Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I tak bedziesz moja...

Polecane posty

Gość gość
Co wy z tymi lekami porąbało was?podobno idzie z tym do dyrekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.06 Wiem wszystko na temat ogrodow a także ciężkiej pracy na roli.Nasz ogród jest wyjątkowy .Jesli człowieka coś boli bardzo to lezy i to zupłnie normalne.Nie życzę nikomu takiego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek ty swinio odpierdul sie ode mnie kiedy bedziesz miec tesciowa to bedzie ci sprzatac !nielubie cie i odwaL sie ode mnie raz na zawsze ty chamie zbolaly podly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka magnolia, jaka Sylwia, jaki Wojtek, o so chozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy normalni jestescie u mnie tesciowa nigdy nie sprzątała bo nie umie.Jedno co ona umie to potrząsać 3-5 letnim dzieckiem wrzeszcząc "Masz mi dać piniondze na prąd"slbo wyskakiwac z nożem"Babcia sie zabije bo babci Rysiu nie kce".Brudne to nie wykształcone obleśne.Gotować nie umie do koscioła nie chodzi .Pazury brudne w nogach centymetrowe.Ciuchy brudne potargane.Synowej potrafiła nowe majtki i koszule nocne z szafy ukrasć.Klnie i pije .7 klas ma i nawet ucho nie potrafi poprawnie napisać.Sprzątac też nie potrafi.Jedyne co potrafi to syna wygnać do chlewa po swiniach a drugiego od chui zwyzywać.Wnukow obu synow nie uznaje.Wiecznie sie szlaja.Wstyd sie do niej przyznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnolia płakała bo była jeszcze malutka a teraz jest duża i kocha się w S.K.:-)Do twarzy jej było w fiolecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłę chcecie zrobić z niej psychicznie chorą?przecież to przestępstwo.Ja bym nie dziubał bo ona pójdzie z tym do sądu i podeprze nazwiskami.Juz z tym poszła do dyrektorki bo poczuła sie obrażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.06 Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.01 nie da sie tak zrobic, falszerstwo wyjdzie... 13.05 kochac kogos to najpiekniejsze co w zyciu moze sie przydarzyc...kochaj wiec mocno swojego kwiatkuszka jak i ja kocham mocno swojego ogrodnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd.do 12.54 Nikt by z nią nie wytrzymał bo jest psychiczna.Wieczne wyzwi s ka i awantury .A to jej dziecko czeresnią albo pułeczką pinpongową szybę w oknie wybije a to synową zabije kamieniem "Ty k***o bo cie kamieniem strzele i ci to okno wybiję"-za to ze 5letni wnuczek osmielił sie potajemnie wziasć od "babki"z pola 3 malutkie ziemniaczki bo mu sie frytek zachciało a synowej ziemniakow zabrakło.Albo jak jej 2 tygodnie awanture robiła o jedną suchą piętke z chleba ktorą synowa po cichu na palcach musiała rankiem wyciągnąć zeby synkowi przed zajęciami w zerowce choc małą kanapke do jedzenia zrobić żeby boroczek głodny nie był.Resta domownikow nie lepsza .Ws yscy tacy sami.Kto by to wytrzymał.Swiete nerwy trzeba mieć.Najlepiej jak najdalej od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się cieszę że Go kochasz i Ją kochasz i mnie też kochasz i ogrod kochasz.Pamiętam jak podlewać było trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.17 i co jeszcze robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żar się z nieba lał.Bławatek na otwartym słońcu ,magnolia w cieniu a Ty z polewaczką bez koszulki:-)Rożyczek było wtedy 8-albo 10 dokładnie nie pamiętam bo nie mam faktury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jeszcze robi ?.Ciężko to opisać.W kazdym bądz razie powinien ją ktoś przebadać bo przebywanie w jej towarzystwoe to koszmar i wszystkim odbija się na psychice zwłaszcza dzieciom.Drze sie na okrągło wyzwiskami.Rzuca sie jak jakaś opentana jak w jakimś szale .Tupie macha rękami..rzuca czym popadnie.Niestabilna emocjonalnie to delikatnie powiedziane.Synowie to mają chyba po niej..te nagłe napady agresji.Raz uciekła z domu i 3dni siedziała w kukurydzy a wszyscy ją szukali bo ją fagas rzucił ktorego znalazła zaraz po smierci męża.Najmłodsemu wnukowi usmarkany nochal do spódnicy wyciera.Synowa od niej wszy złapała kiedyś.Zebow nie myje i zepsutymi mulda dzieciaczki w buzoe oblesnie jescze zakatarzona albo chora.Zupełnie nie liczy sie u niej chigiena kultura edukacja i wiara.Kradnie co popadnie.Jednym słowem patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za milosc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I...to ja Dziękuję za wszystko zwłaszcza za róże i talizman.Dziękuję za miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talizman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talizman na szczęscie .Jest u Bławatka na foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za milosc sie nie dziekuje, milosc sie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wszystko się dziękuje.Dziękczynienie to naturalna potrzeba serca.Jest jak Eucharystia.""Ewcharisto z greckiego -dziękuję.Żyję eucharystią..żyję miłoscią..Jezus jest miłoscią a wszelka czysta niczym nieskalana od Niego pochodzi.Za słowami Rubika"Dziękuję za miłość z Twoje Dobranoc..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups.Nie Rubik.Go Janusz Radek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
At jacys nowomodni, laiccy swieci, czy cos, zeby ich obok Jezusa Proroka i Syna Boga cytowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Radek czy Rubik to cytowani swieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdziecznosc to wiecej niz dziekuje. J.e.z.u.s to nie jakis Rubik czy inny Radek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Twoim ogrodzie gdzie smutek gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×