Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ucieczka od zlych mysli

Polecane posty

Gość gość

jak zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchać muzyki klasycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma innej rady, jak modlitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys pomagala mi modlitwa wlasnie, ale obecnie jakos nawet juz modlic sie nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Panie, Jezu Chryste, ukochany nasz i Wszechpotężny Boże, pełen dobroci i miłosierdzia, prosimy Cię najpokorniej i z największą ufnością, na jaką serce moje zdobyć się może ,racz mnie uwolnić od wszelkich złych, napastliwych myśli, oddal ode mnie wszelki lęk i niepokój. Spełnij, o Panie, swoją obietnicę, którą dałeś Kościołowi Twojemu w Wieczerniku i którą odnawiasz wobec nas w każdej Mszy św., „Pokój Mój zostawiam wam, pokój Mój wam daję. Nie tak, jak daje świat. Ja wam daję.” Jeśli zaś w napastliwych, natrętnych myślach, które zadają mi tyle cierpień, jest jakiś udział złego ducha, proszę pokornie: Ty sam, Panie nasz i Zbawicielu, rozkaż mu, by odszedł i nie przeszkadzał więcej służebnicy Twojej, która się Tobie, o Jezu, oddaje. Niech znajdę w Twoim Najświętszym Sercu ucieczkę, oparcie i słodkie schronienie, abym z wdzięcznością mogła wysławiać potęgę Twego nieskończonego Miłosierdzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyń to, Jezu, nasz Panie, dla większej chwały Twego Imienia i radości chwalebnej i błogosławionej Maryi. Matki Twojej i Naszej. O Maryjo. Matko nasza ukochana, Królowo Aniołów i Ucieczko grzeszników, racz wejrzeć na mnie, służebnicę Twoją, która się ufnie pod Twoją obronę ucieka. Weź mnie pod płaszcz swej potężnej opieki i chroń od wszelkiego złego. Święty Józefie, nasz ukochany. Opiekunie, Obrońco uciśnionych i postrachu duchów piekielnych, módl się za nami, którzy się z ufnością do Ciebie uciekamy. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwa i dobra spowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sport, muzyka, film, książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Maryi : zabierz mi moje myśli a daj Twoje , zabierz mi moje uczucia a daj uczucia twoje, zabierz mi złe natchnienia a daj mi Twoje Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Relaksacja na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj też wszelkich form relaksacji i wyciszenia - nie musisz od razu wchodzić np. w jogę, jeśli tego nie czujesz. wystarczy że zadbasz o trochę przestrzeni mentalnej dla siebie, żeby "podarować" sobie np. pół godziny w ciągu dnia. ja np. ostatnio eksperymentuję z tzw tunelem sensorycznym - taki elastyczny "worek" wspomagający np. mięśnie głębokie podczas drzemki czy lektury w łózku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×