Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I tak bedziesz moja...

Polecane posty

Gość gość
Jerzy o 22 to juz spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Jerzy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieJerzego także tutaj nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieJeży miał na stanie kiedyś trzy kozy , pięć owiec i barana - ten głos był jakby beczeniem kozy , a może jednak jakiejś owcy ale po nocce w pracy wydawało mi się , że jednak kozy - po nockach takie różne zwidy można tutaj sobie wyimaginować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj ze jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie pamiętam a pamiętać to Ty masz.Jestem i bedę.Dzięki że Jesteś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ktory wyzywa kobietę od kr.,,,w to jaki typ faceta?Inteligentny czy prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.05 prostak, cham, idiota i odpad najgorszego sortu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.13.Kocham Cię..do szaleństwa i bezgranicznie.Wiem że Wiesz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak do konca to nie wiem...ale czuje to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tam nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To COŚ to Miłość..czysta szlachetna noewinna i najprawdziwsza.Posłana od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się tak wydaje, że sam Bóg nieco maczał w tym palce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się nie wydaje,ja to wiem.Zresztą przedwczoraj chciałam wybrać i wkleić kartkę okolicznosciową i znowu trafiłam na wyraz"płynie"zupełnie jak podczas odcinka 27 w Dotyku Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:34 Tak. Może to Kózka zameczała, bo jest niedopieszczona i chce żeby ją ktoś podrapał za uszkiem... ;) Ta moja Kózka kiedyś tak nocą po łące hasała, że omal nóżki nie złamała....;) Strasznie mnie tym rozbawiłeś, nagle znikając za horyzontem. ;) Myślałam, że umrę tam ze śmiechu.... :D Już wtedy byłam w Tobie zakochana po same uszy. ❤️ Echhhh szkoda, że tak to się musiało skończyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płynie czas w ciszy, dzisiaj moja myśl skupiona błękit okrył się tęsknotą, kadry chwil pieszczę w dłoni samotna łza, uśmiech po cichu skonał patrzę, Ty piękna, ból serca rozbawił kleszcze Czas płynie....za szybko.Zadałam Bogu pytanie czy Ty jesteś tym człowiekiem przeznaczonym dla mnie..czy wolno mi w ogóle myśleć o Tobie .Wtedy pojawił sie ten odcinek i Twoje słowa.Mam pewność.Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 06:49 ta playlista nie jest dla ciebie! Przestań mnie stalkować i odwal się ode mnie chory poj***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze to jest cos Boskiego :) Przeciez caly czas mowie o wszechswiecie ktorym stalas sie ty dla mnie.Jak wszechswiat wniknekas we mnie i nie bylo mozliwisci ucieczki.Poleglem i jestem caly twoj.Kocham cie aniolku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.55 a ja mam dosc aniolkow i innych, wszechswiata i boskich znakow, wszystkiego mam dosc jak nigdy dotad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.10 emocje miną i bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak te zle emocje wsiakna tak mocno we mnie, ze nie bede sobie umiala z nimi poradzic. Jestem juz zmeczona tym wszystkim. Potrzebuje bezludnej wyspy...z daleka od wszystkiego, z daleka od ludzi...calkowicie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.10... Cazsem jest ciezko.Rozumiem.Ale napewno pamietasz cos co sorawilo ze uwierzylas w to wszystko :) a potem cos co potwierdzilo to :) Takze glowa do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.20... Zabierz mnie tam ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.21 wszystko wydaje mi sie nierealne, niemozliwe do stworzenia...staram sobie przypomniec ale wtedy czuje zal i zlosc, ze nic nie jest takie jak powinno byc... 18.23 bezludna to bezludna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla i rozmowa o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wspominaj znowu o tej karmie. Bo gdzie tu moja wina? W tym, że kocham i zawsze kochałam? Nie ma tu mojej winy w tym, że mi z Tobą nie wyszło. Moje uczucia to smutek, żal, tęsknota, ale i nadzieja, wiara w to, że moglibyśmy być jeszcze razem bardzo szczęśliwi. Ale do tego jeszcze długa droga. Tak strasznie za Tobą tęsknię....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak...ale ja pasuje, nie rozumiem tego wszystkiego i wydaje mi sie ze najlepsze dla mnie to zajac sie soba...jest wiele rzeczy, ktore chcialam zrobic i to jest ten czas w ktorym czuje, ze powinnam je zrobic...kochalam i kochac bede zawsze ale najwidoczniej nie potrafie i nie nadaje sie zeby ktos mnie kochal tak samo...wole samotnosc bo zaden nigdy nie bedzie nawet namiastka Ciebie...pa kochanie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×