Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ilovetickle

fetysz na łaskotki

Polecane posty

Gość Fan łaskotek
Zapraszam dziewczęta chętne na łaskotki. :) alka250@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ze jak zapraszasz ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tu napaleńców, wątpię żeby jakakolwiek dziewczyna do Was napisała... Dziewczęta, jeśli chcecie poznać co na prawdę znaczy słowo "łaskotki", wpadnijcie na phoenixblade22@gmail.com, popiszmy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapoznania się, nawiązania kontaktu. Jeśli ten etap się rozwinie, to miło mi będzie zaprosić koleżankę na dobrą kawę i coś jeszcze lepszego do niej. I to są właśnie łaskotki.;) alka250@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze tu jest? Mam nadzieje że temat nie ucichł?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem a kto Ty?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, nie wiedziałam że trzeba tu podawać imie i nazwisko hehe ;) Jestem dziewczyną lubiącą łaskotki, a raczej być łaskotaną przez swojego chłopaka hehe mimo ze czasem ciężko to wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej mi chodziło właśnie czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną:) ja Piotruś wielbiciel łaskotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz łaskotać czy być łaskotanym? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba ale bardziej łaskotać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak mój chłopak, szczegolnie pachy i żebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty Piotruś masz laskotki? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie? Masz jakas historie z laskotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a długo męczysz ofiare?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godzinami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ale jak to tak długo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, zeby wypowiadajacy się rozumieli pojecie fetyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to czym dla Ciebie sa laskotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma co filozofować:) Kazdy odbiera to inaczej- mnie łaskotki nie podniecają, ale mojego chłopaka już tak. Ja tylko je lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat przycichł, więc może rozbudzę go swoją przygodą z początku sierpnia :) Pewnej soboty popołudniu zapukała do mnie sąsiadka, która mieszka juz obok pare lat, czasem pogadamy jak sie spotkamy, ale nic więcej, zreszta zadko bywa w kraju bo mieszka w UK. Ładna w wieku 29 lat. Poprosiła czy moge jej pomóc zawiesić żyrandol, bo kupiła nowy i trzeba go zainstalować. Poszedłem na rekonesans i okazało się, że trzeba nawiercić otwór i wkręcić nowy hak. Przyniosłem narzędzia, wziąłem sie do roboty. Wiadomo, że ręce miałem w górze a ona co chwile przechodząc zaczepiała mnie a to za brzuch, a to za bok...więc powiedziałem jej, że jak spadne to sama sobie będzie to musiała zawiesić. Na co ona "oj przepraszam, nie wiedziałam, że masz łaskotki!". Po skończonej pracy, ona weszła na drabinke i zaczęła wycierać nową lampę, więc zrobiłem dokładnie tak samo, złapałem ją za boczki ;) Pisnęła i zapytała co ja wyprawiam!? Na co odpowiedziałem " oj nie wiedziałem, że masz łaskotki" :D Nagle zeszła z drabiny i rozpoczęła atak na mnie! Ale że mam trochę więcej siły, szybko skończyła leżąc na kanapie z rękami nad głową, które trzymałem prawą ręką, a lewą zacząłem ją łaskotać po boczkach i pod pachami :D Śmiała sie, krzyczała i piszczała że już wystarczy, ale widać było, że jej sie to podoba ;) Następnie puściłem ją na chwile, ale nie byłbym sobą gdybym nie połaskotał jej po stopach :p Tak więc jeszcze siadłem jej na udach, do kostek tak, żeby mieć dobry do nich dostęp. Było już cieplutko, więc była boso, ale jakimś cudem jeszcze miała japonki....próbowałem je zdjąć, ale zacisnęła palce żebym ich nie zsunął. Zatem pierwszy challenge- odchyliłem lekko klapka w górę i łaskotałem, żeby rozliźniła palce...po chwili już miałem pełen dostęp do jej stópek:) Śmiała sie bardzo głosno, rzucała, ale wcale nie chciała się wyrwać z moich uściskow ;) Wyłaskotałem jej stópki palcami, a potem szczotką do ubrań bo akurat leżała na półce obok. Po jakichs 15 minutach zaczela krzyczec ze juz starczy i dłużej nie wytrzyma więc chwilę później odpuscilem...:) Ewidentnie chciała być tak pomęczona, ale oczywiście sie nie przyznała :D Niestety, dzień pozniej poleciała i będzie dopiero na święta...może sytuacja się powtórzy? ;) Jeśli jakieś Panie są chętne popisać na ten temat, zapraszam tickle.mania@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna sasiadka :D choć po części to pewnie przyjemne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticklemaster
Jeżeli jest tu chętna dziewczyna na łaskotanko to zapraszam vanswall49@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że tylu facetów lubi łaskotać :D Ale to dobrze :D Ja też to lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tickle mania
Lubisz być łaskotana? Czy łaskotać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty lubisz działać i łaskotać kobiete czy jak ona Ciebie łaskocze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tickle mania
Ja zdecydowanie wolę połaskotać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistyczny
Skoro inni się udzielają, to co mi szkodzi :D Chętnie pogawędzę z niewiastą, którą kręcą łaskotki, ale ostrzegam - jestem potworną gadułą, nie tylko w tym temacie ;p GG: 36714755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, w takim razie i ja zostawię swoje namiary, jakby któraś z Pań chciala popisać o łaskotkach, to śmiało, nie gryzę...co najwyżej łaskoczę :p jarsson1991@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tickler
Dnia 6.11.2018 o 16:34, Gość gość napisał:

Witajcie, w takim razie i ja zostawię swoje namiary, jakby któraś z Pań chciala popisać o łaskotkach, to śmiało, nie gryzę...co najwyżej łaskoczę 😛 jarsson1991@gmail.com

Też mam fetysz na łaskotki , uwielbiam łaskotać podnieca mnie to ,szczczególnie jak gilgoczę stopy mogę to robić godzinami nawet jak ofiara nie ma łaskotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×