Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety 40plus zakladaja trampki? Śmiesznie to wyglada.

Polecane posty

Gość gość
a jak uprawia sport i chodzi na silownie to najlepiej w walonkach albo trumniakach Polska to bardzo tolerancyjny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sportu sie nie uprawia w trampkach pusta idiotko bo to niewlasciwe obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.07 tym bardziej do chodzenia pusta idiotko! Potem macie takie koślawe giry, płaskostopie i koślawość kolan :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki są wygodne, ja noszę, a mam 50 lat.I żebyście płuca wypluli pisaniem tu o niestosowności mojego zachowania, nic więcej z tym nie zrobicie, dopóki nie przyjdzie mi ochota na włożenie szpilek! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50lat a taka głupia. I kogo udajesz w tych trampkach , nastolatke stara pudernico? :D W sklepie jak je kupujesz dzieci sie z ciebie smieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19 - nikogo nie udaję, zidiociała niuńko. Nie zauważyłam, żeby dzieci śmiały się ze mnie ani z moich trampek, tym bardziej, że za dzieci kupują najczęściej rodzice, tłusta pudernico :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy wyśmiewają się tylko paskudne małolaty (tłuste, lub brzydkie), bo są zazdrosne, że ktoś ma 40+, a wygląda lepiej niż one, dwudziestki z pryszczami od słodyczy i upasione na syfie. Jak ktoś jest zadowolony z siebie, nie zakłada idiotycznych tematów i jest mu obojętne, jakie obuwie ktoś tam nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19 Nieudaczniku, a chu,j cie obchodzi w jakich butach kto chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie produkujcie 'luszu' 9złej energii) dla Archontów. Słowianin z duszą 'zrodzony a nie stworzony' kocha swoich współplemieńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udajesz nastolatke choc dawno nia nie jestes :D i te twoje rozstepy i pomarszcona skora fatalnie wygladaja z trampkami wiesz?:D Jestes bezguście ze sie tak ubierasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 Masz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam. Sponsora starszego od ciebie, które od czasu do czasu kupuje mi trampki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 -no cóż, ja nie muszę niczego udawać.Większość kłopotów już za mną, za to przed tobą jeszcze pod górkę :D I wiesz co mam piękne ciało,rozstępów brak, zgrabną sylwetkę bo to mam w genach, zmarszczki jakieś tam są ale dodają mi tylko uroku, a ty w moim wieku (jeśli go dożyjesz) zapewniam cię ,będziesz wyglądała jak stare próchno. Jutro kupię kolejną parę trampek z tej okazji, a także dlatego, że bardzo lubię jak tracisz kontrolę nad swoimi emocjami. Za parę lat przysporzysz sobie tym większych kłopotów, może nawet wylądujesz w tworkach, pokrako. Miłego dnia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 Rozumiem. To poproś sponsora aby ci lekcje pomógł odrobić, buahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.49 a ty poproś doktora o coś na nogi bo na głowe już nie pomoże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 Kawał starszy od mojego dziadka hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idż już i odgrzej dziadkowi kleik na obiad pomarszczona suszona śliwko obowiązkowo załóż maskę żeby się nie przestraszył :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Np baleriny. Trampki to buty dla dzieci i mlodziezy a nie dla takich starych pudernic. KOmu one chca szpanowac? X X trampki to buty to wygody i relaksu, nie szpanowania. ale jak mieszkasz w jakiejs wioskowej patologii ubostwie, gdzie tramkami sie "szpanuje", to rozumiem takie podejscie. wspolczucia wyrazy. podaj adres, to przysle c***are trampek, bedziesz miec najladniejsze w calej wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trampki to zwykle obuwie, zeby sie wygodnie chodzilo po ulicach, niezaleznie od wieku. owszem, niektorzy traktuja trampki jako element mody i szpanu, a moda i szpan to atrybut ludzi mlodych i nieobytych, wiec moze dlatgo nakazuja trampki nosic wylacznie nastolatkom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57 Suszoną śliwkę to masz w majtkach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się oburzają stare pudła. Z tyłu liceum, z przodu muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:10 A ty co, minister kultury i oswiaty:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w trampkach nogi się ośmierdzają, młode czy stare, wszystko jedno. Lepiej zainwestować w porządne obuwie sportowe w konkretnym celu, nike, puma, mam sprawdzone, a nie pocić i ośmierdzać nogi w trampkach. Nawet wkładki z aloesem nie zawsze pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka awantura z powodu ośmierdzania stóp w tramkach. Ja bym nie miała nic przeciwko zakazowi łażenia w trampkach w ogóle. Tylko się grzybica roznosi. Spocone stopy, kupa smrodu i grzybica. Potem kolejka do dermatologa. Dziębuję za taki szpan ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dopy ci się smród i grzybica roznoszą, akurat trampki są najłatwiejsze do wyprania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już jesteśmy przy trampkach to napiszcie coś o conversach. 1: czy one są wygodniejsze od zwykłych trampek 2:czy wytrzymalsze 3:czy noga się nie poci 4:czy lepiej znoszą pranie Czy to wszystko to płacenie za firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie stara 40 w trampach przepoconych bo to guma przecież, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki wyprane, smród wraca. Mam dzieci nastoletnie, łażą w trampkach naokoło, więc wiem. Conversy to marka i cena, nic więcej. Wytrzymałość porównywalna z tymi z Daichmana ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już najlepsze te co cały dzień w tym pomykają i białe lub czerwone. Lepiej uciekać kiedy je zdejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×