ? Czy bogaty zabierze swoje bogactwo do grobu ? . Ludzkość zaszła tak daleko mamy wynalazki ułatwiające nam życie sięgamy planami w kosmos , szukać innej planety by tam zamieszkać , i co tam będziemy też przenosić nienawiść do innego czlowieka ? jakie to przykre gdyż w sumie człowiek ma bardzo krótkie życie na ziemi i jeszcze zżera go nienawiść do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak bo caly świat słyszał o słynnej polskiej czekoladzie :D nie ma czegoś takiego, ok? Wszystko zostało wykupione przez niemieckie i brytyjskie firmy. A czekolada nigdy nie była polska bo kakaowiec w PL nie rośnie. Chyba że ty gejuchu zresz inna czekoladę ze swoimi kolegami :p następnym razem zanim po raz kolejny się ośmieszysz to pomyśl trochę ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze debil twierdzi że od tysiącleci się robi czekoladę w PL :D nie mogę ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy post w tym temacie zawiera trochę prawdy. Ale czy w Polsce jest tak kolorowo i wszyscy sa mili i tolerancyjni ? Hahaha Wszędzie jest tak samo, w UK stare dziady i beneficiary nie lubia cie bo "zabierasz im prace" i jestes jakimś stworem z innego kraju z obcym akcentem a ich nie stać na podróże i czuja sie nieswojo :D natomiast w Polsce na wsi masz przesrane jak nie chodzisz do kościoła i nie płacisz haraczu panom w czarnych sukienkach. Anglia jest trochę bogatszym krajem , ale nie brakuje w nim biedaków i patologii, i to urodzonej tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to tysiacletnia tradycja wspaniale dworki i palace setki hektarów lasów i jezior a uk to MORDERSTWA RABOWANIE i NAPADANIE. Gdyby nie postawa naszych przodkow to europa bylaby dzis muzulmanskim kalifatem a w uk premierem bylby jakis smierdzacy turek lub inny ciapaty. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha aha... Zapomniałeś dodać że Polska to potęga czekoladowa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniam mniam zaraz ide sobie kupic pyszna polska czekolade. Zadna nie smakuje tak jak nasza ze staropolskiej receptury:) A wy uki co macie swojego tam? Dzis w PL swieci sie swieconke kazdy ma piekne koszyki i sianko pod obrusem. A ty co macie w uk ? Wizyta w mcdonaldzie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha smieszny jestes i te wasze swieta nastawione tylko na to zeby sie nawp*****lac i poudawac katolikow w kosciele a poza kosciolem chamstwo, nienawisc, obrabianie sobie doop za plecami czyli falsz, zawisc, zazdrosc itd. I to nawet w rodzinie. Ale takie pozory nic wam pseudokatole nie dadza, bo "pan bog wszystko widzi" i "pan bog nie rychliwy ale zawsze sprawiedliwy". Wiec te twoje wymysly sobie schowaj do koszyczka buehheehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze święta. ..masz rację Pan wszystko widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym byl tym panem czy bogiem to wolalbym tych ktorzy nie wierza we mnie ale sa dobrymi ludzmi a nie takie chodzace gowna falszywe czyli pseudokatolikow pelnych nienawisci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrusy juz szczekaja bo zazdroszcza Polakom tradycji. Ha ha won do budy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa jedyny wyje/bany argument to "zazdroszcza" hahaha standard jak sie nie wie co powiedziec :) cwelu gdybym chcial to bym co swieta do plu lecial ale nie chce, proste? Proste pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Nie chcesz bo cie nie stac emigracyjny cwelu. Musisz kisic ogóra w uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Musisz kisić która" - a w innych postach twierdzisz że w UK nie da się nic ukisić, nie ma bigosu i nawet chleba na zakwasie. Polska ma swój mikroklimat który pozwala na kiszenie. No i nie zapominajmy że w PL rosną polskie kakaowce z których od tysiącleci wyrabia się polską czekoladę (nie było na historii kiedy do Europy przewieziono ziarna kakaowca, co nie?). Jest ubaw z ciebie, głuptasku. :D pisz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie zwiedziłem całej, ani nawet większego jej skrawka, ale po tym co zobaczyłem do tej pory to nie mam najmniejszej ochoty na resztę wyspy, jak i całej zachodniej Europy. Po kolei: 1. Ludzie (w sensie rdzenni angole) - niby bardzo mili, pomocni i serdeczni, ale to tylko fasada. Jak coś idzie nie po ich myśli, czyli wszystko, bo to straszni kretyni, szybko się denerwują i robią się nieprzyjemni. Ich pasywnie agresywna postawa jest żałosna, bo na docinki trzeba mieć trochę chociaż błyskotliwości, a że to debile... Poza tym występują głównie w dwóch odmianach: karykaturalnie grubi i karykaturalnie chudzi. Zdarzają się jednostki w normie, ale za często się ich nie widuje. Za to większość śmierdzi, chodzą w starych brudnych ubraniach i ogólnie są na bakier z higieną. Mają tendencje do zapuszczania włosów, których nie myją, więc widok przetłuszczonej, pozlepianej czupryny to normalka. Szczególnie w miejscach, gdzie te brudasy odpowiadają za kontakt z klientem jak galerie handlowe czy restauracje. Do tego straszne zachlejmordy z nich. Nie bez powodu dosłownie na każdym rogu jest pub. Nigdy nie przesadzałem z alkoholem, ale od patrzenia się na te chlory to autentycznie odechciewa się jakiejkolwiek berbeluchy. Chodzą ciągle nawaleni, codziennie trzaskają sobie zdjęcia z wódą i szlachetną według nich tradycją jest wy@@@enie tygodniówki na chlanie. W Polsce też są pijaki, ale raczej nikt nie widzi niczego ciekawego w nich, stąd określenie "żule". W Anglii nie ma żuli, są Anglicy. Wisienką na torcie jest ich lenistwo. Są strasznie powolni. Nie obchodzą ich ludzie w kolejce za nimi, ani ludzie których obsługują w sklepie czy w Maku. Nic im się nigdy nie chce, a jak już muszą coś zrobić to na każdym kroku pokazują jaka wielka krzywda im się dzieje. Bo nie tylko są tłuści, głupi i śmierdzą, ale także strasznie roszczeniowe z nich s@@@syny. Wszyscy mają się za pępki świata i choć życzliwie to traktują np. Polaków z góry. Sami oczywiście nie wiedzą gdzie jest Polska. Dla jednych to kraina gdzieś na Syberii, dla innych granica między Europą a Afryką. Mało nie zesrałem się ze śmie@@@ak jeden założył, że nie wiem co to światłowód i od razu zaczął próbować mi tłumaczyć. A że to idiota, jego definicja ograniczyła się niemal do "magic"... Budownictwo jest @@@owe na potęgę. Wszystko zostało zbudowane albo w średniowieczu, albo w epoce wiktoriańskiej lub jest stylizowane na takowe. Wszystko z gołych cegieł, wygląda to jak g****o, okna to każde w innym rozmiarze, drzwi osadzane kilka-kilkanaście centymetrów nad poziomem podłogi. Nie mam pojęcia, kiedy angole wynajdą tynk i elewacje. Może za 400 lat. Wnętrza pełne zgnilizny, grzyba i smrodu tychże. Za każdym razem jak idę zapłacić czynsz (w tego typu budynku mieści się agencja) to boję się, że wdycham zarodniki kordycepsa z The Last of Us. Kanalizacja rodem ze średniowiecza. Rury wąskie i wystarczy jeden słowiański kloc mocy, żeby zapchać kibel na amen. Sytuacja jest tak absurdalna, że nawet na ręcznikach papierowych są oznaczenia, czy nadają się do spuszczania w klopie. Żeby było weselej i jeszcze bardziej średniowieczniej to często rury odpływowe na zewnątrz budynków nie wchodzą do ziemi tylko kończą się parę centymetrów nad jakąś dziurą. Jarasz sobie szluga kulturalnie w ogródku, a tu nagle leci ten cały syf i obrzydza ci resztę życia. Dwa osobne krany to już klasyk i każdy o tym wie. Woda ma dalej tylko dwa tryby - piekło roztapiające skórę lub zero absolutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś14:32. Przyjacielu aleś się nadął na tych anglików , faktów nie oszukasz swoim pisaniem , niestety byli i nadal są potęgą gospodarczą i wprowadzili olbrzymie zmiany w technice patentach , nie darmo mimo że mieli kolonie lecz Angielski język jest językiem światowym tego nie zaprzeczysz . Mieli i mają swoje wady jak każde społeczeństwo , lecz przewyższają zaletami . Mają najstarsze prawo karne ,gospodarcze które funkcjonuje w mało zmienionym składzie do dzisiaj .Nie porównuj tego narodu do polaków gdyż ośmieszysz się .Mimo że jestem Polakiem nie mam żadnej domieszki innego narodu , lecz czasami a w obecnym czasie poza granicą Polski nie przyznaję się do swojego pochodzenia , jak jeszcze przyjdzie mi obcować z rodakami uciekam gdzie pieprz rosnie byle dalej od swoich . Po prostu wstydzę się za nich że jestem Polakiem , przynoszą nam autentyczny wstyd swoim zachowaniem , piciem co słowo to przekleństwo obrażają miejscowych zaczepiają kobiety słowem kibolstwo w najgorszym wydaniu . Niestety nie jest naszych tak mało z takim zachowaniem . Anglicy dlatego nas tak nienawidzą nie tytlko za odbieranie pracy , Niemcy to samo , Norwegia , Islandia pomału mają nas po dziurki w nosie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podroz w obie strony kazdy zarabia w jeden dzien wiec jak moze kogos byc nie stac przyglupie :D widac ze cwel byl w UK tylko na google maps :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×