Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety 40plus zakladaja trampki? Śmiesznie to wyglada.

Polecane posty

Gość gość
widze ze dyskusja juz rozkwitła,moje zdanie jest takie, autorkę musi cos bardzo ale to bardzo boleć. moze jakas 40 zabrala jej chłopaka? albo poprostu zazdrosci jakiejs 40tce figury? aparycji... bo kto zaklada takie durne tematy? chyba tylko zazdrosnica. a durne bo gdzie jest napisane ze w takim a takim wieku nie mozna zakladac tego a tego. a niech nawet miniowę załozy jak ma zgrabne zadbane nogi. wystarczy spojrzec na nasze rodzime i zagraniczne gwiazdy, sa po 40, 50 a ubierają się jak nastolatki.i na ulicach na szczescie tez widac,jesli jest kobieta sliczna zadbana to niewazne ile ma lat-niech się ubiera jak chce ja to szanuję. a ślinić z zazdrosci moze się tylko taki tłusty oblech jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 bez przesady to jest zwyczajnie niesmaczne wyglądać jak stara malutka. Jakieś poczucie smaku wypadałoby mieć w tym wieku. Ale nie wszystkie wiedzą co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadałoby wiedzieć, że zdania nie zaczyna się od "ale". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałby kto, że temat trampek taki chodliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego że śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy co przez "poczucie smaku" rozumiesz. i co dokladnie masz na mysli piszac o nistosownosci zakladanie trampek 40latkom. czy tylko o trampki chodzi? czy o mlodziezowy styl,czy wyuzdany? wiadomo ze plecak szkolny nmie pasuje 40latkom,bo juz od dawna nie chdozą do szkoły,choc ja robilam szkołę w wieku wlasnie 40 lat ( tzn dodatkową szkołę-było to studium policealne akurat o moim wymarzonym profilu i zorbilam ją głownie dla siebie,zeby wiecej wiedziec bo juz w tym wieku bylam dawno ustawiona,wiem ze to nie na temat tylko zeby nie było ze w tym wieku dopiero robilam szkołe) no i chodziły ze mną tez panie i panowie starsi ode mnie(choc kierunek typowo męski). mysle ze "poczucie smaku" to pojecie bardzo względne bo np mozna miec zaburzony smak jelsi się widzi 20latkę spaloną od solarium, z napompowanymi ustami, w dekoldzie Dody i stringami widniejącymi z biodrówek a nie np taka 30 czy 40 tka ktora ma finezyjne trampki na lato i dobrany do tego miejski strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak cie to śmieszy to obiecuję ze nawet po 60 tce założe trampeczki,uwilbiam robic na przekór niewolnikom systemowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ten temat mnie rozbawil. Ale ktoś ma fantazje. Trampki to trampki. A już pisać że to brak poczucia smaku nosić trampki W jakimś wieku- to trzeba mieć kuku w glowie. Ale kafeteria, jak się okazuje nie przestaje mnie zadziwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie te czasy, że po 30-tce to tylko krótkie włosy a 40 latki to garsonka i szpilki...na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi mnie to forum, dlatego, że na durne tematy największy odzew. Tyle złości i zaangażowanie emocjonalne jakby co najmniej o zamach terrorystyczny chodziło, a nie jakieś buciory na gumie i cuchnące kopyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Waldek
A podobają wam się zadki w stringach? Do jakiego wieku wypada je nosić? Ekspertki od wszystkiego, proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bawi cie twoje bezguście i brak wychowania pustaczko? Dorosłym pewnych rzeczy nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tobie oceniac i narzucac co komu i w jakim wieku wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś odezwala sie wyzwolona szmira bez gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:22 Powiedział geniusz, który nie umie własciwie użyć słowa "szmira" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:48 puknij się w łeb. Mojej żonie radzę to samo, bo traci czas na takie bzdury. Jesteście takie durne, że niedobrze się robi. Do garów, do mopa, sprzątać lenie śmierdzące ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 12:08 pisał ten babski leniwiec. One są wszystkie spod znaku leniwca, a miotły używają tylko do latania ☺☺☺ Nic nie robić, siedzieć i tracić czas na pierdoły, a dookoła bałagan i syf. Mówią ludzie, najlepiej w brudzie ☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że ten idiota który tak podnieca się facetami to niby facet i do tego ZONATY?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 00:04 >>> albo zwyczajnie zazdrosci trampek ;) (niestety) powaznie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mama mu nie chciała kupić i ma traumę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki są zajebiste.Mam takie wspomnienia z kolonii. Robiliśmy rankingi, komu nogi bardziej walą. Chowaliśmy się przy drzwiach i temu, co wchodził przykładaliśmy do nosa, ale fajna narkoza była. Na złość niektórym śpiewaliśmy tak: "...Moje nogi pachną cudnie, rano, wieczór i w południe, a najbardziej jest mi drogi zapach mojej lewej nogi. Chodź, pójdziemy spać oboje, będziesz wąchać nogi moje ..." Te droższe trampki z Comverse nie ośmierdzają nóg, tylko te tanie z chińskich sklepów ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na działce mogę nosić trampeczki gdy mnie nie zobaczycie ? :-) no chyba mogę bo nikogo nie urażę ,bo urazy psychiczne bolą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyście mogli mi jeszcze dopisać czego nie powinnam ,ja na pewno się dostosuję ,jestem pokorna i podległa wymogom mas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale najgorzej jest jak jedna osoba chce ode mnie jedno a druga coś przeciwnego,wtedy się gubię i nie wiem kogo posłuchać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ad. wczoraj 23.38...mam samochód, a na rowerze jeżdżę dla zdrowia i wygody. Zamiast stać w korku, ja już jestem po zakupach z powrotem w domu. Wlasnie kupiłam skórzane trampki, spód mają gumowy, ale wewnętrzną wkładkę i wierzch skórzane. Do tego spodnie bawełniane, kurtka sportowa i można śmigać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe czy ten zając, co siedział na kołku i cuchły mu nogi, też nosił trampki? Piosenka taka była, podobna do tej z kolonii, śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyście na pewno o słoniu w różowych trampkach albo o świni w trampkach? Tyle hałasu o nic. Skoro słoń może i świnia to starsza kobieta tym bardziej. Nie ma w tym nic złego ani demoralizującego. Takie głupoty popisali niektórzy jakby się odurzyli tymi trampkami ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat obserwuję, że słowo kołtuneria najlepiej obecnie pasuje do osób 30+ starsze pokolenie spokojnie nosi trampki, w końcu co to kogo obchodzi, a dulszczyzna pluje się na kefe, bo nie wypada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było morze. W morzu kołek. A na kołku był wierzchołek. Na wierzchołku, siedział zająć i nogami przebierając śpiewał tak. Moje nogi, pchnąć cudnie, rano, w wieczór i w południe. Zajeżdżają, aromatem, zajeżdżają aromatem leśnych ziół. Go powąchasz, lewą nogę, to urośniesz na podłogę. Gdy powąchasz obie nogi, to nie wstaniesz z tej podłogi sialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to takie Dulskie ,na pokaz się wypindrzą a w domu chlew i jadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×