Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćut

dla Ciebie Pulpeciku...

Polecane posty

Gość gość
Ut nie bądź egoistą! Doprowadź utke do końca, korona z głowy Ci nie spadnie, Skarbie się nie dowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...doprowadzasz mnie do rozkoszy...tracę oddech...naszę języki zachłannie drążą tunele w naszych ustach...chcę patrzeć Ci w oczy gdy będę szczytować...i chcę widzieć rozkosz na twojej twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam cały temat bo wolne to jest czas i wiecie co ? Masakra,facet kocha jakiegos skarba,i zamiast stanąć na rzęsach i podeprzeć sie uszami żeby z tym skarbem być ,to wylewa żale na kafeterii. też miałam takiego faceta,z tym ze on nie był żonaty,och jak kochał,och jak mu było mnie brak,ale żeby coś konkretnie zrobić ,przyjechać ,utulic ,wykrzyczeć w twarz swoje uczucia ,wypisywał mi smsy typu przyjedz tęsknię ,usycham,albo przesyłał smute nutki na maila. Cóz czekałam dwa lata prawie aż sie obudzi bo goscia kochałam,ale nie ,on tylko potrafił pisać i mówic. W koncu mi przeszło,otworzyłam sie na nowe uczucie,wkrótce wychodze za mąż za meżczyznę który ROBI a nie pisze. Jak teskni to wsiada w auto i przyjeżdza a nie skomle przyjedz kochana błagam. Uciekajcie skarby od takich typów jak ten cały ut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz przyznaj się...że oczami wyobraźni widzisz swojego skarba...chciałbyś aby ona tak Ciebie pragnęła...aby drżała pod zwykłym dotykiem waszych dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowa, uczuciowy to nie ten czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
a żona tak mi zerka jak tu piszę i mówi... Że ty taki stary i głupi jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.03 i święta prawda, facet jak chce i mu naprawdę zależy to stanie na rzęsach żeby zdobyć swoje skarbie, zawsze ma dla niej czas i nie pisze bzdur tylko działa . Utka doszłaś? Należało Ci się po tylu latach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utek włóż w to troche serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.07 i co jeszcze wymyślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko Ci będzie zastąpić kimś innym Skarbie bo ona była wyjątkowa...ale próbuj, może się mylę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
najbardziej śmieszy mnie ta dewotka która w każdym temacie instruuje jak to trzeba działać a nie pisać... :-) i to tak na poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale... jedno nie ulega wątpliwości... wszystkie jesteście wyjątkowe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obruszaj się tak, każdy pisze co chce...czasami inni nie rozumieją naszych tęsknot i pragnień , nie znają sytuacji...a może podchodzą do życia bardziej racjonalnie...nieistotne, to i tak tylko internet...nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczuciowa Trupka
ta dewotka pisze to dlatego że...myśli iż w ten sposób nakłoni swojego ukochanego do działania...myśląc że on tu jest...tak jakby sama nie mogła czegoś zdziałać...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
a my... zaspokojeni na całe popołudnie... aż awatar zmienił lekko odcień... zauważyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest wyjątkowy ale każdy inaczej dla każdego ... ja nie jestem zaspokojona ani emocjonalnie ani fizycznie...może utka zauważy zmianę koloru, ja jej nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice nice
Pan Z ..tutaj? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice nice
pisz ..pisz Z...poczytam...lubie Twoją wyobraźnię...:) jak to trafiłeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut bo ta osoba co pisze o działaniu prawdę pisze,ja też uważam że skoro kochasz i tęsknisz to powinieneś działać a nie stękać.Dla mnie to śmieszną i żałosną postawę prezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
a co jeśli nie kocham... i co jeśli nie tęsknię?... no też powinienem działać bo przelecieć fajną dópe przecież zawsze warto... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczuciowa Trupka
ut ty chcesz ją tylko przelecieć...?...na pewno nic do niej nie poczułeś...?...fajnych dup jest sporo a jednak to ona Ci zawróciła w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
i wtedy będziemy oboje... stękać... ach... ohhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cała prawda o Tobie, zawsze warto, tak samo w druga stronę , trzeba przelecieć faceta żeby sprawdzić czy warto, jak się nie powtórzy to znaczy, ze nie warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×