Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Marzę o normalnej kafeterii.

Polecane posty

Gość gość
Dumber logunt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANY QUESTIONS ANY COMMENTS? Próbujesz robić z siebie intelektualistkę, tymczasem niemal każdy twój wpis przesycony jest agresją, obrażasz każdego kto śmie posiadać odmienne zdanie, wyciągasz błędne wnioski i próbujesz wmawiać innym coś na siłę. Nie potrafisz pojąć, że można pisać tutaj w formie żartu, wygłupiać się, i nie traktować tego miejsca na serio. Biegasz po tematach i ANALIZUJESZ wpisy, tak, to świadczy o tym, że masz ze sobą jakiś problem. Nie wiem jak ci to wytłumaczyć, może zapytaj koleżanek (łudzę się, że posiadają ciut więcej oleju w głowie niż ty) jak nie traktować kafe dosłownie. Czy ty jesteś bezrobotna (bo, że samotna to wiem)? Dlaczego pytam, nikt kogo znam/znałam nie był w stanie poświęcać tyle czasu i uwagi na śledzenie, kopiowanie i wyszukiwanie postów, każda z tych osób miała jakieś zajęcia, obowiązki, ot życie poza forum. Odnoszę wrażenie, że całe dnie spędzasz tylko tutaj, czekając na nowy post wirtualnych znajomych, wymyślonych wrogów, a jeśli jest zbyt spokojnie -atakujesz by tylko być w centrum uwagi. Próbujesz diagnozować, wysyłasz do specjalistów, tymczasem to tobie potrzebna jest pomoc, przejawiasz mnogość dysfunkcyjnych zachowań, niestabilność twoich wpisów (wklejone na jakimś waszym temacie) świadczą o tym, że masz spore problemy z odróżnianiem fikcji od rzeczywistości i choć bardzo chciałabyś być nieomylna, nie jesteś. Więcej, mylisz się bardzo często, ale jesteś tak zakuta w swoich przekonaniach, że nie potrafisz przyznać się do błędu nawet jeśli sama wiesz, że zagalopowałaś się w wyciąganiu wniosków. Brniesz. Myślę, że nawet jesteś w stanie dopowiadać sobie z gościa byleby tylko "ktoś" poparł twoje wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wklejasz posty do Muchy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wklejasz posty do Psuja?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego Psuja, upilas sie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejterka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciotki już dość chyba z tymi paranojami. Wyliżcie sobie pisie i założcie kolejny temat o wygrywkach i gęsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym jest w ogole mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie na normalnej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha ostatnio zaatakowała angel, ale ta utarła jej nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne ciotki, tutejsze stare k***iska nigdy nie dadza im spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne kobiety, tutejsze stare k***iska ciotki nigdy nie dadza im spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest angel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisuje rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka ś dziś Jasne, utarła mi nosa nie adresując konkretnie swojej wypowiedzi. Można to było zrozumieć tak, że pisze do mnie, xxxx ale miej satysfakcję, pomarańczowy pomiocie .xxxx x x x x ANY QUESTIONS ANY COMMENTS? Próbujesz robić z siebie intelektualistkę, tymczasem niemal każdy twój wpis przesycony jest agresją, obrażasz każdego kto śmie posiadać odmienne zdanie, wyciągasz błędne wnioski i próbujesz wmawiać innym coś na siłę. Nie potrafisz pojąć, że można pisać tutaj w formie żartu, wygłupiać się, i nie traktować tego miejsca na serio. Biegasz po tematach i ANALIZUJESZ wpisy, tak, to świadczy o tym, że masz ze sobą jakiś problem. Nie wiem jak ci to wytłumaczyć, może zapytaj koleżanek (łudzę się, że posiadają ciut więcej oleju w głowie niż ty) jak nie traktować kafe dosłownie. Czy ty jesteś bezrobotna (bo, że samotna to wiem)? Dlaczego pytam, nikt kogo znam/znałam nie był w stanie poświęcać tyle czasu i uwagi na śledzenie, kopiowanie i wyszukiwanie postów, każda z tych osób miała jakieś zajęcia, obowiązki, ot życie poza forum. Odnoszę wrażenie, że całe dnie spędzasz tylko tutaj, czekając na nowy post wirtualnych znajomych, wymyślonych wrogów, a jeśli jest zbyt spokojnie -atakujesz by tylko być w centrum uwagi. Próbujesz diagnozować, wysyłasz do specjalistów, tymczasem to tobie potrzebna jest pomoc, przejawiasz mnogość dysfunkcyjnych zachowań, niestabilność twoich wpisów (wklejone na jakimś waszym temacie) świadczą o tym, że masz spore problemy z odróżnianiem fikcji od rzeczywistości i choć bardzo chciałabyś być nieomylna, nie jesteś. Więcej, mylisz się bardzo często, ale jesteś tak zakuta w swoich przekonaniach, że nie potrafisz przyznać się do błędu nawet jeśli sama wiesz, że zagalopowałaś się w wyciąganiu wniosków. Brniesz. Myślę, że nawet jesteś w stanie dopowiadać sobie z gościa byleby tylko "ktoś" poparł twoje wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladies and gentlemen! Mam wątpliwą przyjemność przedstawić nową skórę znanego Wam dotychczas jako Darjuża z naciskiem na ostatnią literę z z kropką. don Dario. Poznajcie go i pokochajcie!!! :D. Moje kochane hajterki aż skręca mnie z ciekawości jakie to pomysły wam przyjdą do głowy tym razem. Kamuś jest tak jak wcześniej zapowiadałem, ja jestem dalej tą samą osobą. Mam nadzieję że szybko się przyzwyczaisz.ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha wylizuje rodzyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimming fajna sprawa, ale ja jeśli już, to robię tylko kobietą :-) Faceta językiem bym tam nie tknął, facetowi to ewentualnie tylko lodzika z połykiem mogę zrobić z rana, aby złapać dobrą fazę na cały dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten tekst muchy o angel i any questions any comments? :d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spac p**********a ofiaro losu. Kiedys ci ten hejt wyjdzie grubym doopskiem. I zostaw ciotki i innych piszacych w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłoby super gdyby każdy zostawił się w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotyczy to wszystkich!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie o sobie, pilnujcie swoich doop, olewajcie zjepanych hejterow i życie będzie prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na marzeniach skończyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierḍolę. Kafeteria to przeróżne tematy. Spokojnie wybierzesz coś dla siebie. Nie musisz się tu męczyć i na siłę naprawiać czegoś, co działa po swojemu. Jednym słowem W.Y.P.I.E.R.D.A.L..A.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×