Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fitt spray stosował ktoś?

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie, jak Foreverslim.Stosowałam go 3 miesiące i 12 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję formułę progress przeznaczoną dla osób ćwiczących. Stosowałam wiele różnych suplementów ale z takim działaniem jeszcze się nie spotkałam, bo hamuje apetyt od razu więc gdy nachodzi mnie ochota na jedzenie a jednak nie jest to odpowiednia pora psikam i po sprawie do tego składniki w nim zawarte przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej a kilogramy lecą w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie daję rady ćwiczyć, chodzę na długie spacery puki co i mam fitt spray pro, jestem zadowolona z jego działania hamuje apetyt więc nie jadam słodyczy, walka trwa zobaczymy po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawdę skuteczny środek, generalnie sceptycznie podchodzę to tego typu wspomagaczy ale zaciekawiła mnie jego forma bo jest w płynie i psika się go do buzie jak odświeżacz do ust. Już po czterech tygodniach pozbyłam się prawie pięciu kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam dużo do zrzucenia, planowałam schudnąć tak z 5 kg ale najbardziej zależało mi na wypracowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. Dzięki fitt spray pro wyeliminowałam cukry poza tymi oczywiście w owocach, wszelkie chrupki i słone przekąski. W jeden miesiąc nauczyłam się jadać o stałych porach a schudłam prawie 6 kg . Dziś nie stosuję fitt spray-a, jadam tak jak podczas stosowania organizm już się nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fitt spray to moje najnowsze odkrycie, z tego co zauważyłam radzi sobie z większością problemów. Hamuje łaknienie, blokuje wchłanialność tłuszczy, przyspiesza ich spalanie jak również przemianę materii. Moim zdaniem każda osoba odchudzająca się znajdzie w nim sprzymierzeńca. Ja stosuję formułę pro już kilka tygodni, udało mi się schudnąć jak na razie 6 kg, jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam, tydzień temu skończyłam opakowanie w sumie spoko schudłam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem nim zachwycona, słodycze to od lat moja pięta achillesowa a teraz nie jadam i w ogóle dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry produkt po jednym opakowaniu pozbyłam się ponad 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja aktualnie stosuję formułę pro, jedno trzeba przyznać bardzo dobrze hamuje apetyt, kiedyś stosowałam bloker apetytu ale ten jest o niebo lepszy już pierwsze kilogramy zeszły zobaczymy co przyniesie dalsza kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam bo działa a niestety nie jest to częste wśród suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największą moją zmorą było podjadanie, nie mogłam powstrzymać się od kąsnięcia czegokolwiek niestety zazwyczaj były to chrupki bądź czekolada dlatego postanowiłam wprowadzić fitt spray pro. Dzięki niemu nie podjadam trzymam się ustalonych godzin posiłków i do tego chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się nad zakupem, jest mu może osoba która aktualnie stosuje i może napisać jak to wszystko przebiega jak samopoczucie i efekty? Pozdrawiam Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję ponad miesiąc, w smaku jest lekko gorzkawy ale idzie to znieść :) ja psikam w napadach głodu, gdy np. mam zjeść posiłek o 14 a od 13 juz mi burczy w brzuchu i jestem głodna psikam i bez problemu wytrzymam tą godzinkę lub wieczorem gdy chce się cos poskubać. U mnie efekty są bardzo dobre w pierwszym miesiącu schudłam 6 kg . Nie będziesz zawiedziona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam stosowałam fitt spray pro i progres z rok temu i w ciagu 7 tygodni zgubiłam 7,5 kilo. Faktycznie nie podjadałam nie ćwiczyłam robiłam to co zawsze praca dom normalne obowiaski . Polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo ważne pytanie, zamówiłam spray fitt, i otrzymałam pomarańczowy- smak wyraźny trochę kwaskowy. Ponieważ teraz leżę z noga w gipsie i sporo podjadam zamówiłam sobie pro(zielony), ale smak właściwie nijaki, prawie niewyczuwalny .Zastanawiam się czy to nie podróba. Jaki powinien być ich smak. Proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zielony i tak jest delikatny w smaku innych nie używałam, wiesz jak zamawiałaś tu https://fittspray.com na stronie producenta to nie jest podróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź , tak kupiłam na tej stronie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już po kuracji, łączny wynik to 11 kg plus ustabilizowanie posiłków. Teraz już będzie z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po jakim czasie notowałyście pierwsze spadki wagi? Ja z fitt spray zaczęłam dokładnie tydzień temu, odstawiłam słodycze i jadłam zdrowsze posiłki lecz ważąc się dzisiaj nie było żadnej różnicy :( myślałam że będzie chociaż z kilo mniej ale nic takiego się nie stało Fitt spray faktycznie blokuje apetyt dla mnie szczególnie gdy zastosuje go po posiłku bo przez dłuższy czas niż zwykle nie chce mi się jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULA_Raw
Puknijcie się wszyscy porządnie w głowę! Nie macie na co ciężko zarobionych pieniędzy wydawać!? Ruszcie dupę z kanapy, zacznijcie sie ruszać, ćwiczyć! Podjadacie?! Wiecie czemu? Bo wam się ku### nudzi! Wystarczy sie czymś pożytecznym zająć! I zacznijcie zdrowo jeść! Pięć pelnowartosciowych posiłków w równych odstępach czasu! Ciemnogród dalej wierzy w magiczne tabletki i jakieś gownospraye... tylko samozaparciem i ciężką pracą coś osiagniecie... nie ma lekko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno się z Tobą nie zgodzić, ale wiesz nie każdy ma tyle silnej woli co Ty. Nie masz pojęcia z jakimi problemami ja się zmagam, z czym sobie nie radzę. Łatwo jest pisać proste stwierdzenia tego nie jedz, to rób tak żyj. Pozwolisz, że sama będe decydować o tym w jaki sposób się odchudzam, gdzie moim skromnym zdaniem fitt spray jest jednym ze skuteczniejszych naturalnych wspomagaczy. Widzę, że to co robię przynosi efekty, czuje sie i wygladam co raz lepiej, a Ty? Również rób co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym schudnąć tak z 5-6 kg, myślicie że z fitt spray mi się to uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że tak ja po jednej buteleczce schudłam 5 więc Tobie też powinno się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.14 wiesz co ja pierwszy spadek wagi miałam chyba w 10 dniu, juz dokładnie nie pamiętam ale później regularnie waga zaczęła spadać, u Ciebie pewnie też się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwszy spadek wagi miałam po 5 dniu, u każdego inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny produkt u mnie po 4 tygodniach zeszło 6 kg ale dodatkowo w znacznym stopniu zmieniłam swój jadłospis a fitt spray pomaga mi wytrwać w postanowieniach. Przeczytałam fajny artykuł właśnie na temat tego produktu http://beautytest.pl/test-fitt-spray/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta nigdy nie była tak prosta, z fitt spray pro idzie mi bardzo dobrze co jeszcze bardziej motywuje mnie do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jestem na etapie zamawiania, właśnie dziś się poddałam i przypadkiem trafiłam na ten środek, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×