Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak napisał do innej bo byłam o niego zazdrosna.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Piszę ten tekst tutaj z nadzieją że mi doradzicie i otworzycie oczy. Mam 18 lat, właśnie kończę liceum i jestem w związku z chłopakiem z mojej klasy od 1,5 roku. Na początku oczywiście było idealnie, bo świetnie się ze sobą dogadujemy (dlatego też postanowiliśmy być swoimi partnerami). Jemu na mnie zależało, każdy to widział i byłam traktowana przez niego jak księżniczka. Jednak po czasie dużo się zmieniło, nie układało nam się najlepiej bo ja zaczęłam traktować ten związek poważniej niż on i wymagalam od niego tego samego. Zaczęłam być zazdrosna bo czułam że tylko ja się staram. Jak to w jednej klasie w której większość stanowią dziewczyny zaczęłam być zazdrosna również o jego relacje z nimi... Wiem, że zachowywalam się głupio, teraz dostrzegam swoje błędy. On też otworzył mi oczy, kiedy "zerwał ze mną" przez Facebooka. Tego samego wieczoru umowil się z koleżanką z mojej klasy której bardzo nie lubię, teraz mówi że specjalnie żeby zrobić mi na złość. W międzyczasie kiedy rozpaczalam bo co jak co ale patrzeć na swojego "byłego" chłopaka w towarzystwie innych codziennie przez 8 godzin nie było łatwo, pisał do mnie ze potrzebuje odpoczynku od związku, że wróci do mnie i ze będzie wszystko dobrze. Mało tego pisał w tym samym czasie z tą drugą z mojej klasy, nigdy nie miał z nią kontaktu, nawet przed naszym związkiem a teraz nagle do niej napisał. Pisali sobie codziennie buziaczki itp. Po jakichś 10 dniach postanowił że jednak chce do mnie wrócić. Minęło już parę miesięcy, dużo zmieniło się w naszym związku na lepsze, on dorosl i planujemy wspólne mieszkanie na studiach. Ale cały czas nie moge zapomnieć o tym całym zdarzeniu. Szczerze nie wiem czy powinnam z nim być, a wróciłam do niego tylko dlatego że to mi pomogło wyjść z depresji w która wpadłam, bo było mi lepiej żyć, chodzić do szkoły, uczyć się. Mimo że jest lepiej nie wiem czy powinnam być z człowiekiem który nie potrafi porozmawiać i zerwać twarzą w twarz, mówi mi że do mnie wróci tylko chce odpocząć a w międzyczasie pisać do innej. Oczywiście bardzo go kocham, gdyby tak nie było nie cierpialabym aż tak. Ale jestem młoda i teraz czeka mnie ważna decyzja w moim życiu. Czy zaryzykować związek z nim czy nie tracić na niego czasu i realizować swoje marzenia o wyjeździe do USA na rok. Wiem że ludzie mają poważniejsze problemy, ale dla mnie to jest największy problem z którym sama nie mogę sobie poradzić. Usunął wszystkie wiadomości z nią i cały czas mnie gryzie o czym rozmawiali przez ten czas. Kurcze kocham go bardzo. Mój najlepszy przyjaciel. Tak bardzo mnie tym zranił. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Odstawil" Cie na bok by moc bez przeszkod flirtowac z ta kolezanka...mowisz, ze staral sie mniej Niz Ty, ze nie jest latwo ogladac go przez 8h w towarzystwie kolezanek z klasy, czyli co? W ciagu dnia w szkole wiecej rozmawial z nimi niz Z Toba, gdy kolezanki byly w poblizu poswiecal Ci mniej uwagi, czulas sie lekcewazona? Komplementowal je? Czy tylko czasem z nimi gadal na neutralne tematy Ty juz bylas zazdrosna? Opisz obiektywnie sytuacje, to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIKOMU SIĘ NIE CHCE TEGO CZYTAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy gdy ze mną a zerwał odstawil mnie na bok i zaczął przy mnie specjalnie lub nie rozmawiać z innymi. Mówił że czuje się lepiej gdy może to robić swobodnie bez patrzenia na to czy mi się to podoba czy nie. Teraz mówi że dojrzał i gdyby mógł cofnąć czas by tak nie postąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyslalabym ten wyjazd teraz jest juz przesyt au pair z calego swiata chetnych na usa i moze sie okazac ze zostaniesz w polsce bez chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro darlas ryja bez powodu bo wymyśliłaś sobie zazdrość, zaczął robić to o co darlas ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×