Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwne zasypianie niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Moja córka ma 2 miesiące ale nasz problem trwa w zasadzie od kiedy się urodziła. Mała na noc ładnie zasypia ( ze smoczkiem ) czasem smok wylatuje a ona dalej sobie smacznie śpi, a czasami smok wyleci, ona śpi, a za chwilę jakby coś jej się przypomniało albo przeszkadzało zaczyna się prężyć, nabiera głośno powierza i się budzi. I znów daje jej smoka, a ona go wypluwa, 5 min śpi i znowu bierze ją na wiercenie się. Problemem tu nie jest smoczek jako taki, bo córka śpi bez niego, jeśli tylko zaśnie "tak naprawde" ale czasami dopycham go jej do 1-Szej w nocy. Oszalec można. Czy ktoś miał taką sytuację? Czy skonsultować te jej nerwowe przebudzenia z neurologiem ? Może on coś pomoże. Wiem że córka chce spać bo jest ewidentnie zmęczona ale coś jakby jej przeszkadza, jakby ciągle coś przeżywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma za dużo bodźców i to jej przeszkadza? Owiń ja ciaśniej kocykiem by była lekko skrępowana ( raczki i nogi). Albo w rożku kładź ja spac. Śpi z wami w pokoju? Pokuj przed snem wietrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jej za cieplo,niewygodnie,itp.Sprawdz temperature w pokoju.Albo moze rzeczywiscie sprobuj ciasniej ja otulac do spania.Pokombinuj i zobacz ,moze akurat cos pomoze.Wyciszanie dziecka wieczorem,mleko i kapiel o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×