Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 tc czy to może być zapalenie pęcherza?

Polecane posty

Gość gość

Witam Was serdecznie. Jestem w 30 tc i od dwóch dni mam niepokojące objawy tzn silne parcie na pęcherz. Mam wrażenie że non stop chce mi się siku co wypije zaraz biegnę do ubikacji. Ponadto pobolewa mnie ale tak delikatnie tylko właśnie nie wiem co?? Tak jakby pęcherz albo w pochwie ale nie potrafię dokładnie zlokalizować tego bólu. Podczas oddawania moczu nic mnie nie piecze. Co to może być? U lekarza byłam tydzień temu i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wygląda. musisz iść do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam ze czułam pieczenie ale to było w pierwszym trymestrze, o dziwo lekarka nie chciała bym w ogóle zazywala lekarstw na to. Pomogło mi na to picie soku z cytryny z wodą, jedzenie kiszonych ogórków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo, jestem w 38 tyg. Lekarz przepisał mi 2 antybiotyki do zażycia na raz - proszek do rozpuszczenia i krem w aplikatorze do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc to infekcja badz dzidzia naciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa żeby sprawdził czy szyjka się nie skraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob posiew moczu. Ja mialam podobnie. Obecnie 28 tydz. Sikalam co chwila, bylam przekonana, ze dziecko naciska na pecherz. Zrobilam badanie moczu, wyszly podwyzszone leukocyty. Zrobilam posiew i okazalo sie, ze bakteria. Teraz koncze antybiotyk. Pij duzo, jedz zurawine i zrob posiew moczu, na wyniki czeka sie kilka dnia. No i do ginekologa oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×