Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przestańcie starać się imponować kobietom intelektem, one wolą debili

Polecane posty

Gość gość
Jakbyś czul strach to byś nie ripostowal bo byś się bał. Czyli nie czuł byś strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam coś takiego, że tylko w chwilach, gdy przekazuję prawdę o tych prymitywnych zwierzętach kobietach to na chwilę włącza mi się taki stymulantowy haj i pełna odwaga, wyj*bka, dlatego nie raz już nak******ałem różne napisy na chodnikach, na murach na temat kobiet i publicznie darłem się, wykrzykując prawdę o kobietach" x bauahahaha KOSMICZNA HIPOKRYZJA :D i czym ty się różnisz od takiego tępego dresa, kretynie? prezentujesz taką samą mentalność i skąd możesz wiedzieć czy ekstrawertycy też nie mają ej odwagi tylko w danych momentach? jesteś śmiesznym pajacem, który wybiela u siebie coś co skrajnie krytykuje u drugiej strony a swoim chamstwem, tępym uporem i agresją przypominasz rasowego dresa ty jesteś takim typowym dresem, tyle, ze po prostu bojaźliwym, bojącym się otworzyć gębę w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem, że nie ripostowałbym, wróć do podstawówki i naucz się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, jakie już naciągane teoryjki na siłę, byle tylko mi udowodnić, że jestem jak najgorszy, bo nie po drodze niektórym z prawdą i moją osobą. Nie mogą luk znaleźć to tak naciągane bzdury pieprzą, że bania mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oni byliby wyluzowani w takiej sytuacji, bo mają tępe, mało reaktywne mózgi." x Nie, oni są wyluzowani, tylko ty jesteś nienormalnie wycofany, bo jesteś męską pi/zdeczką. Odpowiedzieć można inteligentną ripostą, ale skoro ty znasz tylko riposty w stylu "co jest kur/wa?" to widocznie tylko w takim towarzystwie się obracasz. I nie tłumacz się reaktywnością, przychlaście, bo osoby mające ataki paniki czy fobie społeczne są jeszcze bardziej reaktywne sytuacjach społecznych niż ty, a jednak wielu z nich potrafi się z tego wyleczyć za pomocą psychoterapii, a potem normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś A co o tym możemy sądzić? Żeś niezrównoważony psychicznie... Tak nawiasem mówiąc, to żaden inteligentny, poukładany introwertyk nie wpadłby na to. Ten pomysł tylko pokazuje, ze sam jesteś wyluzowany i cwaniakowaty (włamanie się na strzeżony teren)i ubogi w refleksje (planowany czyn nie ma żadnego sensu) smiech.gif gość dziś 17:17 Po pierwsze to nie jest teren strzeżony, po drugie to jest jak najbardziej celowe, bo trzeba przekazywać prawdę i zwalczać zakłamanie kobiet, że pociąga je ktokolwiek poza luźnymi, agresywnymi do każdego innego faceta cwaniakami, kibolami, durniami, ekstrawertykami. x Ale czy to jest legalne? Po pierwsze - przypadkowe osoby nie mogą kręcić się po akademiku - przeczytaj sobie regulamin. Po drugie - osoby nieuprawnione nie mogą wchodzić na dachy budynków publicznych. Co do celu - nawet nie potrafisz realnie ocenić efektu swojego działania. Skoro tutaj jestes wyśmiewany, to samo stanie się podczas tego wydarzenia. Żadnej kobiecie niczego nie "uświadomisz", tylko zrobisz z siebie widowisko. Niniejszym podtrzymuję stanowisko, że jesteś bezrefleksyjnym, cwaniakowatym głupkiem. Z dresami, o których piszesz możesz sobie piątkę przybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naciągane to są twoje bzdury, gdzie m in całkowicie negujesz czynniki psychologiczne. Tudzież pieprzysz o glutaminianie, że niby jego wysoki poziom warunkuje wysoki intelekt, mimo że osoby autystyczne też mają podwyższony poziom tej substancji. Nikt w te bzdety nie wierzy prócz ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18:19 Nikt tam nie dorzuci. Zresztą za co mają mnie obrzucić? Za słowa świętej prawdy? Odwaga i pewność siebie jest tak silnie skorelowana z tępotą, że są to praktycznie tożsame pojęcia. x No czasami ta korelacja faktycznie jest - jak tak pomyśleć o twoim brawurowym pomyśle wejścia na dach i przemowie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywna samica dziś Widzę ze temat kwitnie a autor nawet juz z nikim noe dyskutuje, wali swoje pseudo racje mimo krytyki. Jest debilem, nie inaczej. Ale w jednym ma racje- tez uwazam ze dzis jest nadmierny konsumpcjonizm, zalewamy przyrodę smieciami i plastikiem. x Tak, to prawda. Ale on napisał o konsumpcjonizmie tylko po to, aby odwrócić kota ogonem, bo nie potrafił odpowiedzieć na pytanie. A brzmiało ono - jak sobie wyobraża rynek pracy, gospodarkę i politykę w sytuacji, gdzie nie ma ludzi głupich i odważnych. Otóż w każdym środowisku ekonomicznym, bez względu na stopień konsumpcjonizmu potrzebni są ludzie głupi (do wykonywania prostych prac) oraz odważni (do zarządzania tymi ludźmi). Dotyczy to zarówno środowisk korposzczurów, jak i prymitywnych plemion. Ale autor udaje, że nie rozumie, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19 Już tłumaczyłem, że odwaga i głupota to tożsame terminy, więc jak można dzielić na głupich (do prac fizycznych) i odważnych (zarządzających)? To jest tożsame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lecą tylko na cwaniakowatych tępaków 187, którzy od razu dają w mordę i śmieją się bezrefleksyjnym, niepohamowanym śmiechem i nie można tych kobiet winić za taki stan rzeczy, bo one też mają prawo do dobrnych przyjemności w życiu, takich jak czucie w sobie żylastego kootasa takiego prymitywa, a wy byście tylko im wszystkiego zabraniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% kobiet zostanie w życiu przez swoje dobrowolne działania wykorzystana jako zlewy na spermę jakiegoś odważnego, pewnego siebie prymitywa, który będzie miał je gdzieś (choć według nich on tak naprawdę je kocha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:19 Już tłumaczyłem, że odwaga i głupota to tożsame terminy, więc jak można dzielić na głupich (do prac fizycznych) i odważnych (zarządzających)? To jest tożsame. x Nawet, gdyby były tożsame, to moje pytanie i tak nie traci sensu. Więc po raz CZWARTY pytam: kto w twoim idealnym świecie (gdzie nie byłoby głupich i odważnych) wykonywałby proste, odmóżdżające prace niewymagające myślenia oraz kto by tymi ludźmi zarządzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nadużywasz następujących słów: - wysoki - bezrefleksyjny - dresiarz - introwertyk - cwaniak - ekstrawertyk - strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale spoko-loko, idź na dach i se krzyknij o swoich przekonaniach do tłumu, który uzbrojony jest w komórki nagrywające filmiki w jakości full HD. Chcę zobaczyć twoją twarz i to, jak robisz z siebie idiotę na oczach tych ludzi i internautów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem też ludzi, którzy się tak wściekają na postęp, nowoczesność i potrzeby konsumentów. Sprawia mi przyjemność w jednakowym stopniu oglądanie filmów jak i chodzenie po lesie, granie w gry komputerowe i wycieczki po kraju, kupowanie ciuchów i rysowanie, nauka języków i oglądanie amerykańskich talk shows. Co w tym złego? Życie powinno być przyjemnością, i tak nic pewnie nie ma po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutoBlank
E tam, wszyscy tak piszą o kobietach, które lecą na zimnych drani, ale w sumie mężczyźni też lecą na chłodne s*ki i modliszki, także ten... XD To normalne, jakby nie patrzeć, że ludzie ciągną do manipulantów. Z powodów biologicznych, z powodów otoczenia, np. w dzieciństwie jesteśmy zależni od rodziców, wkraczając w świat dorosłych, szukamy relacji, która zastąpi nam tą rodzicielską miłość. I to jest normalne! Oczywiście, nie mówię teraz, aby się tym kierować i nie popieram tego! Bo pomimo normalności, nadal jest to strasznie niezdrowe, ale niestety wpływu na innych nie mam. No nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty pierdlisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgadzam nie nawidzę pewnych siebie tępych kolesi z kasa tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor to czubek, pier'doli takie głupoty że sie czytać nieda, tworzy jakieś pseudokorelacje... idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×