Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawił mnie samą w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Odszedł na wieść o dziecku. Tak po prostu odszedł, gdy dowiedział się, że jestem w ciąży. Jak ja sobie z dzieckiem poradzę sama. Bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się kończy seks przedmałżeński z kretynami, sama jesteś sobie winna, było nie rozkładać nóg ladacznico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz 500 plus i alimenty , może nawet na zapomogę z mops-u sie załapiesz więc wcale źle ci nie bedzie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać nie był wart zachodu. słuchaj, an pocieszenie są alimenty, Jeśli jesteś pewna, że to jego (pisze tak, bo przypadków jest wiele), a na twoim miejscu zatrudniła bym się szybko gdziekolwiek, popracowała tam miesiąc i potem na zwolnienie od ginekologa. Tak obie radzą kobiety. Bo wiadomo, ze pracować w ciąży długo nie będziesz. Głowa do góry, lepiej by teraz odszedł jak awanturował się o to przez najbliższe 10 lat, zniszczył ci psychikę i rodzinę. jeszcze znajdziesz kogoś wartościowego, uwierz w siebie! Na przyszłość, zabezpieczaj się dobrze i nie kochaj się z partnerem w dni płodne, bo zakłam z jesteś dojrzałą kobietą i wiesz o tym doskonale kiedy one przypadają, jak nie - polecam kalendarzyk, choćby taki na tel ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47 I co ty myślisz że to na życie wystarczy? Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stało się trudno... a ile macie lat i jak dlugo sie znaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I co ty myślisz że to na życie wystarczy? Dobre" a to lepiej nic nie mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kasa to w sumie prawie nic więc na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlamas i tyle. Kosiniakowe przez rok 1tys.zl, plus tysiak becikowe plus kolejny tysiak bo nie przekraczasz dochodu, 500zl z programu 500plus i alimenty min.250zl DASZ RADE. MASZ DLA KOGO ZYC. TA MALA ISTOTKA W BRZUSZKU CIE KOCHA I CZUJE TWPJ STRES wiec. Lepiej uzbrpj soe w. Spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie, nie ma co sie dołować! Ja tam bym sie cieszyła, ze teraz wydało sie jaki jest naprawdę. Pamiętaj że najgorsza prawda jest lepsza jak najlepsze kłamstwo! DASZ RADĘ! Szkoda, by nerwy odbiły sie na dziecku, warto o tym pamiętać i sie niepotrzebnie stresować prze pal(anta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes koorwą i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak a wczoraj się żaliłaś nad ślepą siostrą :D Dopracuj następnym razem te prowokacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×