Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Marzę o normalnej kafeterii.

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam. darek220879

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. I zaprowadzony został porządek. Nie tęsknię za głupimi wpisami. Majowe słońce to jakaś lipa w tym roku. Kama powiedz podejrzewam, że nie, ale może... opalasz się gdzieś nago? Dyskretnie? może jakiś ukryty balkon czy cuś? Tage, a jak tam u ciebie? Jednolita opalenizna preferowana? Słonko coraz wyżej i już wkrótce nagie kąpiele i opalanie. Bardzo lubię. Świetnie odpręża. Lubię koło domu w swoim zakątku i publicznie. Publicznie różnie. Na dziko z połówką bez ludzi lub z innymi plażowiczami. Z tym że nieskrepowanie czuję się gdy są to miejsca wyznaczone do tego celu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Dzień dobry;) dobrze podejrzewasz. Nie, nago sie nie opalam i nie przeszkadza mi niejednolita opalenizna i w ogóle to nie przepadam za leżeniem plackiem:) raczej opalanie w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry kama, szmato i sciero kafeteryjnych żuli:) Nie te lata,żeby sie nago opalac głupia peezdo. To ma byc przyjemnosc dla patrzacego na nagie ciało, a nie rzyganie w krzaki;) Miałaś swoje pięć minut. Ustap miejsca mlodszym kurfo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nigdy nie napiszesz tego u ciotek? Przecież rozmowy niczym się nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Hej. Nie ma mojego posta? :-) Życzyłam Wam w piątek jeszcze udanego odpoczynku i czasu na spełnianie zachcianek, jak również podziwiałam zdolność namierzania na podstawie ust darjużu. No no :-D Jeśli o piękną równomierną opaleniznę chodzi, to własny ogród jest dla mnie najlepszą oazą. Na otwartych "nagich" odcinkach plaży średnia wieku 65 to nie są przyjemne spojrzenia :-D , warto włożyć jednak coś przecież i tak skąpego na zwykłej plaży, czy na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kilka lat sama bedziesz tage suko 65+ Juz stare kurfisko z ciebie jest . Nie kryguj się tu na seks bombę bo tylko tutaj taki chujek darjuź to łyka. Wszyscy cię znają kurfo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Rzeczywiście Tage był tu twój post bo czytałem go. ??!! Kama intryguje mnie. Dziewczyna ma wiele zachamowań ale przy tym uprawia seks analny. Gdzie wydaje mi się że to jest najwyższy stopień seksualnego wtajemniczenia. Kamo słoneczny poranek na urlopie, dzika natura w głuszy leśnej, woda czysta jak łza i naga kąpiel. A potem wylegiwanie na słońcu nie niepokojony przez nikogo. Takie przyjemności cię omijają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7:38 i 7:58 nie znalazłaś nigdzie peta? Obudziłaś się bez majtek i nie wiesz gdzie jesteś. Suszy ?? śmierdzą ci stopy?? Co ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
darjuż walczący a ka ma? W poniedziałki nie jest lekko, ale żeby aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
U mnie jest, dlatego przyszłam. Przypomnij mi, jesteś na urlopie i wkurzasz się, że na golasa nie możesz pobiegać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
??? Ja i seks analny? Gdzieś to wyczytał darjuż?:D hm kąpałam się nago w jeziorze ale późnym wieczorem. Chętnie bym to powtórzyła ale opalanie nago hmm powiedzmy że nie czuję takiej potrzeby w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś muszę wybrać się na wyprawę i poszukać tekstu Kamy o analu. Chyba że to moja nad interpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajdziesz darjuż bo kama na tym nicku nie lubi anala ale juz ja innym bardzo lubi ;) To musi być męczące tak się pilnować, żeby się czymś nie wsypać;)Zmienianie faktów, wydarzeń, miejsc :D Tępe lochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejterka też pilnuje się żeby nie zostać rozpoznana. Bo co by powiedzieli inni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Cześć detektywie. Możliwe, że ktoś się i za nią podszył, bo też nie wierzę. Lepiej ją tu ściągnij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Hehehe witam. Już o nic nie pytam, no może czy Pani mokro dziś? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty wariatko? :P:D👄 U mnie zawsze jak należy :P Chyba że pytasz o pogodę :O godzinę temu śnieg sypał... jak dorwę temu co nakazał walczyć z ociepleniem klimatu, to mu coś urwę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare hejterki nareszcie bez konkurencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Ja, ja :-D Dobrze Cię widzieć. Ciężkie czasy, zwłaszcza dla takich, którzy najlepiej czują się bez ciuchów :-) Drzewa narębać, w kominku rozpalić, beczułkę jaką przytoczyć i patrzeć co (się) stanie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś lubiłam fantazjować o seksie na niedźwiedzich futrach leżących przy płonącym kominku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też marzę i co z tego? W 2005 roku rada miasta uchwaliła, że zadłużony najemca nie może kupić mieszkania z urzędu. Zaś bank może udzielić kredyt hipoteczny ponieważ zabezpieczeniem kredytu jest mieszkanie ale uchwała nie pozwala na wykupienie mieszkania. W takim razie uchwała utrudnia egzystencję ludzi biednych oraz godzi w interesy państwa poprzez utrzymywanie mieszkań zasłużonych. Jaki interes mają radni by tworzyć takie uchwały i utrzymywać mieszkania zadłużone i wywalac ludzi na bruk? Otóż handel mieszkaniami przez radnych może być procedurę natury korupcji, którą do tej pory nie można wykryć w jaki sposób zostały nieruchomośc***aństwowe, te które miały być wyprzedane ludności. Administrację mieszkaniową utrzymuje burmistrz, a więc interes pośredni mimo długów. Mieszkanie dla obywateli Polski kosztuje kilka procent więc jest o co walczyć. Dlaczego uchwały w sprawie wykupu mieszkań są nie zgodne z konstytucją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko chętnych na takie brak ;):D😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Już teraz Lafi nie lubisz, czy spełniłaś marzenie i odhaczyłaś z listy? :-) Ja bym mogła być w tej chwili wszędzie...indziej. Myślę o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dla mnie nowych. I co mam ci mówić lafiryndo :D toż okrzykną mnie hajterem. Kama czytam i oczom nie wierzę chyba że coś usunalaś. No dyskusja była o analu i twoje poglądy ale wprost null! Przepraszam bardzo jak tak. Swoją drogą jak fajnie dyskutowaliśmy. Kkocilismy o ten anal. Łza się w oku kręci. Może powtórzmy. Tym razem niech nas porożnią klapsy w seksie. Co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchaj Awaria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×