Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego starsze ukrainki sa takie miłe i kochane a starsze polki jedzowate

Polecane posty

Gość gość

Mam męża ukrainca więc bywam na Ukrainie a nawet pomieszkuje i powiem ze o ile młode polki i ukrainki sa dość podobne tak starsze Polki i ukrainki to niebo a ziemia , starsze ukrainki nie sa tak roszczeniowe i chamskie jak stare polskie baby , jak mieszkałam S Polsce nad ukraincami , to starsze ukrainki mi się pierwsze klanialy choć ja byłam z 20 lat młodsza , Stara Polska baba to Ci nawet na dzień dobry nie odpowie nie mówiąc już ze starsze ukrainki stoją w busie i nie dra japy że im się miejsce należy , na Ukrainie nie ma calowania starych bab po doopie to u nas ze starych bab robi się Święte krowy : / nie mówiąc że u nas w pracy to starszs kobiety tylko pyskuja a te z Ukrainy nie plują się tylko pracują i to jeszcze jak , mam koleżankę ukrainke która się rozwiodla z Polakiem bo nie mogła znieść swojej chamskiej polskiej teściowej , niech się może starsze Święte polki nauczą trochę pokory od starszych ukrainek które nie sa takie chamskie i niewychowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to debilizm polskiego wychowania bo na Ukrainie w busie siada ten kto ma mniej siły albo zdrowia a nie kobieta w ciąży musi stać bo Stara doope posadzi, ukraińskie tesciowe też się tak nie wtracaja do małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według tego co piszesz - jesteś stara, bo pyskujesz, plujesz się i jesteś chamska niewychowana krowa. Wszystko słowa uzyte przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie napisałam krowa ? Święta krowa to określenie na osobę która uważa że wszystko jej się należy , ale właśnie pokazujesz kulturę starszych Polek ukrainka nigdy by się tak nie odezwała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłaniają ci sie bo jesteś z zachodu, w Pl ludzie dawniej też się kłaniali byle komu jesli przyjechał zza granicy zachodniej albo południowej bo mieli kompleksy i chcieli coś na tym zyskać. Poza tym pewnie wiedzą jaka z ciebie zdzira i się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać po twojej agresywnej wypowiedzi ile w tobie kultury albo raczej kulturwy, paniusiu. Już teraz jesteś taka jak opisujesz te starsze Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie uważaj z ta zdzira Polska kwoko , kultury nie masz za grosz w oborze wychowana chyba byłaś , ja się z moimi ukraińskim sąsiadami przyjaźnie bo sa kochanymi kobietami jak drugie matki , a starych polskich bab unikam bo umieją młode dziewczyny tylko wyzywać bo hamulca w gębie nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze starszą ukrainka umie się zaprzyjaźnić z młodą dziewczyną bo to dusza człowiek , polka umie tylko młodej polce zazdrościć co jest śmieszne bo same były młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co nazwała autorke zdzira nie wue co czyni. Już została namierzona i wieczorem odwiedzi ją Sasza i zrobi porządek, ciężko będzie pisać z obciętymi paluszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to ty tutaj rzucasz wyzwiskami, polska chamico, nie wiadomo czy taka młoda. Uspokój sie bo ci ten nabuzowany tyłek rozerwie od złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żebyś wiedziała bo ukraincy trzymają się razem i jak ktoś obraża rodzinę to w jape dostanie ! A mój mąż się nazywa zenia nie sasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? ciekawe jak mnie znajdzie w zachodniopomorskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie to widzę że Ty jesteś nabuzowana ;) przestań wyzywać ;) bo tylko potwierdzasz regułę wredne polskiej baby , dla tego u nas w pracy starsze ukrainki trzymają się z młodymi bo nawet one uważają ze stare polki sa podłe i zawistne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co się dziwić starsze ukrainki może są Stare ciałem ale młode duchem lubią młodzież i cieszą się z tego co mają , nie są takimi podlymi pouczajacymi dewotami które wszystko wiedzą lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to mój mąż jest w policji a mój zięć w ABW, więc ty sobie uważaj, bezczelna zdziro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem bo moja teściowa pracuje w sądzie :) i uważaj sobie z ta zdzira ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno uwierzyć, że tak chamica jak ty jest synową sędzi, raczej zmyślasz. Moja przyjaciółka jest sędzią, jej rodzina to zupełnie inne klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzyć nie musisz ;) nie zależy mi na tym , poza tym ja nikogo od zdzir nie wyzywam ;) mnie matka kultury nauczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to wyzywasz od starych bab i innymi słowami oraz piszesz groźby karalne. Będę umiała sie tym posłuzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie wiesz co to groźba karalna; ) poza tym to nie ja napisałam ten post tylko ktoś dla żartów zucil z tym sasha; ) za to zdzira to już poważna obelga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalenie kto był autorem tego wpisu to pestka. Uważaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie śmieje się z tego bo nie jest mój ;) ktoś sobie zrobił żarty ;) czas skończyć ta dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie okaże czy był twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia to Ty zaczęłaś atakować wyzywać i stosować hasła obelżywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko życzę miłego dnia i więcej kultury dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hasła obelzywe są w całym temacie i twoich wpisach, do tego groźby karalne najpewniej twoje, bo skąd by sie tutaj nagle wziął jakiś Sasza? Zagalopowałaś się i poniesiesz tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post z sasha nie jest mój więc rób co chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kultury to życz sobie, bo nie masz jej za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka taką była zdesperowana, że musiała wyjść za mąż za Ukrainca bo żaden Polak jej nie chciał ☺ Jesteś chamica , której słomą z butów wychodzi. Zamilcz kobieto i spadaj na tę zacofanie Ukrainę, bo do cywilizowanego kraju nie pasujesz. Taka z Ciebie paniusia a busami jeździsz? Nie stać Cię na auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×