Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego starsze ukrainki sa takie miłe i kochane a starsze polki jedzowate

Polecane posty

Gość gość
I zainstaluj sobie "hamulec w gębie", bo jego dotychczasowy brak może cie wiele kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ile jadu w ludziach :) szkoda że zakladalam ten temat bo mi zaraz głowę urwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:24 właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jad to jest w tobie, bezczelna babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet się nie spodziewałam ze można kogoś aż tak wyzywać i napadac za zwykłe porownianie życia w Polsce i na Ukrainie to forum to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisałaś jest może zwykłe w twoim patologicznym srodowisku, same obelzywe słowa, za które wkrótce odpowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nikt cię tu tak nie zwyzywał jak ty nas. Do tego jeszcze się awanturujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem kto odpowie ;) zdzira chamica szmata :) to są szanownej Pani słowa nie moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki są dla niej miłe, bo jak im przyjedzie taka wściekła suka z Polszy, to wolą uszy po sobie położyć i sie nie narażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo ukrainki sa miło wychowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak kochasz Ukrainę, to dlaczego nie wprowadzisz się tam na stałe, skoro masz tam taki raj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na Ukrainie jest bieda ? To raczej logiczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadząć po nastawieniu do swiata , słownictwie itp to na starośc autorko bedzie z ciebie strasznie wredna i chamska stara rura- skad to u ciebie Polko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona juz jest taka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i będę wredna na starość ;) a może nie robię wszystko żeby taka nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i będę wredna na starość oczko.gif a może nie robię wszystko żeby taka nie być nie dasz rady, już to masz w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czekać, aż Żenja pozna się na niej i zacznie ją wychowywać z piąchy jak na ukraińskiego maczo przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa sedzina i bieda? A Ty autorki busami jeździsz zarówno na Ukrainie jak i w Polsce. Coś, fantazja Cię poniosła ☺ Mi niestety Ukrainki kojarzą się z przydroznymi prostytutkami, które muszę oglądać podróżując swoim z******tym autem☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to Polacy bardziej bija niż ukraincy ;) ukraincy tylko więcej piją , nie myl Ukrainca z rosjaniniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawny jest ten żal, ze ludzie sa niemili skoro samemu sie tak napisało post, żeby właśnie takie emocje wywołać. Masz chamskie baby w otoczeniu- to spytaj matki, ciotek, babki dlaczego takie są i dlaczego ta skaza genetyczna przeszła i na ciebie Nie kłaniaja ci sie staruszki pierwsze w Polsce, och och, co za obraza dla polskiej pani. Nie odpowiadaja na dzień dobry- moze wredotę mnasz na pysku wymalowana i nikt nie chce z toba kontaktu...bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze ukrainki nie mają co jeść a i tak nie sa takie wredne jak polki ;) widać to nie bieda to powoduje , ja może nie jestem ideałem ale ile będę mogła stać na starość w busie tyle będę stała młodym dokuczac nie będę bo sama kiedyś byłam młoda i nadal jestem , jednak wół pownien pamiętać jak był cieleciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział ze akurat moja teściowa jest biedną ? Ja mówiłam o Ukrainie jako państwie i proszę o więcej kultury i wyrozumiałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz tyle wyrozumiałości, ile kultury jest w twoim odnoszeniu się do innych. Naucz się tego, bo w domu ci tego nie wpoili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja może nie jestem ideałem ale ile będę mogła stać na starość w busie jeszcze sie zdziwisz jak to bedzie z toba na starośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się wpoili i to nawet za dużo bo w Polsce zawsze ustępuje miejsca starszym nawet 50 latkom noszę zakupy starszym paniom trzymam drzwi ludziom o kulach , zastanawia mnie tylko dlaczego ludzie Ukrainie tego nie wymagają ;) tzn dla ukrainki to szok jak ktoś jej miejsce oddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pisze w necie już dłuuugie lata i co jakiś czas urządza atak na starsze kobiety, zwłaszcza te w autobusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest szokiem to że pomimo ze młodzi Polacy szanują starszych to i tak im się obrywa za wszystko a ukraincy nie szanują tak starszych a mimo wszystko ich staruszki nie sa takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się wpoili i to nawet za dużo bo w Polsce zawsze ustępuje miejsca starszym nawet 50 latkom noszę zakupy starszym paniom trzymam drzwi ludziom o kulach , zastanawia mnie tylko dlaczego ludzie Ukrainie tego nie wymagają oczko.gif tzn dla ukrainki to szok jak ktoś jej miejsce oddaje skoro zszokowana to znaczy ze przywykła do miejscowego chamstwa wobec starszych. Stąd zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak zwykle młodzi źli młodzi paskudni : / super ciekawe czy wy szanowaliscie starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze będziesz się przewracała w autobusie bo jakaś młoda szmata ci nie ustąpi miejsca i ci nawymyśla od starych bab. Wszystko do ciebie wróci, kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×