Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćut

dla Ciebie Pulpeciku...

Polecane posty

Gość gość
Może trupek utek nam zmartwychwstał ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
Pójdę pod wiatr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
20.25 jakich tylu??to ze tylu do mnie zarywało to nie znaczy ze od razu godziłam sie na to .Odrzucałam wszystkich po kolei.W moim zyciu pierwszy był i jest nadal papierkowy..a drugi to utek.Utek zna papierka papierek zna utka.Kiedys mi nawet papierek powiedział ze jak chcę to dla utka zwroci mi wolnosc bo to uwaga cytuje"fajny i spoko gosciu":-)W pewnym momencie papierek był utkiem tak zauroczony ze miałam wątpliwosci co do jego orientacji.:-)fakt faktem na temat utka w tej kwestii nie mam prawa sie wypowiadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
znaczy zawiało Cię... czy jesteś zawiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
Utek nie ironizuj.Ani jedno ani drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu lubię tą piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esemesowy skarbie wydrukuj swoje posty i zanieś je do psychiatry. Nie zapomnij się zapytać o swój stan psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
12.34 Wydrukuje twoj wpis i zaniosę do sądu bo to obraza i nie tylko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58 hahahahahahaha to dostaniesz sądowy nakaz wizyty u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
Raczej ty go dostanies!!juz ja sie o to postaram!Mam powody i dowody .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
I nie tylko to dostaniesz ale i pojdziesz prosto do pierdla za to co robisz ty i twoi wspolnicy wiesz o kim mowa.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
I mało tego juz sie wczoraj pewna wysoko postawiona osoba wyraziła jasno w mojej obecnosci kto powinien dostać skierowanie na badania psychiatryczne .Sami sie o to prosiliscie.Chcecie wojny to ją bedziecie mieli.Za włażenie w cudze zycie sie płaci chamy zboczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kolejny dowód że powinnaś się leczyć psychiatrycznie bo nie jestem osobami za które mnie (i inne osoby które cię krytykują) uważasz. Ogarnij się chora psychicznie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj skarbku, po co te nerwy? Lepiej poświecić czas na coś przyjemniejszego niż się szarpać z idiotami. Idiota zawsze zostanie idiotą i nic tego nie zmieni. Ważne żeby nie zniżać się do pewnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna pogubiła się trochę z wyobraźnią. Ale to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
Nie to kolejny dowod na to ze to wy powinniscie sie leczyć.Jak mozna z premydytacją roz******lać cudze życie??Czekaj na wezwanie z sądu .Lawina rusyła wczoraj o 15.00.To nie jest żart.Osoba mi przyznała racje.Jestescie bandą smierdząxego szamba gdzie sie nie pojawicie tam robicie gnoj to nie jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esemesowy skarbie ogarnij się tu nie ma tych osób tylko twoje urojenia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a może rzeczywiście jakaś terapia by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esemesowa skarbie się nie pogubiła. Ona tu od paru lat te brednie o jakimś prześladowaniu pisze i całą swoją historię. Laska ma naprawdę coś z głową. Kto normalny spowiada się na forum z całego swojego życia ze szczegółami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
Po pierwsze nie jestem dziewczyną tylko kobietą!!a to istotna roznica a po drugie ja sie pogubiłam??nie roz******laj mnie!Nikt mi nie bedzie dyktował jak mam żyć.Skonczyło sie wasze wp*****lanie w nieswoje sprawy i robienie bydła.Dosyć..tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
Brednie ?moze zapytamy mojej przełozonej hmm??Ona wie o wszystkim i wyraziła sie jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie kto i jak zrobił Ci krzywdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
precz... kłócić się gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
To teraz was debile zaskocze.Dałam sie zbadac lekarzowi na W .Wysmiał mnie i zapytał po co tam przyszłam bo jestem zupełnie zdrowa!!Udzielił mi kilku cennych rad i to wszystko.To co robicie to nie tylko działanie na moją szkodę.To już jest przestępstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
13.25 To nie jest odpowiednie miejsce zeby o tym pisać.Za długo to trwa i mam nadzieje ze wreszcie urwe łeb tej hydrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto oczywiście że brednie, dla nas są to niestworzone brednie bo nie jesteśmy tymi osobami i nie mamy pojęcia kim ty w ogóle jesteś. Masz jakiekolwiek dowody na to że te osoby tutaj piszą? Przyłapałaś je na tym? Czy może po prostu za dużo tu napisałaś o sobie i się jeszcze dziwisz że inni tu tyle o tobie wiedzą? To dlatego że ciągle tu o sobie piszesz, WSZYSTKO! Ciekawe czy te osoby w ogóle istnieją czy ty po prostu wymyślasz to wszystko na poczekaniu i trollujesz? Bo nie wierzę że ktoś może być tak głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:28 - no widzisz i znowu piszesz tu o sobie. Myślisz że kogoś obchodzi to że poszłaś się na coś zbadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
13.31 kurw mać nikt nie bedzie robił ze mnie chorej psychicznie rozumiesz!!To jest karalne i obrażające!!Niszczycie mnie i jeszcze wielkie zdziwienie ?ze sobie na to nie pozwole i sie odzywam?.Nie nie pojdziecie tam psujecie mi opinie robiac ze mnie wariatke chyba czas was przebadac bo to jakaś obsesja na moim punkcie.Ja mam prawo żyć tak jak ja chcę i jezeli moj mąz sie na to godzi to gowno was to powinno interesować jasne a teraz wam napiszę "wezcie leki"zle z wami.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesemesowy skarb
13.31 no kuzwa poszłam bo od 7 lat ba nawet od 20 lat wmawiacie mi chorobe.Lekarz powiedział ze jestem zdrowa.A moze to was trzeba przebadać ..wszystko na to wskazuje ze jestescie psychicznie chorzy.Mam pilny telefon urzędowy.Idę..nie bede rozmawiac z dnem i patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×