Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

friends with benefits

Polecane posty

Gość gość
Nie nie miewalam, nie wiem co Ty masz z tym analem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdybys sie dowiedzial, ze twoja laska bedac w poprzednim zwiazku robila swojemu ex loda to juz bys jej nie pocałował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 Oj nie rozumiesz, anal tylko w stałym związku, tylko z jednym, ostatecznym partnerem. Lody może robić ile razy chce i ilu tylko chce, bo przecież oral to nie sex, więc loda nie traktujesz jako stosunek. Poza tym, każda szanująca się kobieta zawsze odkaza usta po lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
związek to związek. a do analu, to dla mnie większy stopień wtajemniczenia i powinien być tylko w stałym związku. nie wiem, co by musiała mieć takiego w sobie kobieta po układzie koleżeńskim, żebym to przebolał. prostując, nie uważam że taka ma być złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:30 Oj nie rozumiesz, anal tylko w stałym związku, tylko z jednym, ostatecznym partnerem. Lody może robić ile razy chce i ilu tylko chce, bo przecież oral to nie sex, więc loda nie traktujesz jako stosunek. Poza tym, każda szanująca się kobieta zawsze odkaza usta po lodzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
oral to niektóre pary zaczynają uprawiać przed seksem klasycznym. niemniej jednak nie marzy mi się kobieta, która w jakikolwiek sposób figlowała na golasa z jakimś facetem bez związku - nawet jak robiła koledze dobrze ręką, to już za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli innymi słowy chcesz dziewicy, co nagiego faceta widziała tylko na rysunkach w podręczniku do biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
nie. interesuje mnie kobieta, która życie seksualne prowadziła tylko w stałym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc zacznij już dziś szukać pod klasztorami i uniwersytetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
wcale nie jest takich tak mało. nie moja wina, że wybredny jestem w tej materii. to jest mój mały konik. mało kto jest jednostką wyjątkową, by przeboleć w imię wyższych celów swoje własne standardy jakościowe. zwykli ludzie są do siebie podobni, są szarą masą, która niewiele się od siebie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyn które z jednego wieloletniego związku wpakuja się w drugi od razu? Chyba jednak się nie zgodzę. No chyba że mówimy o tych dziewczynach co dziewictwo straciły w liceum, stwierdziły i że boli i przez kilka lat nie uprawialy sexu. Wtedy rzeczywiście masz laske która miała tylko jednego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to nie jest bycie wybrednym, to jest oczekiwanie, że Twoja przyszła dziewczyna przez całe swoje życie pilnowała żeby nie popełnić żadnego szczeniackiego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
mam takie poczucie estetyki. nie każda też traci dziewictwo w liceum. znam atrakcyjne dziewczyny, które pierwszy raz miały później. taką mam obsesję, czasem nawet sobie myślę że jak może dziewczyna nie goli okolic bikini, to znaczy że jest bardziej skrupulatna i nie rozbiera się przed pierwszym lepszym zawadiaką z klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
a jak dziewczyna pcha się ze "związku" w "związek" to też nie wygląda to "apetycznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bierzesz pod uwagę że Ty również możesz nie brzmieć apetycznie? Bo co to za facet dla którego liczy się tylko i wyłącznie to że kobieta miała tylko jednego partnera, że nie uprawiała analu, że jaka kolwiek namiętność tylko w stałym związku. A z tym goleniem to nieźle dowaliles, bo wyobraź sobie że okolice bikini goli się również jak się chodzi na basen popływać. Czy jak się ćwiczy na siłowni, żeby np kłaki nie wystawały z bielizny kiedy się przebierasz w szatni. I w obu przypadkach nie jest to obnazanie się seksualne przed pierwszym lepszym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
nie mówię o okolicach bikini, bo akurat ich golenie to norma, pisałem o goleniu "na zero". widzisz, ja już wiarę w ludzi straciłem. mało kto jest naprawdę wyjątkowy i szlachetny. tego kwiatu pół światu. mam prawo szukać kogoś spełniającego moje normy "moralne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"miały później. taką mam obsesję, czasem nawet sobie myślę że jak może dziewczyna nie goli okolic bikini, to znaczy że jest bardziej skrupulatna i nie rozbiera się przed pierwszym lepszym zawadiaką z klubu." Sorry, ale ja tu widzę "okolic bikini"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego aktualnie jedyne stosunki masz z ręką. O ile oczywiście dopuszczasz masturbacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
sorry to była pomyłka pisarska, chodziło o okolice intymne. nie mam aktualnie partnerki, ale nie jest łatwo poznać kogoś odpowiedniego, relacje z braku laku mało mnie interesują. no, ale jeśli w relacji bez zobowiązań nie miałaś anala, to chyba nie jest tak źle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Potrzebujesz dodatkowej fantazji do trzepanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
tak mnie po prostu ciekawi, co w takich relacjach się dzieje. może i za bardzo je demonizuję, bo nie ma nic w tym złego, ale mam po prostu swojego fisia na punkcie "idealizmu" w pewnych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
a co do owłosienia - jak kobieta zamierza rozbierać się przed przypadkowymi, to raczej wybierze wersję "uniwersalną", czyli na gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
o udany, wymarzony związek nie jest dziś łatwo, ale fakt, czuję się samotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, albo rybki albo akwarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
po co takie złośliwości? każdy pragnie być szczęśliwym. mam swój kręgosłup moralny i system wartości, w dużej mierze oparty o wartości chrześcijańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
tym bardziej, że ja nikogo nie obrażam i nie uważam za gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajesz coś innego do zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
źle to odbierasz. każdy ma swoje preferencje po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
może i chciałbym być bardziej "tolerancyjny", ale nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie oczekuj szacunku i tego że wszyscy będą dla Ciebie mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×