Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

friends with benefits

Polecane posty

Gość do gość
Z tym, ze ja wlasnie okazuje szacunek i jestem mily - te moje wymagania dotycza jedynie zwiazku. Innych osob w ogole nie oceniam przez pryzmat zycia seksualnego. Co mnie to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic lepszego niż panienka która chce chodzić do łóżka i tyle. żadnego zawracania głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sa to uklady
Dla porzadnych dziewcyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
gość dziś , tylko czy takiej panience się oświadczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie panny zawsze
sie wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów też można wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale facet zawsze
sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z goleniem okolic intymnych to walnąłeś jak ślepy w latarnię. Mam 30 lat , zaczęłam golić się tam mając 16 lat i zawsze jestem wygolona na gładko , nigdy nie zostawiam namiastki owłosienia. Niezależnie od doświadczeń seksualnych i ilośc***artnerów, pojęcie higieny tych okolic może być różnie przez kobiety pojęte , w efekcie czego , jedne wygalają się częściowo, drugie w ogóle a inne, jak ja, utrzymują tą strefę pernamentnie wygoloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z goleniem okolic intymnych to walnąłeś jak ślepy w latarnię. Mam 30 lat , zaczęłam golić się tam mając 16 lat i zawsze jestem wygolona na gładko , nigdy nie zostawiam namiastki owłosienia. Niezależnie od doświadczeń seksualnych i ilośc***artnerów, pojęcie higieny tych okolic może być różnie przez kobiety pojęte , w efekcie czego , jedne wygalają się częściowo, drugie w ogóle a inne, jak ja, utrzymują tą strefę pernamentnie wygoloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
tylko jeśli kobieta chce prowadzić bujne życie seksualne, z różnymi partnerami, to raczej wygoli się na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gownoburza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy inaczej ale
przeszlosc jes wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak ważniejsza jest przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
przyszlosc trzeba budowac na dobrych fundamentach, nieodpowiednia przeszlosc seksualna nim nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy znamy już jakie fundamenty Tu uważasz za stosowne. Ale to że Ty tak uważasz nie znaczy że cały świat podziela Twoje zdanie, czy że Twoje myślenie jest jedynym właściwym. Nieodpowiednia aktywność sexualna byłaby gdyby ktoś zaczął współżyć w wieku 12-13 i miał na swoim koncie 40 partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedyś taką koleżankę, wpadałem do niej z winem, albo szliśmy sobie do kina, a później noc u niej, rano wspólna kąpiel, śniadanko i do swoich spraw. Miło było, chętnie bym teraz odnowił znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heavy_Awesome Uważaj, bo nasz "do gościa" zaraz da Ci wykład na temat tego jak to jest niemoralne, no chyba że jesteś drugim parterem swojej koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
niech każdy robi co chce, nikogo nie oceniam. grajmy jednak w otwarte karty - ja wolę poznać przeszłość swoich partnerki i zdecydować, czy chcę z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat nazywa się "Friends with benefits" a nie "jaką kobietę chce do gościa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×