Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety 40plus zakladaja trampki? Śmiesznie to wyglada.

Polecane posty

Gość gość
Przecież trampki mają różne różne rozmiary,nawet rozmiar 45 i w tych butach ma chodzić dziecko? Bzdury wypisują co niektórzy, nie ma butów które są odpowiednie dla jakiegoś wieku,to wymysł autorki!Moja prababcia miała 90 lat i na podwórku tylko w trampkach czarnych chodziła bo płaskie i wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Conversy to tylko firma i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałem sobie kupić bo nie mam, teraz mam wątpliwości :-( ...nie z powodu wieku a tego rzekomo nieuniknionego smrodu. Sorki dla tej od grzybicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki w rozmiarze 45 to jakas paranoja tak jak smoczek dla dorosłego. To oznacza ze jakis STARY DZIAD chce udawac nastolatka i mysli ze jest trendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na podworku prywatnym to co innego. Ale na miescie macie sie nie pokazywac bo pękam ze smiechu z was 40LETNICH PSEUDONASTOLATEK ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kliknęłąm właśnie na Allegro se:))) Ale wątek mnie nie dotyczy bo mam 50plus. Kocham was kochani moi, lowciam wszystkie dusze wzniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w wieku prawie 60 jak idę na grilla, to mam mieć półbuty na mpółsłupku? Do prac na działce, rozumiem, również? A jeśli będę szła w wysokie góry, to nie wolno traperów założyć? Młode, i głupie jesteście :D But ma mieć funkcję użytkową, co za różnica ile lat ma użytkowniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może chodzić w tramkach, kto ma ochotę. Sporo osób tak mówi na wszelkie obuwie na gumowej podeszwie, sznurowane czy wsuwane, różnej wysokości. Jest tego pełno. Tylko trzeba dbać o stopy i tyle. Wiem przecież z apteki ilu ludzi ma problemy i wszelkie dostępne bez recepty środki z reklamy już wypróbowane. Każdy pyskuje, dopóki mu się grzyb nie dobierze do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest masa innych wygodnych, oddychających butów sportowych. A nie trampki dla młodych ludzi. Sama guma jak w kaloszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mają nie zakładać? Zaleztpy, jak dalej się unii tą. Niedopuszczalne są dla mnie złote koła, torebki ze "zlotym" łańcuchem do trampki. A według autora, jakie buty powinnam założyć , jadąc rowerem do centrum na zakupy? Szpilki od Blahnika?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po 40 to juz powinnas miec samochod! a nie pajacowac na rowerze udajac nastolatke w trampkach. Bo obrzydzasz innym kobiecosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trampek co prawda nie lubię, ale przysięgam, że nawet na emeryturze będę nosić niepoważne i nieeleganckie ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, teraz 13, 14 latki mają takie"kajaki"że spokojnie noszą rozmiary 40 czy nawet 42. Co pokolenie, to wyższe to i stopa rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:38 to znowu ty, nieudaczniku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie przesadzaj! Mój facet ma dwa metry wzrostu u nosi rozmiar 42, dziecka z taką nogą nie widziałam (i tak, on też nosi trampki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn koleżanki kończy w tym roku 10 lat i nosi już 38, wzrost 162 cm. Wszystko możliwe.I nie jest jedyny taki w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To obrzydliwe co piszecie, kupcie sobie jeszcze tornistry szkolne i pajacujcie na ulicy udajac mlodszych. Myslicie ze ktos sie nabierze ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51 A właśnie, nie zapomnij spakować na jutro tornistra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie udaje młodszych, to ty zachowujesz się jak zramolały kapeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet widzialam facetow 60 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubią wygodne obuwie, czy to tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam trampki i nie obchodzi mnie co tym mysli anonimowy gosciu nic dla mnie nie znaczacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:33 on nawet nie zajatrzy o czym mowisz " chodzo M . Blahnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tylko w Polsce jest zakaz noszenia trampek . Co za zacofany narod o waskich horyzontach myslowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bo lubią wygodne obuwie, czy to tak trudno zrozumieć? x Głupku, to czemu nie zakladasz dresu na mature lub egazmin? Przeciez dres jest wygodniejszy. Twoja logika jest z doopy wzieta. Czy to tak trudno zrozumiec ze dorosłym pewnych rzeczy nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to ciężko zrozumieć tak jak ciężko mi zrozumieć ubieranie się na galowo na egzamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie wypada?? Moze tobie debilu.. .bo masz koltunska mentalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:08 haha , doroslym nie wypada doic smoczka , a nie nosic wygodnych butow . Moze kostiumu kapielowego tez nie mozna zakladac ? Dresu do biegania czy ubran fitness na silownie . Co za bzdurny argument . Ktos ma straszny problem , bo ktos inny nosi wyogodniejsze buty ;) Zajmij sie soba i daj zyc innym tak jak chca , jesli nikogo tym nie krzywdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:08 Ale ale o jakich doroslych my tu mówimy? O dorosłych 22 latkach, czy 27 latkach? A może o 31, 43, 57, 76 latkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne są te lolopudła w trampeczkach, wiocha trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×