Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KoolaGosc

Związek z kochankiem jest możliwy

Polecane posty

Gość gość
Albo oswiadczyl się bo dziewczyna wrobila Go w ciążę no to musial wziąć ten ciężar. Kobieta się PUSZCZA. A facet co robi? A moze odwrocmy role. Kobieta się bawi a facet się puszcza? Może tak być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoolaGość
Tak, na początku często chodzi o seks. Jednak jeśli ludzie się lubią, a łóżko, którego brakuje w domu, jest udane to mogą się sobie stawać coraz bliżsi. Bo brak seksu doprowadza do frustracji i oddalenia małżonków. Inne problemy, różnice, kryzysy i jak rozstanie gotowe. Tylko trzeba trafić na kochanka, z którymi łączy nas dużo więcej niż tylko łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt kochanki poważnie traktować nie będzie. Taka prawda, rozpadnie się szybciej niż małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoolaGość
Do gosc powyzej: Przeczytales/as ze zrozumieniem moj post?:) Pisze tutaj o bylych kochankach, obecnych partnerach = normalnym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoolaGosc
Tak naprawdę nie interesuje mnie, czy ktoś uważa, że to bujda. Ten post miał jasny cel- jeśli ktoś będzie tak jak ja szukał historii udanego związku, który zaczął się od romansu, to chcę żeby trafił na naszą historię i uwierzył, że może być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest fajnie byc kochanka,przyczyniac sie do rozpadu związku i szczycic sie,ze z kochanki "wyszla" partnerka ,kolejna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dopiero można stwierdzic przy śmierci, czy się udało czy nie. to, że teraz jest dobrze, nie znaczy , ze za 5 lat będzie też dobrz.e może on znajdzie sobie inną. może jej inny zawróci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest możliwe jak kto chce nagiać pod swoje oczekiwania / gierki/ i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoolaGość
Ale tu przy każdym związku można sądzić że za 5 lat się zmieni;) może byłam motorem do ojcu rozstania, ale u nich od dawna bardzo się nie układało i nie czuję się przyczyną-przyczyna była w byłej i w nim,w ich niedopasowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam 12 lat temu romans, zostawiłam męża dla (również) zajętego faceta. Nadal jesteśmy razem, po ślubie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciora a ty dalej majaczysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,po co ty podbijasz temat? juz wyjasnilas,wiadomo o co chodzi.PO co to ciagnać? chcesz byc gwiazdą kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kochanek stchórzył i mam nadzieję ze teraz cierpi, chcioał wrocić ale kopnełam go w tyłek, niech się określi czego chce w zyciu a nie trzyma kilka srok za jeden ogon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lochy próbują dowartościować się swoja gnidowatością. To nie wyzwisko lecz adekwatne określenie gatunku. Czarny jest czarnym, złodziej jest złodziejem, biały jest białym, a podła locha jest podłą lochą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:33 Masz więcej takich mądrości ;) nie ograniczaj się tu możesz je obwieścić światu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oczywistość, a nie mądrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×