Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brzydcy faceci są tak ogólnie

Polecane posty

Gość gość

czy tylko zebrali się na Sympatii?. Bo jak tak patrze to chyba nie znajde w miare wygladajacego faceta...bo same paszczury łyse albo z zezem albo 160cm wzrostu albo chudy.....jezuuu dramat...czy faceci w Polsce są po prostu brzydcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego oczekiwałaś? Sympatia to portal dla desperatów i desperatek. Panuje tam selekcja negatywna. Przystojni i piękni nie mają potrzeby zakładać tam konta bo znajdują w tradycyjny i normalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_0987
Trochę przystojnych jest tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kafe każdy jest przystojny i piękny do momentu jak nie pokaże zdjęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_0987
Zdjęcia nie pokażę ale zdziwiła byś się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narcyzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co jesteś taka brzydka, że w realu nie możesz znaleźć faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci przeszkadza w tym, że facet jest chudy przynajmniej jest fit, a nie gruby szczurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy czyli mężczyźni nie są brzydcy tylko pasujący do Ciebie a Ty masz zawyżoną samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Kiedyś dla testów założyłem tam konto bez vip, wbiłem się do czołówki na wyświetlenia,  wiadomości miałem w godzinach szczytu co półgodziny, to nie ważne co zauważyłem, większość kont  tych na szczycie to zwykły wabik, a większość szukają osoby nie atrakcyjni.

Skasowałem konto co pół godziny była wiadomość albo i krócej to działało to jako spam powiadomienia, oczywiście nie korzystam z takich serwisów.

Ja nie wiem, ale znam dziewczynę co mając 31 lat obudziła się i zaczęła szukać chłopaka na męża, bo odezwały się w niej uczucia macierzyńskie😄 Ona bardzo atrakcyjna z bogatego domu. Żeby znaleźć odpowiedniego chłopaka na portalach randkowych to zajęło jej to miesiąc czy 2 miesiące. Po kilku spotkaniach z różnymi facetami nawiązała relację z chłopakiem młodszym od siebie o rok ( też z bogatej rodziny, on sam wspólnie z ojcem prowadzi biznes). Chodzili ze sobą z półtora roku zanim wzięli ze sobą ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

To że bogaty nie jest wymagającą na inne aspekty 🙂 

Czy musiałam dodawać ,że nie jest brzydki? Ona wysoka (180cm). On ma 182cm wzrostu i nie łysieje😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×