Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fitt spray stosował ktoś?

Polecane posty

Gość gość
słowami nie da się opisać, on tak fajnie działa. Do puki nie spróbujesz to się nie przekonasz na prawdę. Jest delikatny, najadam się mniejszymi porcjami i chudnę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią podzielę się swoją opinią na temat fitt spray. Od miesiąca mam formułę progress z tego tytułu, że jestem osobą ćwiczącą i ta właśnie jest dla mnie przeznaczona. Diety jako takiej nie prowadzę, odżywiam się normalnie unikając nie zdrowego jedzenia. Ale lubię podjeść coś późnym wieczorem. Od momentu, w którym zaczęłam kurację nic takiego nie ma miejsca, ogromną zaletą jest odczuwalne pobudzenie, które jak najbardziej przydaje się podczas treningu. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobry produkt i przyznam, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim działaniem suplementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero rozpoczynam odchudzanie, dlatego zamówiłam fitt spray pro. W pierwszym tygodniu zastanawiałam się czy on wgl działa, bo nie zauważyłam żadnej zmiany. Później dotarło do mnie, że jadam mniejsze posiłki i nie podjadam słodyczy. Po miesiącu schudłam 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam podobnie ;) myślisz, że nie działa a po miesiącu stajesz na wagę i niespodzianka parę kilogramów mniej . Działa bardzo delikatnie i rzeczywiście jadam mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam do grona zadowolonych! fitt spray powalił mnie na kolana, działa od razu nie jak tabletki musisz czekać aż coś zacznie działać. Tu jest natychmiast, osoby które mają problem z nadmierną ilością jedzenia mogą kupować bez zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pierwszy tydzień za mną i tak samo jak wy jestem bardzo zadowolona :) w końcu nie jem słodyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go mam! formułe pro boże on jest super. Nie spodziewałam się takiego działania. Odkąd go stosuję nie jadam ani słodyczy ani żadnych innych przekąsek, nawet mąż się zainteresował bo wygląda dyskretnie a jak wiadomo Panowie nie lubia się afiszować z takimi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry , mam go od ponad miesiąca skład jest super czuję się ekstra i chudnę w kilogramach 6 a w cm talia 3,5 uda 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nigdy wiecej samej odchudzac sie nie przyjdzie mi do glowy. To nie ma sensu. 2 lata probowalam, od lata do lata. Cale zycie na diecie, tego nie, tametgo nie. Jezeli juz to tylko dietetyk, ktory racjonalnie wszystko ulozy i sie tym zajmie. Ja z wagi 75 w koncu zeszlam do 62. Jestem szczesliwa. Pamietajcie, że sama dieta nie wystarczy- trzeba tez cwiczyc. Koniecznie! Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zostawiam namiar do mojego dietetyka http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam, to znaczy stosuję nadal ale tylko gdy nachodzi mnie ochota na słodycze. Z tym miałam największy problem, ale dzięki fitt spray już prawie się wyleczyłam. Bez niego czułam się jak narkoman na głodzie ;) brałam go zgodnie z zaleceniami przez dwa miesiące i udało mi się schudnąć całe 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on na prawdę jest skuteczny, średnio wierzyłam w te komentarze, ale sprawdziłam go na sobie. Działa do tego zobaczcie na ostatni post, śledzę ich na fb https://pl-pl.facebook.com/fittspray/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurczaki, faktycznie jest o czym poczytać. Otrzymał statuetkę za bestseller w odchudzaniu 2018r! ja już zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mną dwa tygodnie, jeju on na prawdę działa. jem mniej mam więcej energii a i już pierwszy spadek wagi zaliczony. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie efekty są bardzo dobre, mam formułę progress. Dodaje mi energii przed treningiem, ilość tkanki tłuszczowej w znaczącym stopniu zmalała a co najważniejsze jest naturalny dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zawsze miałam problem z nadmierną ilością jedzenia i szukałam produktu który pomoże mi poskromić apetyt, poszperałam i znalazłam właśnie fitt spray pro. Opinie ma bardzo dobre więc postanowiłam spróbować, ogromnie się cieszę bo działanie przyszło od razu. Tak po trzech tygodniach jem o wiele mniej czuję się lżej i chudnę. Wykluczyłam tylko słodycze ale z fitt sprayem nie jest to trudnym zadaniem, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam cały zestaw fitt spray pro, progress i protect. Zrobiłam tak, na początek pro aby zbić trochę wagę i ustabilizować posiłki. Wyszło całkiem dobrze, nie chodziłam głodna i schudłam 4,5 kg, w dalszej części kuracji wprowadziłam progress aby uporać się z tłuszczem i pozbyć się dalszych kilogramów, dodałam do tego treningi dwa razy w tygodniu. Efekt? 6 kg . To był szok gdy weszłam na wagę, najciekawsze jest to, że czułam się świetnie przez ten cały czas. No i stabilizacja osiągniętych wyników, ku mojemu zdziwieniu zmiany w diecie które wprowadziłam utrzymują się, nauczyłam się jadać zdrowo i systematycznie. A co do stabilizacji schudłam kolejne trzy kilogramy. Dziś dokładnie mija miesiąc odkąd nie stosuję fitt spray, żaden kilogram nie wrócił a co najbardziej mnie cieszy to to, że moje nawyki żywieniowe zostały zmienione na ogromny + . Jestem pod wrażeniem, bo nie dość, że schudłam to nauczyłam się jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo zastanawiałam się czy spróbować fitt spray, wiecie jak to jest z tymi opiniami. Często bywa tak, że mijają się z prawdą jednak sam produkt bardzo mnie zaciekawił dlatego zamówiłam. Minął tydzień odkąd stosuję fitt spray pro, jestem pod wrażeniem. Działa od razu chęć na słodkie czy słone przekąski przechodzi , bez żadnego cierpienia, zważę się po czterech tygodniach ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę, że będziesz zadowolona u mnie już - 3 kg po dwóch tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten fitt spray to chyba jakaś nowość, pogrzebałam trochę i rzeczywiście otrzymał nagrodę na gali imperium kobiet za innowację w odchudzaniu 2018 r. Chyba się skuszę, skład jest oki widzę po opiniach nie tylko tu na kafeterii, że dziewczyny po nim nieźle chudną. Jestem bardzo ciekawa, a nie powiem przydałoby się schudnąć parę kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo widziałam właśnie, musiałam go spróbować. Mam ogromny problem ze słodyczami i muszę przyznać że z fitt spray idzie mi bardzo dobrze. Mam go od dwóch tygodni i przez ten czas ani razu nie sięgnęłam po łakocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry produkt działa co niestety u większości suplementów graniczy z cudem . bardzo dobrze radzi sobie z powstrzymaniem glodu a po trzech tygodniach schudlam 4 kg takze super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej dziewczeta ja jestem wlasnie w trakcie stosowania jest na prawde dobrze bardzo fajnie dziala i chudne juz 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, stosowałam dwa miesiące i schudłam 10 kg dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to nie ma w swoim składzie niczego co hamuje apetyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Nie dajcie się nabrać na działanie Fitt Spray. To ściema. Ten środek nie odchudza i nie hamuje głodu. Wręcz przeciwnie, nasila go! Stosowałam go przez kilka dni i zrezygnowałam, bo zamiast tracić na wadze - przybierałam! O wiele lepsze efekty przynosi picie wody z cytryną albo żucie gumy miętowej.... które jest o wiele bardziej ekonomiczne niż zakup Fitt Spray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda moja dieta kończyła się porażką, nie mam tak silnej woli i zawsze sięgnęłam po coś do jedzenia . Znając mój problem koleżanka sprezentowała mi właśnie fitt spray pro, jestem sceptycznie nastawiona do tego typu rzeczy ale w sumie skład jest ok więc spróbowałam. Ja jestem pod wrażeniem, jadam o stałych porach, nie podjadam i nie chodzę głodna jest po prostu genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×