Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urodziny dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

co można zrobić dla dziewczyny na urodziny? budżet niewielki bo mogę wydać zaledwie 1000 zł ale może macie pomysły na jakiś wyjazd albo fajne prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym ona się interesuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calkiem niezły budzet. Mozna wyjechac na weekend gdzies romatycznie (Kazimierz Dolny np albo jakies fajne SPA we dwoje, kolacje romatyczne etc) albo zoragnizuj jej przyjecie niespodzianke. Ostatnio byłam na takiej niespodziance kolezanki bo jej kolezanki zrobily i bylo super (AleZebra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi zegarkami, zegarki wyszły do lamusa, jak telefon stacjonarny, teraz każdy ma telefon komórkowy i tam jest zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz dziewczyne do fajnej restauracji na kolację i prezent gotowy :) Jak nie znasz żadnej fajnej restauracji to zobacz sobie Salto na wilczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinno być to coś romantycznego i wyjątkowego:-) Ile lat ma twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielzpodlaskiego12
Jeżeli chciałbyś skorzystać z zakupu ratalnego, to dasz radę kupić nawet jakiegoś nowego iphona. Nabywanie przedmiotów za gotówkę to swego rodzaju komfort, na który – niestety – nie zawsze możemy sobie pozwolić; zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą całkiem spore kwoty. Raty to świetne rozwiązanie w momencie, kiedy nie możemy dłużej zwlekać z nabyciem danych produktów. Warto dodać, że raty bywają także pomocne w chwili, gdy co prawda nie mamy w planach zakupu konkretnego przedmiotu, ale istnieje szansa nabycia rzeczy w atrakcyjnej, obniżonej cenie. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie https://ispot.pl/iphone-iphone-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×