Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Podnieca mnie kuzynka żony...

Polecane posty

Gość gość

Moze to Wam się wyda śmieszne, ale serio do tego stopnia, że musiałem sobie ostatnio zwalic w łazience jak mi się niechcący otarła tyłkiem o brzuch... Ale co to za tyłeczek :D nie mogłem wytrzymać, stanal mi i takie ciśnienie bylo, że poszedłem załatwić sprawę. Mam 32 lata, dwoje dzieci, żonę i nic mi nie brakuje, ale nie mogę przestać myśleć o niej... Tak wylaszczyla się skubana. Moja żona jest chuda, ani cycka, tyłka też, a ona ma takie kształty i to jędrne, zgrabne ciałko jak marzenie, a twarz jak bogini, serio piękna po prostu, duże oczy, kształtna buźka, gęste, długie wlosy... W trakcie seksu z żoną marzę o niej i nie mogę tego zmienić... W sumie to jak sobie myślę, to spuscilbym się chyba jakbym ja tylko nago zobaczył i dotknął... Nie wiem co robić, ona ma 21 lat, czasem przychodzi zająć się dziećmi, jest taka słodziutka, inteligentna, lubię z nia rozmawiać, no i patrzeć... Potem cały dzień mam tą ślicznotke przed oczami... Tak bardzo bardzo bym chciał ją posuwać... To silniejsze ode mnie :( boję się, że w końcu to zobaczy, ze tak mi się podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchaj ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego trzeba zawsze o siebie dbać baby. Patrzcie taka Krupa 37 lat, a wygląda na 10 mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chciałbym oj chciał... :( Moja żona nie jest jakaś zaniedbana, obiektywnie jest przeciętna z wyglądu, ale po prostu nigdy nie była i nie będzie tak piękna jak jej kuzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w sumie to nie twoja wina, ani żony ani kuzynki. takie jest zycie ze chociazbysmy na głowach stawały to czas zrobi swoje. nie chodzi tylko o wiek, tylko po prostu znudzenie partnerem. sama tez tak mam, moj mąż to naprawdę fajne ciacho ale po 15 latach mnie nie kręci i to czy ktos o siebie dba czy nie, to nie ma zadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla psa kiełbasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziwne by było gdybys się nie podniecal młodym ładnym cialkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitor45
Wiesz co wstyd naprawdę. to rozwód weź i bierz kuzynka,przykro naprawdę szkoda mi twojej żony,ale karma wraca do takich zdrajców. Powiedz to żonie cwaniaku.widzialy galy co brały, miłość chyba ważna co a nie, charakter a nie wygląd zal mi cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitor45uh
Wiesz co wstyd naprawdę. to rozwód weź i bierz kuzynka,przykro naprawdę szkoda mi twojej żony,ale karma wraca do takich zdrajców. Powiedz to żonie cwaniaku.widzialy galy co brały, miłość chyba ważna co a nie, charakter a nie wygląd zal mi cię. Czy ty wygole ja kochasz żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitor45 dziś Tak bo laska na bank czeka na 10 lat starszego męża swojej kuzynki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są straszni. Jak czytam takie tematy, to przestaję się zamartwiać że jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×