Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Marzę o normalnej kafeterii.

Polecane posty

Jakby co darjuż to tage nam lokum załatwiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmujcie sie wariatmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napinajcie się tak, bo se starego wysr‪acie hehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie uciekakac satysfalcje innym dziwnym typom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami czekam z niecierpliwością na twój temat w przyszłości. Tak to już jest że na kafeterii panuje swoboda wypowiedzi. Każdy może pisać co chce i z kim chce w szczególności że nie narusza dóbr innych osób. To tyle w temacie. Na tym polega normalność w tym normalność kafeterii. To chyba dobre podsumowanie na koniec tego tematu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Nie mam w planach własnego tematu więc pozostaje liczyć na zbieg okoliczności. Pozdrawiam również;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kama o ile będziesz pisala jako kama możesz być pewna że będę na bieżąco z tobą i spotkania nasze nie będą przypadkowe. Jesteś wyjątkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za popiertolony gość :D wymaga od Kamy żeby się logowała ale sam pisze z anonima :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym momencie wymaga? Żal doopē ci ściska że nie do ciebie te słowa? He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki to jest 1000 odpowiedź. Wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nocny
Powinienes darjuż wyczuc falszywosc tage gdy wyhejtowala jedna fajnie zapowiadajaca się laske. Ale Ty chciales podlizac sie tej starej pojepanej hejterce tage. To teraz masz idioto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż która tu nie hejtowała od zbanowanej Muchy po Awarię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareczku przestan sie dąsać. tu jest miejsce na kazdą postac. pamietaj ze to tylko kafe. nie podoba ci sie film? zmieniasz temat i tworzysz nowy scenariusz. a i zapanuj nad nawykami jesli hejtujesz bo jestes do bolu rozpoznawalny. powaznie. nie daj pozywki hejterom bo cie wpertola zywcem. loguj sie i lecisz po swojemu. - taka rada - bo chyba faktycznie jestes swiezynka kafeteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny noo weź tak się nie napinaj bo se starego wysrasz he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu mają służyć te prowokacje błędny? X Też bym wolała darjuż żebyś się logował, przynajmniej kiedy piszesz ze mną. Pewnie w najbliższym czasie daleko latać za mną nie będzie trzeba:) tutaj w wolnej chwili coś tam wyklikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama oki . Mówisz masz, lecz ten temat się wypalił. Szkoda że tak się sprawy potoczyły. I pretensje mam jedynie do blednego. Te wstawki hajterskie nie moje. Ktoś wyczuł że namiesza w głowach. Dla mnie choć bledny to pajac nigdy nie atakowałem go i nie mówiłem tego głośno. Bawi się i tyle. Ja swoje osądy pozostawialem do tej pory dla siebie. Z jego strony że cztery razy były nieprzychylne komenty. Niech więc nieudaje wyżej przyjaciela. Sorry bledny tak się nie zachowuje facet. Więc wybacz ale mi z tobą nie po drodze. Kami a my co dalej. Obawiam się że możesz ucierpieć wizerunkowo na tym że zadajesz się ze mną. Bledny już wyznaczył granicę na kafeterii a ja podobno jestem po drugiej stronie. Z drugiej strony powiem ci że posmutniałem gdy uświadomiłem że zamyka się fajny okres i że nie usłyszymy się może. Tak już mają typy z małymi jajami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś klon by mi się przydał:D ja nie zamierzam komentować, ale co do mojego wizerunku to spokojna głowa Twoja:) i nigdy nie pytaj mnie co dalej...kto to wie kiedy się na któreś dalej zdecyduję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki, jeśli chcecie sprawić przyjemność przede wszystkim sobie i swojemu facetowi to ze szczerego serca polecam wam pakiet KOCHANEK na stronie www.igortreneronline.pl Są to zalecenia dietetyczne, trening i suplementacja ułożona pod kątem zwiększenia u Waszych facetów poziomu libido. Czyli mówiąc krótko, dzięki temu pakietowi (przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia) Wasz facet stanie się mistrzem tantry i kamasutry ze wszystkimi błogosławieństwami, a Wy będziecie czerpać z tego gigantyczną przyjemność! Polecam :) www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
k***a darek to jest zenujace :O jak mozesz tak plakac? weź się w garść 😡 to kama jest kobietą a zachowujesz sie jakby to ona miala cie tulic :O ja naprawde nie mam nic do ciebie jedynie nie moge jak widze taka dziecinade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędny no weź się tak nie napinaj bo se starego wysrasz he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż, cho ;) Przytulę Cię po przyjacielsku do piersi (pełnej i pięknej :classic_cool: ), bo poczytałam i mi się żal zrobiło ;)Ty naprawdę jesteś świeżak ( ;) ) i jak każdy nowy dałeś się troszkę wkręcić w klimat :) Każdy nowy ten błąd kiedyś popełnia, że reaguje "po ludzku" (znam to, bo też kiedyś byłam "nowa") ;) A trzeba rozumieć, że ludzi, którzy na tym forum zęby starli i zjedli, nie przejdziesz ;) Jeśli będziesz cokolwiek przeżywał, przemielą Cię i wyplują ;) Masz dar trafnego wyczuwania fochów, wynikających tak naprawdę z tego, że niedostatecznie byłeś zainteresowany ;) Zrozumienie, że za takimi fochami stoją bardzo smutne motywacje, te same od lat, ułatwi sprawę ;) xMiałam wyjaśnić, zakręciłam :P Więc tylko rada: śmiej się z tego i rób swoje, jeśli tu chcesz nadal zaglądać :) A emocje ładuj w sprawy poza forum, nawet jeśli tak się zdarzy, że z forum będą pochodziły ;) Można tu było zawrzeć wyjątkowe znajomości, nie wiem, jak jest teraz, bo pod tym kątem już mnie forum nie interesuje :) Ale mimo wszystko to jakimś cudem było (jest) naprawdę niezłe miejsce :classic_cool: Zaglądaj i miłego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do mnie? A że "tamten" kotek? Cholera, jak Ty mnie rozpoznajesz incognito? :D :classic_cool:Przekazałam pozdrowienia ;)xChyba, że mnie nie rozpoznał i teraz się wpakowałam :classic_cool::classic_cool::classic_cool:Odwołuję poprzednie zdanie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie mogę już do Ciebie "szczurzyć z gościa"? 😭 :classic_cool:Ale nie tylko ja do Ciebie szczurzę, więc jakby co - uważaj z wnioskowaniem kto, co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jak ja, to musi być zapchane, tradycja jest tradycja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×