Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość till_infinity

piersi po ciąży

Polecane posty

Cóż, przed ciążą mialam 75B, w ciąży podrosły do C, a po karmieniu znacznie zmalały, są mniejsze niż przed ciążą. Szydera ale co poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bolące piersi po ciąży, rozstępy... Wiem co to znaczy. Masakra. Sięgnęłam po pomoc produktów Efektimy na bolące piersi i rozstępy. TERAZ cieszę się pięknym ciałem 🙂 Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam duzy biust, w piatym miesiacu to  mam juz prawdziwa dojarke. Pewnie zostane z wielkimi pustymi worami Po tej ciazy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2017 o 15:11, Gość gość napisał:

ja miałam rozmiar C/D (zależy od firmy), w czasie ciąży urosły gdzieś o dwa rozmiary, ale nie dostałam na szczęście rozstępów, po karmieniu piersią trochę oklapły, ale po paru miesiącach znów odzyskały jędrność, może nie były takie dokładnie jak przed ciążą, ale zarówno ja, jak i mąż byliśmy zadowoleni z ich wyglądu :P. Po ciąży zostały już większe, mniej więcej miseczka D/E (znów zależy od firmy). Teraz jestem w drugiej ciąży i znowu sporo urosły, zaraz wchodzę w 3 trymestr, ale jak na razie rozstępów brak. Dodam, że jestem szczupłą osobą.

A karmiłaś piersią czy butelką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2017 o 15:16, Gość gość napisał:

obwód mi się nie zmienił więc nie podawałam, bo co to da autorce? wyluzuj 🙂

Akurat obwód również pełni ważną rolę, ponieważ im większy obwód tym większa pierś jest. Chyba nie myślisz, że piersi 75 D i 100 D są takiej samej wielkości bo przecież D to rozmiar? Nie mając informacji o obwodzie biustu sama literka nie wystarczy. Rozmiar piesi i dobór stanika zaczyna się od obwodu dlatego kluczowe jest aby o tym wspomnieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minus wzrostu to niestety często rozstępy (nawet po środku skóry) mało jest produktów,które nałożuyłabym na skórę w ciąży, ale ufam swojej lekarce i 2 składnikowa maść z cbd okazała się strzałem w 10-tkę. Mięciutka skóra, bez podrażnienia, wzmocnione wiązania kolagenowe i skonczylo si ena jednym małym prawie neiwidocznym rozstepie, ale to dlatego,że późno się na nią zdecydowałam.

można kupić w sklepach z cbd np. popularna w pl. ko nopiafarmacjapl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis sposob na to zeby piersi nie zamienily sie w dwa zwiedle worki? 
wiekszosc pisze o kremach na poprawienie stanu skory ale to nie pomoze jezeli piersi poprostu zdechly I wisza jak dwie skarpety ( niestety duzo takich widzialam) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio przyjaciółce kupiłam rękawicę do samobadania się w domu, uważam że zdrowie najważniejsze a z malutkim dzieckiem jest różnie z tym dbaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mógłby Ci pomóc krem konopny do ciała z CBD, ja stosuje  krem do twarz też konopny z CBD i jestem zadowolona głęboko nawilża i regeneruje skórę, a do ciała ma takie same właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2020 o 14:56, Einefremde napisał:

Ja mam duzy biust, w piatym miesiacu to  mam juz prawdziwa dojarke. Pewnie zostane z wielkimi pustymi worami Po tej ciazy 😭

Ja mam miske f (przed ciąża e ) co prawda nie karmiłam, ale jedyna zmiana to kolor brodawek. Wciąż mam krechę i ciemne sutki ale nic mi nie obwisło. Tez miałam podobne rozterki do twoich bo w ciąży miescilam się tylko w sportowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×