Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego starsze ukrainki sa takie miłe i kochane a starsze polki jedzowate

Polecane posty

Gość gość
Ja z domu wyniosła m.in.szacunek do starszych osób. A Ty, wnioskujac po Twojej wypowiedzi, wynioslas chamstwo , brak kultury. Słychać, że pochodzisz z patologicznej rodziny, żadnych wartości Ci nie wpojono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja szanowałam starszych a dzień dobry mówię pierwsza wszystkim, starszym i młodszym ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pochodzę z żadnej patologii ;) to że jestem czasem trochę kasliwa wynika z tego ze zmagam się z depresją od 15 roku życia bo tata miał problem z alkoholem ale mimo to uważam że jestem dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę cię rozczarować. Nie jesteś. Dobry człowiek nie grozi innemu człowiekowi, że mu podeśle ukraińca który mu obetnie palce. Jesteś z patologii, to widać, również po wszystkich obelgach, z którymi tu wyjechałaś zanim ktokolwiek się odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post o tym ukraincu nie jest mój to jakiś błazen go napisał dla żartu , a po drugie ten błazen nawet nie wie że sasha to imię rosyjskie a nie ukraińskie , ukraińskie imiona to np semen ,zenia , stepan (stiopa) a po drugie sasha to zdrobnienie od imienia Aleksandra w języku rosyjskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też taka będziesz jak te niektóre 'stare Polki'. Właściwie to mentalnie już taka jesteś. Strach pomyśleć co będzie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się otruje jak taka będę , bo nie zniose tego ze będę Stara wredna baba , znam ludzi którzy przez podłość matek się od nich odwrocili i teraz matka dzwoni płacze ale za późno bo dziecko sobie krzywdę zapamietalo, więc szanujcie młodych i starych bo nie wiadomo kiedy potrzeba przyjdzie o pomoc się zwrócić , może nie powinnam mówić Stara baba ale ja się tak nauczyłam bo moja babcia tak o sobie mówiła dlatego takie mam przyzwyczajenie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na koniec powiem : życzę wszystkim starszym kobietom zdrowia i szczęścia i żeby nie brać wszystkiego do siebie , myślę że właśnie dzięki temu ukrainki maja pozytywne nastawienie do świata , Stary jest ten kto się Stary czuję , moja mama mówi o sobie dla jaj ze jest nastolatka i ma gdzieś ze inni mowia o niej Stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredną babą już jesteś, pisze ci to każdy kto wchodzi w ten wątek, a jesli naprawdę masz męża, to uważaj, żeby nie zatruć zycia swoim dzieciom, bo ci tego na pewno nie zapomną, i będą cię tak traktowały po chamsku jak ty teraz ludzi starszych od ciebie. Zreszta wcale nie jesteś taka młoda, bo pamiętam że w ciągu kilkanastu lat babsko podobne do ciebie wyjeżdżało na innych forach z takimi samymi atakami na starsze osoby. Myslę że jestes po prostu rozwydrzoną babą w średnim wieku która zapełnia sobie czas hejtami. To wszystko wyjdzie na jaw. Jeszcze będziesz się tłumaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem żadnym babskie które wjezdzalo na forum ;) jestem tu od 2 tygodni a to mój drugi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w internecie już dłuugie lata i wszędzie się skarzysz, że starsze kobiety ci nie pozwalają siedzieć w autobusie. Wczesniej awanturowałaś się o to na GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cooo? ?? Pierwsze słyszę chyba ktoś tu mnie z kims pomylił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz, to byłaś ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super że ma mi się niby oberwac za kobietę w średnim wieku : / ktoś narobił chamskich wątków a teraz niby ja : / super poprostu o tym marzyłam całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosc ze mam słabe nerwy przez depresję to jeszcze jestem posadzana za inną kobietę : / chyba czas to skończyć bo nie mam zamiaru odpowiadać za coś czego nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poobrażałaś porządnych ludzi, więc prędzej czy pózniej za to odpowiesz. Twoje chamstwo nie pozostanie bezkarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę wziąść leki nie sądziłam że ktoś będzie tak podły żeby mi przypisać błędy innej osoby , mam nadzieję ze umrę na serce bo nikt nigdy w życiu mnie nie oskarżył o coś czego nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy od tego, żeby spełniać twoje marzenia w zamian za twoje obelgi i groźby. A twoja ucieczka w chorobę jest śmieszna. Poproś o elektrowstrząsy, może ci to pomoże na ten nadmiar jadu i agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kobieto się powinnaś leczyć wyzywasz mnie atakujesz szczujesz podrzegasz do samobójstwa i Ty śmieszna mnie straszyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wypowiadaj się w imieniu innych bo to Ty mnie przesladujesz od pierwszego postaci i wyzywasz , to się nazywa stalking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nikogo nie podżegałam do samobójstwa. Wytrzeźwiej smieszna babo zasłaniajaca się zawałem w przekomo młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa nękanie co Ty uprawiasz w tej chwili w szczególności jeśli ktoś już miał za sobą próbę samobójczą , uporczywie dreczysz mnie psychicznie co jest podrzeganiem do do samobójstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, nagle wymysliłaś sobie jakąś próbę samobójczą??? Szkoda że wcześniej na to nie wpadłaś. Okazało się że jesteś winna i teraz robisz z siebie ofiarę, zeby uciec przed odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw mnie w spokoju stalkerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zauważ, że ja cię nie dręczę, ja tylko z tobą rozmawiam, łagodniej niż ty z nami, bo ja, w przeciwieństwie do ciebie - jestem dobrze wychowana i miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem winna tylko Ty mnie uporczywie dreczysz od pierwszego postu łącznie z wyzywaniem epitetami niecenzuralnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda agresywna baba wpada na forum żeby naubliżać osobom, które nic jej nie zrobiły, a jak nie daje rady, to ucieka w chorobę i robi z siebie ofiarę, jakie to głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie mów "my" bo dobrze wiem że ty sama się na mnie uwzielas i dreczysz mnie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś sobie winna i zostaw w spokoju te biedne staruszki komunikacji miejskiej, które przesladujesz juz tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę do ciebie normalnie, to ty dręczysz ludzi psychicznie hejtami od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×